Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 271 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS Jaroslav StružkaBez politické příslušnosti |
66 | manažer v komunálních službách | Chýnice okr. Praha-západ |
2. SNK | 140 14,6 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jan StružkaBez politické příslušnosti |
45 | auditor | Herink okr. Praha-východ |
3. SNK | 287 11,6 % listiny |
mandát 3. |
MS Ing. Miroslav StružinskýBez politické příslušnosti |
41 | elektroinženýr | Frymburk okr. Klatovy |
8. SNK | 50 12,7 % listiny |
mandát 2. |
VS Václav StruškaBez politické příslušnosti |
45 | opravář zemědělských strojů | Jesenice okr. Příbram |
1. NK | 185 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TS Mgr. Tomáš StruškaBez politické příslušnosti |
43 | zástupce ředitelky ZŠ | Sokolnice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 269 11,8 % listiny |
mandát 1. |
OS Oldřich StruškaBez politické příslušnosti |
43 | operátor výroby | Tichov okr. Zlín |
4. SNK | 109 14,0 % listiny |
mandát 3. |
ES Eva StrupkováBez politické příslušnosti |
56 | dětská zdravotní sestra | Mohelnice okr. Šumperk |
3. SNK | 1 568 5,6 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StrunzBez politické příslušnosti |
48 | výrobní manager | Nepomyšl okr. Louny |
1. SNK | 53 14,9 % listiny |
mandát 1. |
MS Miroslav StrunzBez politické příslušnosti |
53 | obchodní manažer | Podbořanský Rohozec okr. Louny |
1. SNK | 38 25,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr StrunaObčanská demokratická strana |
52 | konstruktér | Lučice okr. Havlíčkův Brod |
4. STO | 200 11,8 % listiny |
mandát 5. |
DS David StruminskýBez politické příslušnosti |
51 | správce bytového fondu | Horní Bludovice okr. Karviná |
5. NEZ+NK | 506 6,3 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří StruhovskýBez politické příslušnosti |
33 | servisní technik | Rovná okr. Pelhřimov |
4. SNK | 28 15,2 % listiny |
mandát 3. |
MS Marta StruhařováBez politické příslušnosti |
48 | bankovní poradce | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
1. ODS+NK | 233 11,0 % listiny |
mandát 1. |
GS Ing. Mgr. Galina Struhárová, LL.M., MBAANO 2011 |
51 | OSVČ, office manager | Albrechtice okr. Karviná |
1. ANO | 360 9,1 % listiny |
mandát 1. |
VS Mgr. Vojtěch StruhárBez politické příslušnosti |
26 | programátor | Ladná okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL+ODS | 186 12,4 % listiny |
mandát 2. |
ZS Zdeněk StrousekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Staňkov okr. Domažlice |
2. SNK | 486 6,0 % listiny |
mandát 5. |
TS Tomáš StroupekBez politické příslušnosti |
38 | servisní technik | Horka nad Moravou okr. Olomouc |
5. SNK | 583 8,9 % listiny |
mandát 5. |
AS Alžběta StrouhováBez politické příslušnosti |
31 | ministerský rada | Vlkov okr. Tábor |
4. SNK | 77 11,8 % listiny |
mandát 5. |
ZS Zdeňka StrouhalováBez politické příslušnosti |
62 | účetní | Křepice okr. Břeclav |
4. SNK | 355 9,7 % listiny |
mandát 3. |
VS Vladimír StrouhalBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Ohrobec okr. Praha-západ |
1. SNK | 295 12,6 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel StrouhalBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Slatinice okr. Olomouc |
3. SNK | 215 7,3 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel StrouhalBez politické příslušnosti |
61 | elektromechanik | Krátošice okr. Tábor |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OS Ing. Ondřej StrouhalBez politické příslušnosti |
49 | ředitel stavební firmy | Miřetice okr. Chrudim |
4. SNK | 313 14,6 % listiny |
mandát 1. |
OS Ing. Ondřej StrouhalBez politické příslušnosti |
40 | stavbyvedoucí | Dětřichov okr. Svitavy |
6. SNK | 147 13,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Milan StrouhalBez politické příslušnosti |
64 | starosta | Těšany okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL+NK | 259 9,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Marek StrouhalBez politické příslušnosti |
36 | marketingový manažer | Držovice okr. Prostějov |
5. SNK | 298 12,1 % listiny |
mandát 6. |
JS Jan StrouhalBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel | Vlachovice okr. Zlín |
2. STAN+NK | 256 6,3 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel StrouhaBez politické příslušnosti |
75 | starobní důchodce | Ponědraž okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 36 12,0 % listiny |
mandát 6. |
JS Jan StrouhaBez politické příslušnosti |
58 | soukromý podnikatel | Ostřešany okr. Pardubice |
10. SNK | 468 6,8 % listiny |
mandát 10. |
ZS Zdeněk StropnickýBez politické příslušnosti |
58 | operátor skladu | Opolany okr. Nymburk |
8. SNK | 141 10,6 % listiny |
mandát 8. |
OS PharmDr. Ondřej StropnickýBez politické příslušnosti |
39 | lékárník | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
10. SNK | 688 7,5 % listiny |
mandát 3. |
JS Jiří StropnickýBez politické příslušnosti |
37 | technolog | Křižanov okr. Písek |
1. SNK | 39 13,3 % listiny |
mandát 1. |
AS Anna StropnickáBez politické příslušnosti |
26 | vedoucí dětské skupiny | Opolany okr. Nymburk |
5. SNK | 145 10,9 % listiny |
mandát 5. |
IS Iveta StropkováBez politické příslušnosti |
36 | vychovatelka | Chlumec okr. Český Krumlov |
5. SNK | 40 15,9 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StrolenýBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí dopravy | Mlýnské Struhadlo okr. Klatovy |
2. SNK | 32 18,6 % listiny |
mandát 3. |
PS Bc. Pavel StrolenýANO 2011 |
52 | místostarosta, náměstek hejtmana | Klatovy okr. Klatovy |
1. ANO | 1 972 5,7 % listiny |
mandát 1. |
MS Miloslav StrolenýBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Kvášňovice okr. Klatovy |
7. SNK | 54 14,8 % listiny |
mandát 7. |
MS Martin StrolenýBez politické příslušnosti |
45 | zámečník, svářeč | Vrčeň okr. Plzeň-jih |
2. STAN+NK | 46 15,9 % listiny |
mandát 2. |
VS Veronika StrolenáBez politické příslušnosti |
35 | mateřská dovolená | Kvášňovice okr. Klatovy |
2. SNK | 51 14,0 % listiny |
mandát 2. |
RS Mgr. Robert StröbingerBez politické příslušnosti |
40 | advokát | Střelice okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL+NK | 657 6,9 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří StrobachPRO PLZEŇ |
64 | předseda Kontrolního výboru MO Plzeň 3 | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
1. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 794 3,4 % listiny |
mandát 3. |
VS Bc. Veronika StrnadováBez politické příslušnosti |
44 | fyzioterapeutka, zastupitelka | Chlístovice okr. Kutná Hora |
5. SNK | 254 9,2 % listiny |
mandát 3. |
VS Bc. Valérie StrnadováBez politické příslušnosti |
24 | student | Koclířov okr. Svitavy |
15. SNK | 93 6,4 % listiny |
mandát 15. |
ŠS Mgr. Šárka StrnadováBez politické příslušnosti |
55 | manažerka dotací | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
4. ANO+NK | 422 6,0 % listiny |
mandát 3. |
SS Bc. Simona StrnadováANO 2011 |
54 | OSVČ, péče o tělo | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
4. ANO | 1 057 3,8 % listiny |
mandát 4. |
PS Mgr. Pavlína StrnadováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka ZŠ | Ostrov okr. Příbram |
7. SNK | 55 13,6 % listiny |
mandát 3. |
MS Mgr. Monika StrnadováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka ZŠ | Strupčice okr. Chomutov |
4. SNK | 215 9,3 % listiny |
mandát 4. |
MS MUDr. Miroslava StrnadováBez politické příslušnosti |
52 | dětská lékařka | Tichov okr. Zlín |
6. SNK | 106 13,6 % listiny |
mandát 6. |
LS Lucie StrnadováBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Lukavice okr. Šumperk |
4. SNK | 226 8,6 % listiny |
mandát 3. |
LS Lucie StrnadováBez politické příslušnosti |
31 | rozpočtářka | Mutkov okr. Olomouc |
3. SNK | 12 15,0 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 13 501–13 550 z 61 677