Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 895 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VC Vlasta ChaloupkováBez politické příslušnosti |
49 | invalidní důchodce | Janov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 69 14,4 % listiny |
mandát 3. |
SC Simona ChaloupkováBez politické příslušnosti |
50 | předák výroby | Železné okr. Brno-venkov |
1. SNK | 109 12,5 % listiny |
mandát 3. |
PC Petra ChaloupkováBez politické příslušnosti |
51 | místostarostka | Hudlice okr. Beroun |
1. SNK | 348 8,9 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Monika ChaloupkováBez politické příslušnosti |
57 | ekonomka | Bučina okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 102 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LC RNDr. Lucie ChaloupkováBez politické příslušnosti |
46 | profesorka na gymnáziu, metodička prevence | Předměřice nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 80 13,2 % listiny |
mandát 1. |
LC Bc. Ladislava ChaloupkováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka MŠ | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 226 10,7 % listiny |
mandát 1. |
KC Kristina ChaloupkováBez politické příslušnosti |
50 | nutriční terapeutka | Neratov okr. Pardubice |
3. STAN | 43 14,1 % listiny |
mandát 2. |
KC Kateřina ChaloupkováBez politické příslušnosti |
59 | operátor výroby | Horní Němčice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 17 10,5 % listiny |
mandát 7. |
JC Jana ChaloupkováBez politické příslušnosti |
53 | asistent pedagoga | Pertoltice okr. Kutná Hora |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DC Mgr. Daniela ChaloupkováStrana zelených |
45 | ředitelka lesní mateřské školy | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
1. Zelení | 949 5,1 % listiny |
mandát 1. |
DC Mgr. Dana ChaloupkováBez politické příslušnosti |
68 | učitelka ZŠ, vedoucí ochotnického spolku | Hlinsko okr. Chrudim |
8. MY+NK | 1 889 4,9 % listiny |
mandát 8. |
VC Vlastimil ChaloupkaBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Koštice okr. Louny |
3. SNK | 174 14,1 % listiny |
mandát 4. |
VC Ing. Viktor ChaloupkaBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer, podnikatel | Velké Popovice okr. Praha-východ |
5. SNK | 498 6,9 % listiny |
mandát 5. |
TC Tomáš ChaloupkaBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce | Moravský Beroun okr. Olomouc |
8. STAN+NK | 552 7,7 % listiny |
mandát 2. |
TC Tomáš ChaloupkaANO 2011 |
60 | předseda finančního výboru MČ Praha 4 | Praha 4 okr. Hlavní město Praha |
7. ANO | 5 752 2,3 % listiny |
mandát 7. |
TC Tomáš ChaloupkaBez politické příslušnosti |
40 | auto-elektrikář | Kosoř okr. Praha-západ |
6. SNK | 336 11,0 % listiny |
mandát 6. |
RC Richard ChaloupkaBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Čestice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. STAN+NK | 109 10,6 % listiny |
mandát 6. |
PC Petr ChaloupkaBez politické příslušnosti |
53 | soukromý podnikatel | Pertoltice okr. Kutná Hora |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Pavel ChaloupkaBez politické příslušnosti |
54 | skladník | Zbýšov okr. Vyškov |
4. SNK | 178 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavel ChaloupkaBez politické příslušnosti |
35 | skladník | Štěpkov okr. Třebíč |
4. SNK | 44 20,4 % listiny |
mandát 2. |
MC Milan ChaloupkaBez politické příslušnosti |
41 | servisní technik | Lhánice okr. Třebíč |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Bc. Michal ChaloupkaKDU-ČSL |
23 | zastupitel Líšně, ekonom, organizátor akce Ukliďme Líšeň | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
1. KDU-ČSL+NK | 1 897 5,0 % listiny |
mandát 1. |
LC Lukáš ChaloupkaBez politické příslušnosti |
31 | zootechnik | Slatina okr. Klatovy |
1. NK | 31 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LC Leoš ChaloupkaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí prodejny | Hrušová okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 79 13,4 % listiny |
mandát 6. |
JC Bc. Jiří ChaloupkaBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí učitel odborného výcviku | Rybníky okr. Znojmo |
6. SNK | 132 14,5 % listiny |
mandát 6. |
JC Jaromír ChaloupkaSvobodní |
54 | security | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
3. Svobodní+NK | 115 9,0 % listiny |
mandát 2. |
JC Jan ChaloupkaBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Slavošov okr. Kutná Hora |
1. SNK | 45 18,9 % listiny |
mandát 1. |
JC Mgr. Jakub ChaloupkaBez politické příslušnosti |
47 | kurátor sbírky stavitelství NTM | Manětín okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 265 9,1 % listiny |
mandát 4. |
FC Filip ChaloupkaBez politické příslušnosti |
25 | řidič | Nezdřev okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 37 12,8 % listiny |
mandát 4. |
JC Mgr. Josef ChaloupeckýBez politické příslušnosti |
50 | advokát | Zbiroh okr. Rokycany |
4. SNK | 585 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří ChaloupeckýBez politické příslušnosti |
63 | starosta obce | Lubenec okr. Louny |
1. SNK | 319 15,3 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Jan ChaloupeckýBez politické příslušnosti |
48 | IT manažer | Tlustice okr. Beroun |
1. NK | 265 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DC Mgr. Denisa ChaloupeckáBez politické příslušnosti |
30 | učitelka | Praha 19 okr. Hlavní město Praha |
5. SNK | 1 422 5,5 % listiny |
mandát 5. |
KC Mgr. Kateřina ChalašováBez politické příslušnosti |
44 | středoškolská učitelka českého jazyka a společenských věd | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
6. ZSTAPTOPUFONČNK | 1 601 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MC Miroslav ChalánekObčanská demokratická strana |
63 | manažer, náměstek primátora města Zlína | Zlín okr. Zlín |
1. ODS | 3 057 2,9 % listiny |
mandát 3. |
IC Mgr. Igor ChalachanBez politické příslušnosti |
35 | advokát, středoškolský pedagog, zastupitel | Jesenice okr. Praha-západ |
3. NEZ+NK | 750 5,0 % listiny |
mandát 3. |
VC Mgr. Václav ChajdrnaNEZÁVISLÍ |
51 | inženýr přípravy staveb, člen zastupitelstva města a místní komise Křižná | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
2. NEZ+STAN+NK | 2 009 5,2 % listiny |
mandát 2. |
LC Ladislav ChajdrnaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Veselíčko okr. Písek |
6. SNK | 64 15,2 % listiny |
mandát 6. |
PC Pavla ChadimováBez politické příslušnosti |
58 | účetní | Heřmanov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 84 100,0 % listiny |
mandát 1. |
HC Mgr. Hana ChadimováBez politické příslušnosti |
39 | personalistka | Týnišťko okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VC Vladimír ChadimaBez politické příslušnosti |
38 | metrolog | Rosovice okr. Příbram |
1. SNK | 125 26,1 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr ChadimaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Příluka okr. Svitavy |
1. NK | 71 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Matěj ChadimaBez politické příslušnosti |
47 | strategický poradce | Jevany okr. Praha-východ |
2. SNK | 106 12,9 % listiny |
mandát 1. |
LC Bc. Lukáš ChadimaBez politické příslušnosti |
40 | bezpečnostní sbory, předseda TJ Sokol Lubná | Lubná okr. Svitavy |
4. SNK | 296 7,4 % listiny |
mandát 3. |
LC Libor ChadimaBez politické příslušnosti |
53 | instalatér | Hradištko okr. Praha-západ |
8. SNK | 205 10,6 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef ChadimaBez politické příslušnosti |
64 | starosta obce | Lubná okr. Svitavy |
3. SNK | 287 7,1 % listiny |
mandát 4. |
JC Jan ChadimaBez politické příslušnosti |
35 | obsluha CNC stroje | Nové Hrady okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DC David Chadima, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | vychovatel domova mládeže, vedoucí tábora, výtvarník a sportovec | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
6. MY+NK | 1 270 5,3 % listiny |
mandát 3. |
PC Petr ChadimBez politické příslušnosti |
28 | signalista | Zahrádka okr. Třebíč |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr ChadimBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Unín okr. Brno-venkov |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 44 701–44 750 z 61 677