Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 87 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LV Ing. Leoš Vídenský, MBA, LL.M.Bez politické příslušnosti |
61 | manažer | Moravany okr. Brno-venkov |
1. STAN+NK | 237 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VídenskýBez politické příslušnosti |
41 | truhlář | Nová Ves okr. Třebíč |
1. NK | 86 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří Vídenka, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | technik | Vítonice okr. Znojmo |
4. SNK | 38 10,2 % listiny |
mandát 4. |
ZV Ing. Zuzana VideczkáBez politické příslušnosti |
38 | HR specialistka | Syrovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 557 6,6 % listiny |
mandát 6. |
ŠV Štefan VidaBez politické příslušnosti |
37 | svářeč | Hevlín okr. Znojmo |
2. SNK | 107 13,9 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VidaBez politické příslušnosti |
39 | státní zaměstnanec | Hevlín okr. Znojmo |
4. SNK | 110 12,4 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VíčanBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel zemědělství a lesnictví | Kačlehy okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 59 14,3 % listiny |
mandát 5. |
AV Aleš VičanBez politické příslušnosti |
52 | příslušník Hasičského záchranného sboru | Kamenický Šenov okr. Česká Lípa |
1. SNK | 224 10,0 % listiny |
mandát 1. |
KV Klára ViceníkováBez politické příslušnosti |
48 | účetní | Topolná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 326 8,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Petr ViceníkObčanská demokratická strana |
55 | starosta města | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
1. ODS+NK | 834 7,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jiří ViceníkKDU-ČSL |
39 | ekonom | Pitín okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 161 10,2 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VícenecBez politické příslušnosti |
57 | správce budov | Písařov okr. Šumperk |
3. KDU-ČSL | 224 15,5 % listiny |
mandát 1. |
HV Ing. Hana Vícencová KubelkováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka, zástupkyně ředitelky školy pro prevenci | Písařov okr. Šumperk |
4. KDU-ČSL | 169 11,7 % listiny |
mandát 4. |
PV Peter ViazaničkaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Černá Voda okr. Jeseník |
2. SNK | 115 30,7 % listiny |
mandát 1. |
KV Bc. Kateřina ViatrováBez politické příslušnosti |
30 | rodičovská dovolená | Lhotka u Litultovic okr. Opava |
3. SNK | 43 28,5 % listiny |
mandát 1. |
KV Ing. Karel ViačkaBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí výrobní divize lesní techniky | Milenov okr. Přerov |
1. SNK | 105 12,5 % listiny |
mandát 4. |
MV Martina VěžníkováBez politické příslušnosti |
53 | referent obchodního oddělení | Hamry okr. Chrudim |
4. SNK | 46 9,4 % listiny |
mandát 5. |
JV Jaroslav VězdaBez politické příslušnosti |
55 | automechanik | Rudka okr. Brno-venkov |
3. SNK | 130 12,4 % listiny |
mandát 4. |
ZV Mgr. Zdeněk VévodaBez politické příslušnosti |
40 | učitel, OSVČ, zastupitel | Drahanovice okr. Olomouc |
1. STAN+NK | 313 9,9 % listiny |
mandát 1. |
OV Mgr. Ondřej VévodaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
33 | právník, compliance specialista | Praha 3 okr. Hlavní město Praha |
14. TOP+STAN | 8 809 2,9 % listiny |
mandát 14. |
JV Ing. Jaroslav VévodaBez politické příslušnosti |
52 | projektant | Budětsko okr. Prostějov |
5. SNK | 133 11,4 % listiny |
mandát 5. |
PV Pavlína VeverkováBez politické příslušnosti |
36 | rodičovská dovolená | Rozstání okr. Svitavy |
3. SNK | 72 14,8 % listiny |
mandát 4. |
PV Ing. Pavla Veverková, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | starostka | Liběchov okr. Mělník |
1. SNK | 212 13,2 % listiny |
mandát 1. |
MV Mgr. Markéta VeverkováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Vrbice okr. Břeclav |
2. SNK | 380 11,6 % listiny |
mandát 2. |
LV Lucie VeverkováBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Lhota pod Radčem okr. Rokycany |
1. NK | 97 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV Ing. Ilona VeverkováBez politické příslušnosti |
50 | obchodní manažerka IT | Kojetín okr. Přerov |
1. Nestraníci+NK | 556 5,7 % listiny |
mandát 3. |
EV Eva VeverkováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka v mateřské škole | Ledčice okr. Mělník |
2. SNK | 156 7,0 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VeverkaČeská pirátská strana |
46 | radní, podnikatel | Moravské Budějovice okr. Třebíč |
2. ODS+Piráti | 949 5,7 % listiny |
mandát 4. |
RV Roman VeverkaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Nižbor okr. Beroun |
1. SNK | 400 14,6 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VeverkaBez politické příslušnosti |
35 | technik | Brodce okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 156 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PV Mgr. Petr VeverkaBez politické příslušnosti |
49 | státní zaměstnanec | Staré Ždánice okr. Pardubice |
3. SNK | 184 12,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VeverkaBez politické příslušnosti |
43 | traktorista | Bílý Újezd okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 131 12,4 % listiny |
mandát 3. |
LV Libor VeverkaBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Diváky okr. Břeclav |
1. SNK | 198 15,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VeverkaBez politické příslušnosti |
31 | dispečer NKD | Boskovštejn okr. Znojmo |
1. SNK | 47 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VeverkaBez politické příslušnosti |
44 | automechanik | Chodov okr. Karlovy Vary |
3. SNK | 25 20,8 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VeverkaBez politické příslušnosti |
53 | soukromý podnikatel | Dolní Rychnov okr. Sokolov |
4. SNK | 349 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JV Ing. Jaroslav VeverkaBez politické příslušnosti |
54 | stavební inženýr | Vlkov okr. Náchod |
1. SNK | 122 15,8 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VeverkaBez politické příslušnosti |
53 | stavební technik | Mnichovice okr. Praha-východ |
6. STAN+NK | 1 011 9,4 % listiny |
mandát 6. |
JV Jakub Veverka, MBAMotoristé sobě |
33 | podnikatel a manažer, B2B telekomunikace, majitel čajovny | Ostrava okr. Ostrava-město |
2. AUTO | 5 601 2,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Jakub Veverka, MBAMotoristé sobě |
33 | podnikatel, majitel čajovny a manažer, B2B telekomunikace | Moravská Ostrava a Přívoz okr. Ostrava-město |
1. AUTO | 503 3,3 % listiny |
mandát 2. |
FV Filip VeverkaBez politické příslušnosti |
52 | IT konzultant | Němčice okr. Pardubice |
9. SNK | 271 10,8 % listiny |
mandát 9. |
KV Ing. Bc. Kateřina VeveričíkováBez politické příslušnosti |
37 | blogerka Brněnská máma, PR manažerka | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
5. KDU-ČSL+STAN | 2 694 4,2 % listiny |
mandát 5. |
KV Ing. Karel VévarBez politické příslušnosti |
57 | místostarosta města | Újezd u Brna okr. Brno-venkov |
2. KDU-ČSL+NK | 973 7,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr VetýškaBez politické příslušnosti |
58 | jednatel - ředitel společnosti | Žirovnice okr. Pelhřimov |
4. STAN+NK | 739 8,5 % listiny |
mandát 2. |
VV Vojtěch VětrovskýBez politické příslušnosti |
35 | ekonom | Předotice okr. Písek |
2. SNK | 274 16,5 % listiny |
mandát 2. |
VV Václav VětrovskýBez politické příslušnosti |
60 | manager | Studeněves okr. Kladno |
3. SNK | 105 14,1 % listiny |
mandát 3. |
TV Tomáš VětrovskýBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Březí okr. Břeclav |
3. SNK | 360 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VětrovskýBez politické příslušnosti |
47 | živnostník - stavební práce | Neurazy okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 105 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VětrovskýBez politické příslušnosti |
38 | agronom | Předotice okr. Písek |
6. SNK | 148 8,9 % listiny |
mandát 6. |
JV Mgr. Jaroslav VětrovskýBez politické příslušnosti |
58 | učitel, starosta | Mladá Vožice okr. Tábor |
1. SNK | 774 6,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 4 301–4 350 z 61 677