Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 78 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
EV Eliška VlasatáBez politické příslušnosti |
30 | laborantka na rodičovské dovolené | Budčeves okr. Jičín |
1. SNK | 22 23,2 % listiny |
mandát 1. |
ZV Ing. Zuzana VlasákováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka | Měčín okr. Klatovy |
9. STAN+NK | 224 6,8 % listiny |
mandát 9. |
VV MUDr. Vendula VlasákováBez politické příslušnosti |
31 | lékařka | Vyskytná okr. Pelhřimov |
6. ODS | 139 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Mgr. Michaela VlasákováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotně sociální pracovnice | Roštín okr. Kroměříž |
4. SNK | 231 6,4 % listiny |
mandát 4. |
MV Magdalena VlasákováBez politické příslušnosti |
61 | starostka | Oleška okr. Praha-východ |
1. SNK | 236 9,5 % listiny |
mandát 1. |
LV Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
49 | likvidátor škod motorových vozidel | Zájezd okr. Kladno |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
43 | pečovatelka | Rozseč nad Kunštátem okr. Blansko |
5. SNK | 165 12,2 % listiny |
mandát 5. |
LV Mgr. Lenka VlasákováBez politické příslušnosti |
43 | personální manažer | Lázně Kynžvart okr. Cheb |
3. SNK | 211 14,2 % listiny |
mandát 1. |
KV Mgr. Kateřina VlasákováBez politické příslušnosti |
44 | IT analytik | Česká okr. Brno-venkov |
6. SNK | 340 14,0 % listiny |
mandát 3. |
KV Karla VlasákováObčanská demokratická strana |
56 | jednatelka společnosti | Hranice okr. Přerov |
1. ODS | 726 6,9 % listiny |
mandát 1. |
IV Mgr. Irena VlasákováBez politické příslušnosti |
50 | překladatelka, lektorka | Zahájí okr. České Budějovice |
2. SNK | 134 17,2 % listiny |
mandát 1. |
DV Dana VlasákováBez politické příslušnosti |
47 | administrativní pracovnice | Soutice okr. Benešov |
4. SNK | 124 13,5 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VlasákBez politické příslušnosti |
50 | pracovník technických služeb | Rožmitál pod Třemšínem okr. Příbram |
4. SOCDEM+NK | 482 9,5 % listiny |
mandát 3. |
VV Vlastimil VlasákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Hostomice okr. Teplice |
3. PŘÍSAHA | 76 17,5 % listiny |
mandát 1. |
TV Ing. Tomáš VlasákBez politické příslušnosti |
60 | pilot | Dolany nad Vltavou okr. Mělník |
1. SNK | 201 10,5 % listiny |
mandát 4. |
SV Stanislav VlasákBez politické příslušnosti |
39 | lesní dělník | Mišovice okr. Písek |
3. SNK | 45 19,1 % listiny |
mandát 2. |
RV Roman VlasákBez politické příslušnosti |
40 | stavební podnikatel | Křesetice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 75 11,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Petr VlasákČeská pirátská strana |
43 | místostarosta, učitel | Břeclav okr. Břeclav |
2. STAN+Piráti+NK | 2 522 5,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Miroslav VlasákBez politické příslušnosti |
56 | ředitel Elektrotechnického zkušebního ústavu, ředitel Sportoviště obce Vestec | Vestec okr. Praha-západ |
8. STAN+NK | 541 6,6 % listiny |
mandát 8. |
MV Miloš VlasákBez politické příslušnosti |
48 | elektromontér | Rozseč nad Kunštátem okr. Blansko |
2. SNK | 202 14,9 % listiny |
mandát 2. |
MV Miloš VlasákSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
62 | starosta, předseda Dobrovolného svazku obcí Holicka | Ostřetín okr. Pardubice |
1. STAN | 266 8,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Milan VlasákBez politické příslušnosti |
50 | revírník | Rouchovany okr. Třebíč |
2. SNK | 230 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MV Ing. Milan VlasákBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Jankov okr. Pelhřimov |
3. SNK | 26 13,8 % listiny |
mandát 5. |
MV Milan VlasákBez politické příslušnosti |
49 | opravář zemědělských strojů | Ostřetice okr. Klatovy |
9. SNK | 42 13,2 % listiny |
mandát 1. |
MV JUDr. Martin VlasákBez politické příslušnosti |
62 | advokát | Oleška okr. Praha-východ |
5. SNK | 187 7,5 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VlasákBez politické příslušnosti |
51 | hasič | Zájezd okr. Kladno |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VlasákBez politické příslušnosti |
43 | dělník v elektrotechnice | Žacléř okr. Trutnov |
1. VPM+NK | 510 10,5 % listiny |
mandát 1. |
MV Bc. Marcel VlasákMÍSTNÍ HNUTÍ ZA HARM. ROZVOJ |
54 | velitel městské policie | Chodov okr. Sokolov |
5. MÍSTNÍ HNHRM | 1 996 4,8 % listiny |
mandát 5. |
KV Kamil VlasákBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Nový Knín okr. Příbram |
5. SNK | 440 7,2 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VlasákBez politické příslušnosti |
46 | technik STK | Smidary okr. Hradec Králové |
1. SNK | 250 11,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jaroslav VlasákBez politické příslušnosti |
58 | zástupce lesního správce | Horšovský Týn okr. Domažlice |
1. SNK | 327 12,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaroslav VlasákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Koštice okr. Louny |
4. SNK | 185 15,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VlasákBez politické příslušnosti |
31 | zaměstnanec v energetice | Hvozdec okr. České Budějovice |
7. SNK | 55 14,8 % listiny |
mandát 2. |
FV Bc. František VlasákTOP 09 |
24 | student Právnické fakulty UK | Nymburk okr. Nymburk |
1. TOP 09+NK | 1 085 7,6 % listiny |
mandát 1. |
DV Dušan Vlasák, MBABez politické příslušnosti |
54 | strategický nákup | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 374 6,6 % listiny |
mandát 6. |
AV Ing. Aleš VlasákSEN 21 |
49 | IT analytik | Poděbrady okr. Nymburk |
3. SEN 21+NK | 1 009 5,3 % listiny |
mandát 4. |
PV Pavel VlasBez politické příslušnosti |
55 | údržbář | Volenice okr. Příbram |
10. SNK | 158 9,3 % listiny |
mandát 10. |
OV Ondřej VlasBez politické příslušnosti |
42 | letecký mechanik | Svatý Jan pod Skalou okr. Beroun |
5. SNK | 45 13,9 % listiny |
mandát 5. |
LV Bc. Ladislava VlachynskáBez politické příslušnosti |
65 | starostka, vedoucí pošty | Sušice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 203 11,8 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jarmila VlachynskáBez politické příslušnosti |
47 | úřednice | Babice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 285 6,3 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VlachovskýBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Týnec nad Labem okr. Kolín |
11. SNK | 364 8,7 % listiny |
mandát 11. |
PV Petr VlachovskýBez politické příslušnosti |
52 | korozní inženýr | Sviadnov okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 628 6,7 % listiny |
mandát 5. |
VV Vendula VlachováBez politické příslušnosti |
46 | administrativní pracovník | Útěchovičky okr. Pelhřimov |
2. SNK | 36 15,6 % listiny |
mandát 3. |
SV Simona VlachováBez politické příslušnosti |
51 | referent zakázky | Krumsín okr. Prostějov |
6. SNK | 92 11,1 % listiny |
mandát 6. |
MV Mgr. Martina VlachováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Jinošov okr. Třebíč |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lýdie VlachováBez politické příslušnosti |
40 | pedagožka | Unkovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 224 13,7 % listiny |
mandát 2. |
KV Kateřina VlachováBez politické příslušnosti |
22 | bankovní specialistka | Rohatec okr. Hodonín |
16. NEZ+NK | 982 4,5 % listiny |
mandát 16. |
JV Jana VlachováBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí prodejny | Světlá okr. Blansko |
1. NK | 81 100,0 % listiny |
mandát 1. |
HV Helena VlachováObčanská demokratická strana |
63 | důchodkyně | Protivín okr. Písek |
4. ODS | 819 4,8 % listiny |
mandát 4. |
EV Eva Vlachová, DiS.Bez politické příslušnosti |
29 | farmaceutická asistentka, podnikatelka | Kostelec na Hané okr. Prostějov |
5. SNK | 304 6,8 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 3 851–3 900 z 61 677