Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 281 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VS Bc. Vladimír StehnoBez politické příslušnosti |
41 | správce informačních technologií | Libice nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 162 7,0 % listiny |
mandát 5. |
MS Ing. Miroslav StehnoBez politické příslušnosti |
42 | místostarosta Mirošova, starosta TJ Sokol Mirošov, safety manager | Mirošov okr. Rokycany |
1. SNK | 355 11,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Miloslav StehnoBez politické příslušnosti |
54 | geodet | Lukavice okr. Chrudim |
1. SNK | 306 9,7 % listiny |
mandát 2. |
JS Ing. Jiří StehnoBez politické příslušnosti |
64 | projektant - statik | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 387 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StehnoBez politické příslušnosti |
52 | kontrolor | Slavětín okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 47 20,0 % listiny |
mandát 2. |
ZS Zdeňka StehlíkováBez politické příslušnosti |
50 | účetní, členka SDH Číčov | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
4. STAN+NK | 527 6,7 % listiny |
mandát 4. |
VS Veronika StehlíkováBez politické příslušnosti |
49 | referentka | Velké Kunětice okr. Jeseník |
3. SNK | 57 23,6 % listiny |
mandát 1. |
TS Tereza StehlíkováBez politické příslušnosti |
49 | invalidní důchodce | Nová Ves okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 75 14,5 % listiny |
mandát 5. |
MS Mgr. Markéta StehlíkováBez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnankyně (Ministerstvo průmyslu a obchodu), členka rady MČ Praha-Dolní Počernice | Praha-Dolní Počernice okr. Hlavní město Praha |
1. STAN+NK | 463 9,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Marcela StehlíkováBez politické příslušnosti |
50 | ekonom | Klučenice okr. Příbram |
3. KDU-ČSL | 102 13,7 % listiny |
mandát 3. |
LS Mgr. Lucie StehlíkováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka ZŠ a MŠ | Šumná okr. Znojmo |
2. SNK | 112 11,7 % listiny |
mandát 2. |
LS Ing. Lucie StehlíkováBez politické příslušnosti |
40 | personální ředitelka | Mladějovice okr. Olomouc |
5. SNK | 189 12,7 % listiny |
mandát 4. |
LS MUDr. Lucie StehlíkováBez politické příslušnosti |
44 | lékařka | Havlíčkův Brod okr. Havlíčkův Brod |
9. ŽB+ANO | 1 617 4,9 % listiny |
mandát 2. |
LS Ing. Lucie Stehlíková, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | pedagogický pracovník | Meziboří okr. Most |
3. STAN+NK | 441 6,8 % listiny |
mandát 3. |
LS Lenka StehlíkováBez politické příslušnosti |
51 | vinařka | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
4. STAN | 255 10,8 % listiny |
mandát 3. |
JS Jarmila StehlíkováBez politické příslušnosti |
51 | zdravotní sestra | Jedovnice okr. Blansko |
2. SNK | 396 8,1 % listiny |
mandát 2. |
HS Ing. Hana StehlíkováBez politické příslušnosti |
57 | ministerský rada MV ČR | Měrunice okr. Teplice |
3. SNK | 71 10,3 % listiny |
mandát 7. |
ZS Zbyněk StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Uhelná okr. Jeseník |
3. SNK | 93 10,9 % listiny |
mandát 3. |
VS Vladimír StehlíkBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Dobroměřice okr. Louny |
7. SNK | 274 8,6 % listiny |
mandát 7. |
VS prof. JUDr. Václav Stehlík, LL.M., Ph.D.Bez politické příslušnosti |
49 | radní obce, děkan Právnické fakulty UPOL | Hlubočky okr. Olomouc |
2. Nestraníci+NK | 495 10,7 % listiny |
mandát 2. |
RS Robert StehlíkBez politické příslušnosti |
48 | elektromechanik | Český Šternberk okr. Benešov |
4. SNK | 69 15,3 % listiny |
mandát 4. |
RS Radek StehlíkBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Veltruby okr. Kolín |
1. STAN | 267 12,9 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek StehlíkBez politické příslušnosti |
56 | elektrikář | Vevčice okr. Znojmo |
2. SNK | 29 15,9 % listiny |
mandát 1. |
PS Bc. Petr StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | kontrolní pracovník | Jáchymov okr. Karlovy Vary |
3. MÍSTNÍ HNHRM | 196 6,9 % listiny |
mandát 4. |
PS Petr StehlíkBez politické příslušnosti |
43 | stavební dělník | Radešínská Svratka okr. Žďár nad Sázavou |
6. KDU-ČSL | 177 8,9 % listiny |
mandát 6. |
PS Mgr. Petr StehlíkANO 2011 |
40 | manažer projektů a akvizic | České Budějovice okr. České Budějovice |
5. ANO | 4 610 2,3 % listiny |
mandát 5. |
PS Petr StehlíkBez politické příslušnosti |
37 | servisní technik | Obrubce okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Pavel StehlíkBez politické příslušnosti |
52 | obchodní zástupce | Hostěrádky-Rešov okr. Vyškov |
3. SNK | 292 12,7 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel StehlíkBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Mrákotín okr. Jihlava |
4. SNK | 191 6,5 % listiny |
mandát 7. |
OS Bc. Ondřej StehlíkBez politické příslušnosti |
38 | stavbyvedoucí | Ostružno okr. Jičín |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS MUDr. Martin StehlíkBez politické příslušnosti |
34 | lékař | Pluhův Žďár okr. Jindřichův Hradec |
2. KDU-ČSL+NK | 103 12,4 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Boleradice okr. Břeclav |
5. SNK | 210 6,9 % listiny |
mandát 7. |
MS Mgr. Marie Stehlík, MBABez politické příslušnosti |
31 | jednatelka společnosti | Adršpach okr. Náchod |
1. SNK | 61 22,7 % listiny |
mandát 1. |
LS Mgr. Libor StehlíkBez politické příslušnosti |
44 | učitel | Strachotín okr. Břeclav |
3. STAN | 195 19,6 % listiny |
mandát 1. |
KS Karel StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Vyšehořovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 276 12,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Josef StehlíkObčanská demokratická strana |
62 | soukromý zemědělec | Chodouň okr. Beroun |
1. ODS+NK | 180 12,7 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Bojanovice okr. Znojmo |
7. SNK | 48 11,0 % listiny |
mandát 7. |
JS Mgr. Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce, profesionální hasič | Jenišov okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 266 9,6 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | specialista | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 81 14,8 % listiny |
mandát 4. |
JS Jaroslav StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí automatizace | Jabloňov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jan StehlíkBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel | Pašinka okr. Kolín |
1. SNK | 63 10,4 % listiny |
mandát 3. |
JS Ing. Jan StehlíkBez politické příslušnosti |
28 | technik, učitel | Kněžice okr. Chrudim |
2. SNK | 46 28,8 % listiny |
mandát 2. |
JS Jakub StehlíkBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Kamenné Žehrovice okr. Kladno |
8. SNK | 336 10,8 % listiny |
mandát 8. |
MS Ing. Martin Stehlíček, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | vedoucí technického oddělení | Chvaletice okr. Pardubice |
6. SNK | 503 6,5 % listiny |
mandát 6. |
VS Václav SteffekBez politické příslušnosti |
55 | elektrotechnik | Bělá okr. Opava |
9. SNK | 122 9,8 % listiny |
mandát 9. |
DS Mgr. David SteffekBez politické příslušnosti |
38 | učitel, trenér | Bolatice okr. Opava |
7. ANO | 421 8,8 % listiny |
mandát 3. |
MS Martina SteffanováBez politické příslušnosti |
47 | hlavní účetní | Staré Město okr. Svitavy |
1. SNK | 111 20,0 % listiny |
mandát 1. |
NS Mgr. Naděžda StefanováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Horní Jiřetín okr. Most |
8. Zelení+NK | 519 8,8 % listiny |
mandát 8. |
NS MUDr. Nikol StefaniszekBez politické příslušnosti |
50 | lékařka | Horní Suchá okr. Karviná |
2. KDU-ČSL+NK | 329 10,9 % listiny |
mandát 2. |
VS Bc. Vojtěch StecBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Štáblovice okr. Opava |
4. SNK | 152 17,0 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 14 001–14 050 z 61 677