Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 305 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RS Ing. Roman SlunečkoBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 527 8,2 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SlunečkoBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Čechtice okr. Benešov |
12. KDU-ČSL+NK | 211 8,2 % listiny |
mandát 4. |
JS Josef SlunečkoBez politické příslušnosti |
32 | vedoucí technolog-přípravář | Krtov okr. Tábor |
1. NK | 71 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IS Mgr. Iva SlunčíkováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Žlutice okr. Karlovy Vary |
3. Vize KVK+NK | 391 7,1 % listiny |
mandát 3. |
ZS Bc. Zuzana SlukováBez politické příslušnosti |
63 | referent | Chudíř okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 117 19,5 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. et Bc. Martina SlukováBez politické příslušnosti |
50 | starostka obce Všelibice | Všelibice okr. Liberec |
1. SNK | 215 7,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Jitka SlukováBez politické příslušnosti |
62 | starostka | Čachovice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 148 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jaroslava SlukováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Dolní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 92 9,6 % listiny |
mandát 3. |
ŠS Šimon SlukaBez politické příslušnosti |
21 | podnikatel | Meziměstí okr. Náchod |
3. SNK | 267 6,5 % listiny |
mandát 4. |
PS Ing. Pavel SlukaBez politické příslušnosti |
55 | procesní inženýr | Volenice okr. Strakonice |
2. SNK | 157 10,4 % listiny |
mandát 3. |
MS Milan SlukaBez politické příslušnosti |
59 | starosta | Vlkoš okr. Hodonín |
1. SNK | 356 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SlukaBez politické příslušnosti |
53 | lesní | Všejany okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 151 13,7 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslav SlukaBez politické příslušnosti |
70 | OSVČ | Ralsko okr. Česká Lípa |
1. SNK | 296 8,1 % listiny |
mandát 1. |
FS František SlukaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí oddělení kvality | Bavorov okr. Strakonice |
2. SNK | 131 12,1 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jana SložilováBez politické příslušnosti |
44 | zástupkyně ředitele školy | Radslavice okr. Přerov |
4. SNK | 233 6,9 % listiny |
mandát 5. |
MS Martin SložilANO 2011 |
46 | uvolněný zastupitel | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
3. ANO+NK | 2 121 3,3 % listiny |
mandát 3. |
MS Martin SložilANO 2011 |
46 | uvolněný zastupitel | Plzeň okr. Plzeň-město |
15. ANO+NK | 14 593 2,1 % listiny |
mandát 15. |
IS Iveta SlowikováPRO Právo Respekt Odbornost |
56 | zdravotní sestra | Havířov okr. Karviná |
4. PRO+NK | 984 2,8 % listiny |
mandát 2. |
AS Mgr. Bc. Andrea SlovjakováBez politické příslušnosti |
50 | starostka městyse | Bílé Podolí okr. Kutná Hora |
1. SNK | 206 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jana SlovenčíkováBez politické příslušnosti |
63 | programová pracovnice v kultuře, členka Zastupitelstva města Holešova | Holešov okr. Kroměříž |
6. Zelení+ZVUK+NK | 1 860 5,2 % listiny |
mandát 2. |
ZS Bc. Zuzana SlovákováBez politické příslušnosti |
36 | manager výzkumu a vývoje | Ostrata okr. Zlín |
6. SNK | 139 10,7 % listiny |
mandát 6. |
JS Ing. Jana SlovákováBez politické příslušnosti |
46 | spolumajitelka a jednatelka rodinné firmy, členka Společenství firem Lanškrounska, členka organizačního týmu soutěže Microtela, tanečnice, parašutistka | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
2. MY+NK | 766 5,2 % listiny |
mandát 3. |
IS Iveta SlovákováBez politické příslušnosti |
56 | kuchařka | Těšovice okr. Prachatice |
4. SNK | 60 13,6 % listiny |
mandát 2. |
HS Hana SlovákováBez politické příslušnosti |
55 | účetní | Stará Ves okr. Bruntál |
4. SNK | 108 16,8 % listiny |
mandát 2. |
DS Dana SlovákováBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ účetní, místostarostka | Chlum okr. Česká Lípa |
1. SLK+NK | 87 17,7 % listiny |
mandát 1. |
ZS Ing. Zdeněk SlovákBez politické příslušnosti |
45 | konstruktér, programátor | Březůvky okr. Zlín |
2. SNK | 197 12,7 % listiny |
mandát 3. |
ZS Ing. Zbyněk SlovákBez politické příslušnosti |
49 | technolog oblasti Morava | Velký Ořechov okr. Zlín |
3. SNK | 163 8,7 % listiny |
mandát 4. |
VS Ing. arch. Václav SlovákBez politické příslušnosti |
40 | architekt, zastupitel města Rousínova | Rousínov okr. Vyškov |
2. KDU-ČSL+NK | 554 8,8 % listiny |
mandát 2. |
RS Radek SlovákBez politické příslušnosti |
61 | ředitel, prokurista firmy | Police nad Metují okr. Náchod |
5. SOCDEM+NK | 353 5,8 % listiny |
mandát 5. |
MS Milan SlovákBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Račice nad Trotinou okr. Hradec Králové |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Marek SlovákBez politické příslušnosti |
52 | seřizovač | Poteč okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 167 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JS Jakub SlovákBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Trnové Pole okr. Znojmo |
1. SNK | 43 18,9 % listiny |
mandát 3. |
AS Alfons Slovák, DiS.KDU-ČSL |
47 | firemní bankéř | Provodov okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 168 13,7 % listiny |
mandát 1. |
AS Bc. Adam SlovákBez politické příslušnosti |
40 | řidič-záchranář | Tvarožná Lhota okr. Hodonín |
6. SNK | 233 10,2 % listiny |
mandát 2. |
LS JUDr. Lenka SlováčkováBez politické příslušnosti |
64 | advokátka, zapsaná mediátorka | Řitka okr. Praha-západ |
1. SNK | 296 10,6 % listiny |
mandát 1. |
AS Andrea SlováčkováBez politické příslušnosti |
50 | ekonomka | Mikulůvka okr. Vsetín |
6. SNK | 263 9,1 % listiny |
mandát 6. |
VS Ing. Vít SlováčekKDU-ČSL |
65 | místostarosta | Český Těšín okr. Karviná |
2. KDU-ČSL | 1 177 5,2 % listiny |
mandát 2. |
PS Ing. Petr SlováčekBez politické příslušnosti |
56 | vrchní komisař Policie ČR | Růžďka okr. Vsetín |
1. SNK | 125 22,1 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SlováčekBez politické příslušnosti |
52 | technik | Leština okr. Šumperk |
1. SNK | 346 13,8 % listiny |
mandát 1. |
OS MgA. Ondřej SlováčekBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí propagace a reklamy ve společnosti Tajmac-ZPS, a.s., předseda Spolku Letná žije, člen Majetkové komise Rady města Zlína, zastupitel města Zlína | Zlín okr. Zlín |
7. Z21 | 4 520 2,6 % listiny |
mandát 7. |
MS Ing. Martin SlováčekBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Popovice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 351 17,6 % listiny |
mandát 1. |
LS Mgr. Lukáš SlováčekBez politické příslušnosti |
38 | obchodní manažer | Řitka okr. Praha-západ |
4. SNK | 271 9,7 % listiny |
mandát 4. |
JS Ing. Jaroslav SlováčekBez politické příslušnosti |
32 | geodet | Huslenky okr. Vsetín |
11. KDU-ČSL+NK | 600 7,4 % listiny |
mandát 2. |
IS Mgr. Igor SlováčekBez politické příslušnosti |
54 | učitel | Nošovice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 248 12,7 % listiny |
mandát 1. |
FS František SlováčekBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Nemotice okr. Vyškov |
4. SNK | 121 18,5 % listiny |
mandát 2. |
KS Kateřina Sloupová, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | vedoucí výroby | Obora okr. Tachov |
2. STAN | 66 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JS Jaroslava SloupováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka v mateřské škole | Dubá okr. Česká Lípa |
7. SLK | 315 10,0 % listiny |
mandát 2. |
HS Helena SloupováBez politické příslušnosti |
45 | pastorační asistentka | Mariánské Radčice okr. Most |
6. SNK | 165 13,6 % listiny |
mandát 5. |
RS Roman SloupenskýBez politické příslušnosti |
60 | technik | Podlesí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 121 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SloupenskýBez politické příslušnosti |
43 | technik elektrobusů | Mostek okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 15 201–15 250 z 61 677