Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 304 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AS Andrea SmejkalováBez politické příslušnosti |
49 | personální a mzdová účetní | Dobrovítov okr. Kutná Hora |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZS Zdeněk SmejkalBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Řitka okr. Praha-západ |
6. STAN | 126 10,2 % listiny |
mandát 2. |
VS Vladimír SmejkalBez politické příslušnosti |
42 | svářeč | Stařeč okr. Třebíč |
3. SNK | 289 11,8 % listiny |
mandát 2. |
VS Vladimír SmejkalBez politické příslušnosti |
62 | revírník LČR | Tasov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 113 9,3 % listiny |
mandát 5. |
TS Tomáš SmejkalBez politické příslušnosti |
28 | manažer bankovní pobočky a zastupitel | Luhačovice okr. Zlín |
7. SNK | 1 291 4,7 % listiny |
mandát 7. |
RS Roman SmejkalBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí provozu - STAP Vilémov, zástupce SK Velký Šenov | Velký Šenov okr. Děčín |
8. SNK | 356 6,6 % listiny |
mandát 8. |
RS Ing. Radek SmejkalBez politické příslušnosti |
48 | ekonom, starosta Sokola | Poděbrady okr. Nymburk |
3. SNK | 1 314 6,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SmejkalKDU-ČSL |
67 | živnostník | Horní Bludovice okr. Karviná |
1. KDU-ČSL | 298 9,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SmejkalBez politické příslušnosti |
63 | technik elektro | Pustiměř okr. Vyškov |
3. ANO | 463 7,2 % listiny |
mandát 3. |
PS Pavel SmejkalBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí konstrukce | Vídeň okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 117 9,9 % listiny |
mandát 3. |
OS Ondřej SmejkalBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Hněvkovice okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 104 10,1 % listiny |
mandát 6. |
OS Ing. Ondřej SmejkalBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Božejov okr. Pelhřimov |
8. SNK | 231 7,6 % listiny |
mandát 8. |
MS Milan SmejkalBez politické příslušnosti |
45 | operátor svařování | Veselá okr. Pelhřimov |
1. NK | 90 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Milan SmejkalSociální demokracie |
49 | programátor CNC laser | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
1. SOCDEM+NK | 214 7,5 % listiny |
mandát 1. |
MS Michal SmejkalBez politické příslušnosti |
28 | DEVOPS engineer | Svárov okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 59 12,9 % listiny |
mandát 7. |
MS Marek SmejkalBez politické příslušnosti |
36 | obchodní zástupce | Karlov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 61 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Marek SmejkalBez politické příslušnosti |
42 | systémový inženýr | Jamolice okr. Znojmo |
3. SNK | 77 15,2 % listiny |
mandát 3. |
LS Lukáš SmejkalBez politické příslušnosti |
35 | technický pracovník | Nevojice okr. Vyškov |
3. KDU-ČSL | 120 13,7 % listiny |
mandát 4. |
LS Luděk SmejkalBez politické příslušnosti |
50 | zastupitel, řemeslník, kronikář města | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
1. SNK | 307 14,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Josef SmejkalBez politické příslušnosti |
40 | hasič | Kamenná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 127 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jiří SmejkalBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Kožlí okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 133 11,4 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří SmejkalBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí servisu | Dobrovítov okr. Kutná Hora |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jan SmejkalBez politické příslušnosti |
51 | právník | Vojkovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 333 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JS Ing. Jan SmejkalBez politické příslušnosti |
28 | programátor | Horní Loučky okr. Brno-venkov |
5. SNK | 114 11,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Josef SmažinkaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
60 | starosta | Litenčice okr. Kroměříž |
1. STAN+NK | 115 14,0 % listiny |
mandát 1. |
ZS Zdeňka SmažilováBez politické příslušnosti |
64 | starostka | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 200 9,5 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jana SmažilováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 159 10,0 % listiny |
mandát 4. |
ZS Zdeněk SmažilBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí lomu | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 178 8,4 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SmažilBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí prodejny | Moravec okr. Žďár nad Sázavou |
3. KDU-ČSL | 257 18,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Jan Smažil, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | soukromý zemědělec | Pikárec okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 102 15,5 % listiny |
mandát 2. |
FS Ing. František SmažilANO 2011 |
71 | důchodce | Velké Meziříčí okr. Žďár nad Sázavou |
2. ANO | 716 5,2 % listiny |
mandát 2. |
PS Petra SmažíkováBez politické příslušnosti |
36 | rodičovská dovolená | Bečice okr. Tábor |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS MUDr. Miroslav SmažíkBez politické příslušnosti |
65 | lékař | Mladá Vožice okr. Tábor |
6. SNK | 844 7,1 % listiny |
mandát 6. |
MS Michal SmažíkBez politické příslušnosti |
33 | technik | Bečice okr. Tábor |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SmažíkBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer | Hvozdnice okr. Praha-západ |
6. SNK | 193 11,0 % listiny |
mandát 6. |
LS Mgr. Lubomír SmažíkBez politické příslušnosti |
57 | jednatel společnosti | Dražice okr. Tábor |
1. SNK | 283 7,0 % listiny |
mandát 2. |
JS Jaroslav SmažíkBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Bečice okr. Tábor |
1. NK | 21 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AS Adam Michael SmažíkBez politické příslušnosti |
24 | ředitel SDaB | Volary okr. Prachatice |
3. JIH 12 | 422 6,7 % listiny |
mandát 4. |
ŠS Šárka SmazalováBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Čečovice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 23 15,8 % listiny |
mandát 3. |
PS Pavel SmazalBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí výroby | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
4. SNK | 234 9,3 % listiny |
mandát 3. |
MS Ing. Milan SmatanaBez politické příslušnosti |
60 | obchodní manager | Žďár okr. Blansko |
5. SNK | 97 10,8 % listiny |
mandát 5. |
ZS Mgr. Zdeňka SmahlováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka knihovny | Kelč okr. Vsetín |
10. SNK | 597 6,7 % listiny |
mandát 10. |
RS Renáta SmahaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí prodejny | Černíkovice okr. Plzeň-sever |
1. NK | 30 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek SmahaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Dýšina okr. Plzeň-město |
4. SNK | 463 7,0 % listiny |
mandát 5. |
OS Mgr. Olga Katarzyna Słowik, Ph.D.Strana zelených |
36 | specialistka komunikace pro školství a duševní zdraví, básnířka | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
5. Zele+PHASOBĚ+NK | 4 236 2,4 % listiny |
mandát 6. |
TS Tomáš SlušnýBez politické příslušnosti |
53 | správce budov, technik | Mečeříž okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 99 12,1 % listiny |
mandát 3. |
RS Rostislav SlušnýANO 2011 |
50 | OSVČ | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
2. ANO | 454 7,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Bc. Martina SlušnáANO 2011 |
48 | vedoucí regionálního pracoviště | Ostrava okr. Ostrava-město |
14. ANO | 17 858 1,8 % listiny |
mandát 14. |
JS Jan SlunskýBez politické příslušnosti |
63 | automechanik | Skřípov okr. Prostějov |
4. SNK | 114 10,2 % listiny |
mandát 4. |
VS Ing. Věra SlunečkováBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Radkov okr. Tábor |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 15 151–15 200 z 61 677