Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 916 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VH Václav HrdličkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Nesvačilka okr. Brno-venkov |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TH Tomáš HrdličkaBez politické příslušnosti |
43 | technik elektro | Modrá Hůrka okr. České Budějovice |
2. SNK | 35 18,0 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavel HrdličkaBez politické příslušnosti |
53 | starosta | Chrášťany okr. Praha-západ |
1. SNK | 300 15,9 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HrdličkaBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Hřensko okr. Děčín |
4. SNK | 58 13,9 % listiny |
mandát 3. |
OH Ondřej Hrdlička, MTCP (Hons)Občanská demokratická strana |
36 | obchodní zástupce, místostarosta | Tetín okr. Beroun |
1. KDU-ČSL+ODS+NK | 82 9,4 % listiny |
mandát 3. |
MH Miroslav HrdličkaBez politické příslušnosti |
40 | elektrotechnik, starosta SDH Fryšták, 1. náměstek IX. okrsku SH ČMS | Fryšták okr. Zlín |
4. SNK | 335 7,3 % listiny |
mandát 3. |
MH Milan HrdličkaBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Vlkoš okr. Přerov |
3. SNK | 221 16,7 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HrdličkaBez politické příslušnosti |
60 | 1. místostarosta MČ Bohunice | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
1. VSaO+NK | 1 324 6,4 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Michal HrdličkaBez politické příslušnosti |
34 | projektový manažer | Babylon okr. Domažlice |
2. SNK | 115 14,7 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HrdličkaBez politické příslušnosti |
51 | hasič ve výsluze, tiskový mluvčí MP Chomutov | Bitozeves okr. Louny |
3. SNK | 65 10,7 % listiny |
mandát 2. |
MH Martin HrdličkaBez politické příslušnosti |
35 | systémový inženýr | Naloučany okr. Třebíč |
4. SNK | 61 11,0 % listiny |
mandát 7. |
MH Ing. Martin HrdličkaBez politické příslušnosti |
62 | stavební inženýr | Tetín okr. Beroun |
1. STAN+NK | 112 9,3 % listiny |
mandát 3. |
LH Lukáš HrdličkaBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Libomyšl okr. Beroun |
5. SNK | 156 10,5 % listiny |
mandát 5. |
LH Lukáš HrdličkaBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Chyjice okr. Jičín |
4. SNK | 38 18,5 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Josef HrdličkaBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel, jednatel společnosti | Skalice u České Lípy okr. Česká Lípa |
1. SNK | 155 11,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Josef HrdličkaBez politické příslušnosti |
39 | starosta obce | Radslavice okr. Přerov |
1. SNK | 314 7,4 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HrdličkaBez politické příslušnosti |
44 | sportovní trenér | Řitka okr. Praha-západ |
2. SNK | 179 8,8 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HrdličkaBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Komárov okr. Tábor |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HrdličkaANO 2011 |
66 | člen Rady města Karlovy Vary | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
5. ANO | 3 047 2,9 % listiny |
mandát 5. |
JH Mgr. Jan HrdličkaBez politické příslušnosti |
38 | policista | Nesvačilka okr. Brno-venkov |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HrdličkaBez politické příslušnosti |
34 | stavbyvedoucí | Puklice okr. Jihlava |
9. SNK | 139 9,4 % listiny |
mandát 4. |
DH David HrdličkaBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Úžice okr. Mělník |
1. STAN+NK | 204 13,0 % listiny |
mandát 1. |
BH Mgr. Břetislav HrdličkaStrakonická Veřejnost |
64 | starosta města Strakonice | Strakonice okr. Strakonice |
1. SV | 3 698 5,4 % listiny |
mandát 1. |
RH Roman HrdlicBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce Šestajovice | Šestajovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 690 10,4 % listiny |
mandát 1. |
MH Marek HrdlicBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Šestajovice okr. Praha-východ |
6. SNK | 575 8,7 % listiny |
mandát 6. |
MH Mgr. Michaela HrdinováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka PO | Hluk okr. Uherské Hradiště |
20. ODS | 757 6,8 % listiny |
mandát 2. |
JH MUDr. Jitka HrdinováBez politické příslušnosti |
62 | dětská lékařka | Brada-Rybníček okr. Jičín |
3. SNK | 62 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JH Jana HrdinováKDU-ČSL |
50 | výrobce lidových krojů | Čejetice okr. Strakonice |
1. KDU-ČSL+NK | 97 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JH Jana HrdinováBez politické příslušnosti |
61 | starostka | Kluky okr. Písek |
1. SNK | 160 15,3 % listiny |
mandát 1. |
HH MDDr. Hana HrdinováNaši |
40 | zubní lékařka | Kyjov okr. Hodonín |
4. Naši | 690 6,3 % listiny |
mandát 3. |
DH Dana HrdinováBez politické příslušnosti |
43 | asistentka pedagoga | Hovorčovice okr. Praha-východ |
12. SNK | 338 6,7 % listiny |
mandát 12. |
IH Mgr. Ivana HrdinkováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Srnojedy okr. Pardubice |
2. STAN+NK | 96 16,3 % listiny |
mandát 1. |
TH RNDr. Tomáš Hrdinka, Ph.D.ANO 2011 |
46 | radní MČ Praha 4, hydrolog, geograf | Praha 4 okr. Hlavní město Praha |
6. ANO | 5 967 2,3 % listiny |
mandát 6. |
TH Tomáš HrdinkaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - stavební práce | Červený Újezd okr. Benešov |
1. NK | 180 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HrdinkaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Střezetice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 130 13,4 % listiny |
mandát 7. |
VH Vladimír HrdinaBez politické příslušnosti |
54 | analytik | Horní Pěna okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 165 17,6 % listiny |
mandát 2. |
SH Stanislav HrdinaBez politické příslušnosti |
62 | manažer prodeje | Fryšava pod Žákovou horou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 168 15,9 % listiny |
mandát 1. |
RH Ing. Roman HrdinaBez politické příslušnosti |
54 | akreditovaný poradce Ministerstva zemědělství, dobrovolný hasič | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 111 12,5 % listiny |
mandát 3. |
RH Roman HrdinaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel - zemní práce | Sedlice okr. Příbram |
7. SNK | 37 22,0 % listiny |
mandát 2. |
RH Ing. Robert HrdinaStrana zelených |
38 | manažer schvalování železničních vozidel, zastupitel města | Pardubice okr. Pardubice |
3. Piráti+TOP 09 | 2 859 2,8 % listiny |
mandát 4. |
RH Ing. Robert HrdinaStrana zelených |
38 | zastupitel města, manažer schvalování | Pardubice II okr. Pardubice |
1. Ze+STAN+Pir+TOP | 821 7,3 % listiny |
mandát 2. |
PH Mgr. Pavel HrdinaBez politické příslušnosti |
54 | zástupce ředitele základní školy, učitel, člen rady města | Lomnice nad Popelkou okr. Semily |
5. SNK | 1 072 7,9 % listiny |
mandát 1. |
MH Mgr. Martin HrdinaTOP 09 |
50 | zástupce ředitele ZŠ, trenér atletiky | Litoměřice okr. Litoměřice |
2. SEN 21+NK | 1 392 6,4 % listiny |
mandát 1. |
LH Lukáš HrdinaBez politické příslušnosti |
47 | specialista testování | Polná okr. Jihlava |
2. KDU-ČSL | 274 7,9 % listiny |
mandát 2. |
LH Lukáš HrdinaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Horní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 41 14,7 % listiny |
mandát 2. |
LH Ladislav HrdinaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Lomec okr. Klatovy |
6. SNK | 47 13,6 % listiny |
mandát 6. |
KH Ing. Karel HrdinaBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel | Doubravice okr. Trutnov |
2. SNK | 74 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Josef HrdinaBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí polesí | Rožmitál pod Třemšínem okr. Příbram |
1. STAN+NK | 447 13,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HrdinaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Hornosín okr. Strakonice |
5. SNK | 34 12,1 % listiny |
mandát 7. |
JH Josef HrdinaBez politické příslušnosti |
49 | jeřábník | Sedlice okr. Příbram |
3. SNK | 42 20,4 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 45 751–45 800 z 61 677