Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 85 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VV Vlastimil VildmanBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Křešín okr. Příbram |
5. SNK | 65 20,7 % listiny |
mandát 5. |
JV Jaroslav VildmanBez politické příslušnosti |
44 | řidič | Svojšín okr. Tachov |
3. SNK | 59 11,3 % listiny |
mandát 4. |
AV Ing. Aleš VildmanBez politické příslušnosti |
32 | manažer | Osek okr. Beroun |
1. SNK | 241 12,2 % listiny |
mandát 1. |
AV Antonín VildeBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Černuc okr. Kladno |
9. SNK | 118 9,2 % listiny |
mandát 9. |
PV Ing. Petr VildaBez politické příslušnosti |
44 | konstruktér výrobních zařízení | Velké Hamry okr. Jablonec nad Nisou |
2. Svobodní+NK | 191 8,4 % listiny |
mandát 3. |
JV MUDr. Josef VildaBez politické příslušnosti |
31 | lékař interní a paliativní péče | Tanvald okr. Jablonec nad Nisou |
4. KDU-ČSL+ODS+NK | 249 8,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VildaBez politické příslušnosti |
37 | elektrotechnik | Hostouň okr. Kladno |
3. SNK | 287 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaroslav VildaBez politické příslušnosti |
65 | starosta obce | Střemy okr. Mělník |
1. SNK | 184 12,1 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VildBez politické příslušnosti |
38 | policista | Těškov okr. Rokycany |
2. SNK | 138 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PV Ing. Petr VildBez politické příslušnosti |
44 | stavební inženýr | Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk |
4. SNK | 277 6,5 % listiny |
mandát 5. |
OV Bc. Otakar VildBez politické příslušnosti |
46 | policista | Tuchořice okr. Louny |
2. SNK | 194 13,7 % listiny |
mandát 1. |
NV Ing. Bc. Nikola Vild, MBABez politické příslušnosti |
36 | ředitelka ZŠ Vilémov | Račetice okr. Chomutov |
3. SNK | 73 13,1 % listiny |
mandát 2. |
KV Karel VildBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Malé Březno okr. Ústí nad Labem |
2. SNK | 155 13,6 % listiny |
mandát 1. |
JV Mgr. Jiří VildBez politické příslušnosti |
46 | koordinátor trestního řízení | Zbečno okr. Rakovník |
5. SNK | 133 11,6 % listiny |
mandát 6. |
DV David VildBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Běhařov okr. Klatovy |
4. SNK | 44 19,6 % listiny |
mandát 2. |
DV Ing. Daniel VildBez politické příslušnosti |
60 | podnikatel v oboru dřevovýroby, zastupitel obce a člen kontrolního výboru | Bdeněves okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 230 10,8 % listiny |
mandát 4. |
ZV Mgr. Zuzana Vilčková, DiS.ANO 2011 |
35 | úředník | Rychvald okr. Karviná |
4. ANO | 904 6,8 % listiny |
mandát 4. |
SV Ing. Bc. Stanislava VilčkováBez politické příslušnosti |
46 | ředitelka ZŠ a MŠ | Chotěnov okr. Svitavy |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV Irena VilčkováBez politické příslušnosti |
52 | pracovnice v zemědělství | Bohuňovice okr. Svitavy |
5. SNK | 35 16,1 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VilčekBez politické příslušnosti |
31 | specialista SAP projektů | Bohuňovice okr. Svitavy |
2. SNK | 35 16,1 % listiny |
mandát 2. |
OV Ondřej VilčekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, radní města | Hanušovice okr. Šumperk |
2. SNK | 468 7,7 % listiny |
mandát 1. |
MV Mgr. Martin VilášekBez politické příslušnosti |
48 | učitel SŠ | Darkovice okr. Opava |
2. SNK | 445 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jan VilánekBez politické příslušnosti |
46 | ředitel stavební společnosti | Čestice okr. Strakonice |
11. SNK | 285 13,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel ViktorynBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel | Sebečice okr. Rokycany |
5. SNK | 44 22,6 % listiny |
mandát 1. |
MV Milan ViktorynBez politické příslušnosti |
53 | opravář | Kožušice okr. Vyškov |
4. SNK | 54 14,5 % listiny |
mandát 4. |
LV Luděk ViktorýnBez politické příslušnosti |
50 | obchodní manažer | Sirá okr. Rokycany |
1. SNK | 50 17,4 % listiny |
mandát 3. |
LV Lucie Viktorová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | sociální pracovnice | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel ViktorinBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí výroby | Šitbořice okr. Břeclav |
3. KDU-ČSL | 346 6,5 % listiny |
mandát 3. |
OV Oldřich ViktorinBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lechotice okr. Kroměříž |
5. SNK | 93 13,8 % listiny |
mandát 5. |
LV Lumír ViktorinBez politické příslušnosti |
45 | obchodní zástupce | Otice okr. Opava |
5. SNK | 286 6,4 % listiny |
mandát 6. |
FV Mgr. František ViktorinBez politické příslušnosti |
55 | ředitel školy | Byšice okr. Mělník |
3. SNK | 215 11,1 % listiny |
mandát 3. |
DV Ing. David ViktorinBez politické příslušnosti |
31 | IT specialista | Otinoves okr. Prostějov |
2. SNK | 103 15,3 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav ViktoraBez politické příslušnosti |
47 | dělník | Záblatí okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 30 13,4 % listiny |
mandát 6. |
PV Petr ViktoraBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec | Polevsko okr. Česká Lípa |
4. SNK | 81 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PV Pavel ViktoraBez politické příslušnosti |
50 | operátor výroby | Katovice okr. Strakonice |
7. KDU-ČSL | 346 8,1 % listiny |
mandát 7. |
MV Miroslav ViktoraBez politické příslušnosti |
49 | kameník | Hudčice okr. Příbram |
3. SNK | 86 14,9 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin ViktoraBez politické příslušnosti |
36 | příslušník bezpečnostních sborů | Štipoklasy okr. Kutná Hora |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Martin Viktora, MBABez politické příslušnosti |
51 | jednatel společnosti | Rudná okr. Praha-západ |
3. SNK | 487 7,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Ing. Josef ViktoraANO 2011 |
76 | místostarosta | Kutná Hora okr. Kutná Hora |
9. ANO | 1 064 4,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef ViktoraBez politické příslušnosti |
64 | technik | Bělčice okr. Strakonice |
6. STAN+NK | 304 9,2 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jan ViktoraBez politické příslušnosti |
45 | stavbyvedoucí | Opařany okr. Tábor |
2. SNK | 323 7,2 % listiny |
mandát 3. |
JV Jakub ViktoraBez politické příslušnosti |
55 | stavební technik | Starý Kolín okr. Kolín |
5. SNK | 297 8,8 % listiny |
mandát 5. |
DV Damián ViktorBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Kamenný Újezd okr. České Budějovice |
5. SNK | 676 6,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Ing. Jana VikováVize pro Karlovarský kraj |
38 | starostka obce | Stráž nad Ohří okr. Karlovy Vary |
1. Vize KVK+NK | 152 13,4 % listiny |
mandát 1. |
VV Ing. Václav VikBez politické příslušnosti |
65 | místostarosta, stavební inženýr | Praha-Suchdol okr. Hlavní město Praha |
5. SNK | 1 328 6,7 % listiny |
mandát 5. |
MV Ing. Milan VikPATRIOTI NÁCHODA |
57 | místostarosta Náchoda | Náchod okr. Náchod |
1. PaN | 1 343 6,9 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VikBez politické příslušnosti |
55 | referent obchodu | Havlovice okr. Trutnov |
6. SNK | 301 6,4 % listiny |
mandát 7. |
JV Ing. Jiří VikBez politické příslušnosti |
63 | manažer v bankovnictví | Třebechovice pod Orebem okr. Hradec Králové |
2. SNK | 640 5,4 % listiny |
mandát 5. |
MV Martin VichtoraBez politické příslušnosti |
40 | řidič autobusu | Lidečko okr. Vsetín |
14. SNK | 249 18,7 % listiny |
mandát 1. |
RV Robert VichtaBez politické příslušnosti |
39 | technik na MěÚ Letovice, člen spolku Řemesla v Kunštátu, organizátor Svátků řemesel, člen FK Kunštát, člen SDH Sychotín, Ski klubu Kunštát a klubu malé kopané v Újezdě, kynolog | Kunštát okr. Blansko |
3. MY+NK | 568 6,7 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 4 201–4 250 z 61 677