Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 399 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZČ Zdeňka ČíhalováBez politické příslušnosti |
52 | operátorka výroby Mann+Hummel Nová Ves | Radonín okr. Třebíč |
3. SNK | 25 10,0 % listiny |
mandát 4. |
ZČ Zdeňka ČíhalováBez politické příslušnosti |
45 | voják z povolání | Sedlnice okr. Nový Jičín |
14. SNK | 40 3,1 % listiny |
náhradník 13. |
RČ Ing. Renata ČíhalováBez politické příslušnosti |
41 | úřednice | Jeseník okr. Jeseník |
20. Trikolora+NK | 105 2,8 % listiny |
náhradník 19. |
RČ Radka ČíhalováBez politické příslušnosti |
52 | personalistka | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 143 10,9 % listiny |
náhradník 3. |
LČ Lucie ČíhalováBez politické příslušnosti |
32 | bezpečnost práce | Brno-střed okr. Brno-město |
39. Za Lužánky | 621 2,1 % listiny |
|
LČ Lucie ČíhalováBez politické příslušnosti |
32 | administrativní pracovník v oblasti bezpečnosti práce | Brno okr. Brno-město |
42. Za Lužánky | 6 190 1,8 % listiny |
náhradník 39. |
IČ Irena Číhalová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | zdravotní sestra | Rudíkov okr. Třebíč |
4. STAN+NK | 234 14,4 % listiny |
mandát 3. |
DČ Bc. Dana ČihalováBez politické příslušnosti |
31 | manažerka skladu | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 120 3,8 % listiny |
náhradník 6. |
BČ Božena ČíhalováBez politické příslušnosti |
54 | recepční | Brno-střed okr. Brno-město |
36. Za Lužánky | 619 2,1 % listiny |
|
BČ Božena ČíhalováBez politické příslušnosti |
54 | recepční | Brno okr. Brno-město |
50. Za Lužánky | 6 041 1,7 % listiny |
náhradník 47. |
MČ Milan ČíhalíkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Přáslavice okr. Olomouc |
9. SNK | 146 8,9 % listiny |
náhradník 6. |
JČ Jaroslav ČíhalíkBez politické příslušnosti |
43 | CNC programátor | Přáslavice okr. Olomouc |
5. SNK | 202 12,3 % listiny |
mandát 3. |
VČ Ing. Valentýn ČíhalaBez politické příslušnosti |
31 | doktorand na ČVUT | Praha-Kunratice okr. Hlavní město Praha |
12. KDU-ČSL+ODS | 364 6,5 % listiny |
náhradník 10. |
PČ Pavel ČíhalaObčanská demokratická strana |
56 | podnikatel ve stavebnictví, člen finančního výboru MČ Praha-Kunratice | Praha-Kunratice okr. Hlavní město Praha |
6. KDU-ČSL+ODS | 373 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
VČ Ing. Václav ČíhalBez politické příslušnosti |
39 | agronom | Libín okr. České Budějovice |
4. SNK | 115 22,4 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČíhalBez politické příslušnosti |
23 | podnikatel | Věrovany okr. Olomouc |
5. SNK | 309 9,5 % listiny |
mandát 5. |
RČ Radim ČíhalBez politické příslušnosti |
47 | správce IT | Opatovice okr. Přerov |
8. SNK | 187 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
RČ Ing. Radek ČíhalBez politické příslušnosti |
61 | manažer investic | Třebíč okr. Třebíč |
21. ODS+SNKED+TOP09 | 867 3,6 % listiny |
náhradník 19. |
PČ Ing. Petr Číhal, Ph.D.Česká pirátská strana |
35 | specialista kvality obalových materiálů | Slaný okr. Kladno |
21. SEN 21+NK | 92 3,0 % listiny |
|
PČ Petr ČíhalBez politické příslušnosti |
36 | specialista pro marketing | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
9. SNK | 86 13,1 % listiny |
|
PČ Petr ČíhalBez politické příslušnosti |
39 | malíř a natěrač | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
7. SNK | 272 9,2 % listiny |
náhradník 3. |
PČ Patrik ČíhalBez politické příslušnosti |
45 | montážní technik | Soběsuky okr. Kroměříž |
8. STAN | 68 10,6 % listiny |
mandát 8. |
OČ Ondřej ČíhalBez politické příslušnosti |
29 | strojník | Lechovice okr. Znojmo |
2. SNK | 56 18,4 % listiny |
náhradník 1. |
OČ Oleg ČíhalBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Brno-střed okr. Brno-město |
41. Za Lužánky | 613 2,1 % listiny |
|
NČ Norbert ČíhalBez politické příslušnosti |
56 | mistr odborného výcviku | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
15. SPD | 248 3,6 % listiny |
|
MČ Ing. Martin ČíhalBez politické příslušnosti |
42 | jednatel | Bílý Kámen okr. Jihlava |
4. SNK | 133 14,4 % listiny |
mandát 2. |
MČ Marek ČíhalBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Rudíkov okr. Třebíč |
7. SNK | 118 11,2 % listiny |
náhradník 4. |
LČ Lukáš ČíhalBez politické příslušnosti |
28 | umělecký kovář | Brno-střed okr. Brno-město |
30. Za Lužánky | 637 2,2 % listiny |
|
JČ Bc. Josef ČíhalBez politické příslušnosti |
33 | programátor | Dudín okr. Jihlava |
8. SNK | 64 11,8 % listiny |
náhradník 1. |
JČ Jindřich ČíhalBez politické příslušnosti |
57 | agronom | Jakubov u Moravských Budějovic okr. Třebíč |
3. STO | 220 9,4 % listiny |
mandát 5. |
KČ Mgr. Kateřina Čiháková Ailová, M.A.Bez politické příslušnosti |
54 | innovation adviser | Mníšek pod Brdy okr. Praha-západ |
14. SEN 21+NK | 250 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
ZČ Zuzana ČihákováBez politické příslušnosti |
68 | technický pracovník | Staré Ždánice okr. Pardubice |
8. SNK | 57 8,9 % listiny |
náhradník 6. |
ZČ Zdeňka ČihákováBez politické příslušnosti |
51 | operátorka výroby | Podbořanský Rohozec okr. Louny |
4. SNK | 34 20,4 % listiny |
náhradník 2. |
VČ Mgr. Veronika ČihákováBez politické příslušnosti |
49 | administrátor projektů | Bušovice okr. Rokycany |
3. SNK | 146 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VČ Ing. Veronika ČihákováBez politické příslušnosti |
37 | manažerka zák. podpory | Trnava okr. Zlín |
7. SNK | 168 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
PČ Mgr. Petra ČihákováBez politické příslušnosti |
69 | učitelka ZŠ | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
15. ODS+NK | 1 097 4,8 % listiny |
náhradník 3. |
KČ Kateřina ČihákováBez politické příslušnosti |
46 | LOGISTIK spol. RC.sale.cz | Zbizuby okr. Kutná Hora |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
|
KČ Bc. Kateřina ČihákováBez politické příslušnosti |
37 | duchovní Církve československé husitské v Havlíčkově Brodě, kaplanka Vězeňské služby ČR ve Věznici Světlá nad Sázavou | Podmoky okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 52 21,5 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jarka ČihákováBez politické příslušnosti |
66 | obchodní zástupkyně | Praha 3 okr. Hlavní město Praha |
16. PatriotiČR+AUTO | 712 2,8 % listiny |
|
JČ Jana ČihákováBez politické příslušnosti |
86 | důchodce | Plasy okr. Plzeň-sever |
14. SNK | 21 5,2 % listiny |
|
DČ Daniela ČihákováBez politické příslušnosti |
21 | studentka VŠ | Nišovice okr. Strakonice |
5. SNK | 44 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
AČ Anna ČihákováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Ostrovec-Lhotka okr. Rokycany |
6. SNK | 21 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
AČ Alice ČihákováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Úsobí okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
|
ZČ Zdeněk ČihákBez politické příslušnosti |
41 | technolog | Starý Kolín okr. Kolín |
4. SNK | 314 9,3 % listiny |
mandát 4. |
VČ Vratislav ČihákSvobodní |
69 | důchodce | Praha 4 okr. Hlavní město Praha |
33. Svobodní+AUTO | 1 168 2,2 % listiny |
|
VČ Vratislav ČihákSvobodní |
69 | IT specialista | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
26. Svobodní | 1 708 1,5 % listiny |
|
VČ Vojtěch ČihákBez politické příslušnosti |
47 | finanční poradce | Senohraby okr. Praha-východ |
9. SNK | 122 10,0 % listiny |
náhradník 7. |
RČ Roman ČihákBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Vraný okr. Kladno |
6. Svobodní+NK | 24 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
RČ Richard ČihákBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Hořice okr. Jičín |
15. HDK+NK | 911 4,5 % listiny |
náhradník 7. |
PČ Petr ČihákBez politické příslušnosti |
53 | technolog | Petrovice okr. Příbram |
1. KDU-ČSL | 262 14,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 169 901–169 950 z 190 148