Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 302 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KS Karla SmíškováBez politické příslušnosti |
55 | staniční sestra | Ryjice okr. Ústí nad Labem |
2. SNK | 84 16,0 % listiny |
mandát 2. |
BS Barbora SmíškováBez politické příslušnosti |
36 | podnikatelka | Mlečice okr. Rokycany |
3. SNK | 71 12,5 % listiny |
mandát 4. |
VS Ing. Vojen SmíšekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Lipno nad Vltavou okr. Český Krumlov |
3. SNK | 98 15,8 % listiny |
mandát 3. |
VS Ing. Vítězslav Smíšek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
47 | výrobní ředitel, zastupitel | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
2. Soukromníci+NK | 480 7,9 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SmíšekBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Dešov okr. Třebíč |
1. NK | 157 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OS Ing. Ondřej SmíšekBez politické příslušnosti |
48 | náměstek primátora, pedagog | Děčín okr. Děčín |
1. PRO Zdraví+APB | 1 847 4,8 % listiny |
mandát 3. |
MS Milan SmíšekBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Trhové Dušníky okr. Příbram |
7. SNK | 88 9,0 % listiny |
mandát 7. |
JS Josef SmíšekBez politické příslušnosti |
67 | starosta obce | Olomučany okr. Blansko |
2. SNK | 249 8,0 % listiny |
mandát 2. |
RS Rudolf SmilovskýBez politické příslušnosti |
36 | projektant | Třanovice okr. Frýdek-Místek |
2. COEX+NK | 165 11,4 % listiny |
mandát 1. |
LS Ladislav SmilovskýBez politické příslušnosti |
42 | technický dozor investora | Horní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 120 12,1 % listiny |
mandát 1. |
AS Ing. Antonín SmieškoBez politické příslušnosti |
56 | konstruktér | Vnorovy okr. Hodonín |
4. SNK | 313 8,5 % listiny |
mandát 3. |
MS Michal SmidžárBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Modřišice okr. Semily |
1. SNK | 135 14,7 % listiny |
mandát 1. |
PS Petra SmičkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí logistiky | Lukavice okr. Šumperk |
3. SNK | 194 7,4 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Miroslav SmičkaBez politické příslušnosti |
53 | technik kvality | Lutín okr. Olomouc |
3. SNK | 310 8,0 % listiny |
mandát 4. |
MS Martin SmičkaBez politické příslušnosti |
35 | elektromechanik | Rájec okr. Šumperk |
1. SNK | 155 27,0 % listiny |
mandát 1. |
VS Vladimíra SmetkováBez politické příslušnosti |
52 | šička | Tasov okr. Hodonín |
5. KDU-ČSL | 101 9,8 % listiny |
mandát 5. |
DS Ing. Dagmar SmetiprachováBez politické příslušnosti |
49 | starostka | Stěžery okr. Hradec Králové |
1. SNK | 625 6,9 % listiny |
mandát 2. |
MS Mgr. Monika Smetanová JankůBez politické příslušnosti |
46 | klinický psycholog | Hynčina okr. Šumperk |
4. SNK | 45 12,9 % listiny |
mandát 5. |
TS Tereza Smetanová, B.A.Bez politické příslušnosti |
42 | učitelka | Novosedly okr. Břeclav |
8. SNK | 199 5,7 % listiny |
mandát 8. |
ŠS Šárka SmetanováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovník | Žalany okr. Teplice |
1. SNK | 89 10,5 % listiny |
mandát 2. |
RS Renata SmetanováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Bohunice okr. Prachatice |
1. SNK | 25 24,5 % listiny |
mandát 1. |
OS Olena SmetanováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Zdechovice okr. Pardubice |
3. SNK | 126 12,3 % listiny |
mandát 2. |
MS Monika SmetanováBez politické příslušnosti |
51 | ekonom | Libáň okr. Jičín |
3. STAN+NK | 287 13,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Mgr. Michaela SmetanováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
37 | projektová manažerka, zmrzlinářka | Bánov okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL+STAN+NK | 352 12,4 % listiny |
mandát 1. |
KS Kateřina SmetanováBez politické příslušnosti |
51 | referent | Unín okr. Brno-venkov |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana SmetanováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra | Janov okr. Rakovník |
5. SNK | 23 25,0 % listiny |
mandát 1. |
ES Ing. Eva SmetanováBez politické příslušnosti |
44 | ekonomka | Racková okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 165 12,1 % listiny |
mandát 3. |
AS Anna SmetanováBez politické příslušnosti |
44 | dělnice v automobilovém průmyslu | Kokašice okr. Tachov |
6. SNK | 73 11,8 % listiny |
mandát 6. |
OS Ing. Ondřej SmetánkaBez politické příslušnosti |
37 | softwarový architekt | Licibořice okr. Chrudim |
1. NK | 87 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jakub SmetánkaBez politické příslušnosti |
49 | dotační management ČSOB | Korozluky okr. Most |
2. SNK | 57 15,8 % listiny |
mandát 1. |
VS Václav SmetanaBez politické příslušnosti |
61 | truhlář | Hlasivo okr. Tábor |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SS Stanislav SmetanaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Sedlec okr. Mladá Boleslav |
6. STAN | 42 13,2 % listiny |
mandát 7. |
RS Rudolf SmetanaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Uhřičice okr. Přerov |
5. SNK | 141 10,5 % listiny |
mandát 5. |
RS Ing. Roman SmetanaBez politické příslušnosti |
36 | referent odbytu a ochrany přírody | Tuchoraz okr. Kolín |
3. SNK | 159 13,7 % listiny |
mandát 2. |
RS Ing. Radim SmetanaSociální demokracie |
52 | starosta MOb Svinov | Svinov okr. Ostrava-město |
1. SOCDEM+NK | 765 7,4 % listiny |
mandát 1. |
RS Radim SmetanaBez politické příslušnosti |
43 | autoopravář | Přepychy okr. Pardubice |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek SmetanaBez politické příslušnosti |
50 | truhlář | Kejnice okr. Klatovy |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SmetanaBez politické příslušnosti |
46 | servisní technik | Lhotsko okr. Zlín |
4. SNK | 86 18,7 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr SmetanaBez politické příslušnosti |
43 | analytik v energetické společnosti, zastupitel města, člen rady města | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
3. KDUČSL+TOP09+NK | 508 5,9 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SmetanaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Lešany okr. Benešov |
3. SNK | 146 7,5 % listiny |
mandát 6. |
OS Ondřej SmetanaBez politické příslušnosti |
31 | řidič | Mořina okr. Beroun |
4. SNK | 134 11,0 % listiny |
mandát 5. |
MS Martin SmetanaBez politické příslušnosti |
48 | obsluha BPS | Kynice okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SmetanaBez politické příslušnosti |
52 | mistr odborného výcviku, místostarosta | Opatovec okr. Svitavy |
2. SNK | 180 12,9 % listiny |
mandát 2. |
MS Marcel SmetanaBez politické příslušnosti |
48 | technik | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
6. NEZ | 705 6,4 % listiny |
mandát 6. |
LS Luboš SmetanaBez politické příslušnosti |
39 | hasič | Záhoří okr. Písek |
5. SNK | 146 10,3 % listiny |
mandát 5. |
KS Ing. Karel SmetanaKDU-ČSL |
38 | manažer | Haňovice okr. Olomouc |
5. KDU-ČSL | 145 11,2 % listiny |
mandát 5. |
JS Josef SmetanaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Bačkovice okr. Třebíč |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Ing. Jonáš SmetanaBez politické příslušnosti |
29 | příslušník Armády ČR | Veřovice okr. Nový Jičín |
1. SNK | 429 11,5 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří Smetana, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | učitel odborného výcviku | Doubravice okr. Strakonice |
5. SNK | 72 14,0 % listiny |
mandát 4. |
JS Jiří SmetanaBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Dražovice okr. Klatovy |
5. SNK | 58 12,9 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 15 051–15 100 z 61 677