Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 93 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV MgA. Martin VernerBez politické příslušnosti |
42 | vysokoškolský pedagog na FDU ZČU v Plzni, šperkař, zastupitel | Horoměřice okr. Praha-západ |
3. STAN+Piráti+NK | 519 7,0 % listiny |
mandát 3. |
MV Martin VernerBez politické příslušnosti |
43 | topenář, instalatér | Čestín okr. Kutná Hora |
2. SNK | 118 12,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Libor VernerBez politické příslušnosti |
53 | řidič MHD | Chabařovice okr. Ústí nad Labem |
6. SPD+Trikolora | 261 8,7 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VernerBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Podhradí okr. Cheb |
6. SNK | 43 14,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VernerBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Bujesily okr. Rokycany |
4. SNK | 37 13,7 % listiny |
mandát 4. |
JV Mgr. Jiří VernerBez politické příslušnosti |
38 | učitel, historik | Nové Strašecí okr. Rakovník |
1. SNK | 348 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jaroslav VernerANO 2011 |
69 | důchodce | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
1. ANO | 274 7,5 % listiny |
mandát 1. |
JV JUDr. Bc. Jaroslav VernerČeská pirátská strana |
26 | právník, legislativec, doktorand na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, zastupitel MČ | Praha 14 okr. Hlavní město Praha |
2. Zel+Pir+PHASOBĚ | 1 631 3,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jakub VernerBez politické příslušnosti |
42 | živnostník, podnikatel | Pržno okr. Vsetín |
3. SNK | 142 9,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jakub VernerBez politické příslušnosti |
25 | vedoucí provozu | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
3. SNK | 543 7,8 % listiny |
mandát 3. |
FV František VernerBez politické příslušnosti |
41 | referent odbytu | Kosmonosy okr. Mladá Boleslav |
2. KDU-ČSL+Zelení | 304 7,3 % listiny |
mandát 2. |
BV PaedDr. Bohumír VernerBez politické příslušnosti |
73 | starobní důchodce | Bořitov okr. Blansko |
4. SOM+NK | 340 7,0 % listiny |
mandát 5. |
DV Dana VernarskáBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Pohořelice okr. Brno-venkov |
1. PŘÍSAHA | 460 5,4 % listiny |
mandát 4. |
PV Ing. Pavel Vermach, Ph.D.Sdružení pro Místní Správu |
68 | autorizovaný stavební inženýr, zastupitel, předseda spolku požadujícího snížení daně z nemovitosti v Dolních Počernicích | Praha-Dolní Počernice okr. Hlavní město Praha |
1. SMS+NK | 270 8,2 % listiny |
mandát 1. |
CV Cathelijn VerlangenováBez politické příslušnosti |
30 | nákupčí | Čenkov okr. Příbram |
1. NK | 87 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SV Sterios VergosBez politické příslušnosti |
54 | dělník kovovýroby | Jindřichov okr. Bruntál |
3. SNK | 220 9,6 % listiny |
mandát 3. |
LV Mgr. Lucie VerešováBez politické příslušnosti |
51 | právník na Ministerstvu dopravy | Tachlovice okr. Praha-západ |
2. SNK | 300 14,6 % listiny |
mandát 2. |
AV Alena VerešováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Nemochovice okr. Vyškov |
3. SOCDEM | 36 33,3 % listiny |
mandát 1. |
VV Vojtěch VerešBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby | Mořkov okr. Nový Jičín |
4. KDU-ČSL | 425 6,9 % listiny |
mandát 5. |
RV Mgr. Richard VerešANO 2011 |
31 | starosta Slezské Ostravy | Ostrava okr. Ostrava-město |
1. ANO | 18 773 1,9 % listiny |
mandát 1. |
RV Mgr. Richard VerešANO 2011 |
31 | starosta Slezské Ostravy | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
4. ANO | 1 881 3,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VerešBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Ledčice okr. Mělník |
13. SNK | 149 6,7 % listiny |
mandát 13. |
DV David VerbnýBez politické příslušnosti |
29 | živnostník | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Vladimír VepřovskýBez politické příslušnosti |
52 | montážní dělník | Sobíňov okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 135 12,6 % listiny |
mandát 3. |
RV Rostislav VepřovskýBez politické příslušnosti |
49 | traktorista | Maleč okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 161 12,5 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Lada Vepřková, MBABez politické příslušnosti |
46 | vedoucí OZP | Vyšehoří okr. Šumperk |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Roman VepřekBez politické příslušnosti |
60 | údržbář | Spořice okr. Chomutov |
10. SNK | 557 8,8 % listiny |
mandát 10. |
LV Lubomír VepřekSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
55 | učitel ZUŠ | Zábřeh okr. Šumperk |
3. STAN | 733 8,9 % listiny |
mandát 2. |
JV Mgr. Jarmil Vepřek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
37 | lektor | Ruda nad Moravou okr. Šumperk |
3. SNK | 342 9,2 % listiny |
mandát 2. |
EV Mgr. Eva VenzhöferováBez politické příslušnosti |
53 | lékárnice | Dobřív okr. Rokycany |
2. SNK | 163 15,1 % listiny |
mandát 1. |
VV Ing. Václav VenzhöferBez politické příslušnosti |
54 | ředitel společnosti | Česká Bělá okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 198 10,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jarmila VěntusováBez politické příslušnosti |
41 | ředitelka papírnictví | Hlubočec okr. Opava |
4. SNK | 86 15,1 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petra Venturová, MSc.STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
49 | starostka, trenérka plavání, mentální koučka | Praha-Šeberov okr. Hlavní město Praha |
1. ODS+STAN+NK | 856 6,9 % listiny |
mandát 1. |
IV Iva VenturováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
39 | fotografka, živnostnice, zastupitelka města | Úpice okr. Trutnov |
2. SPD | 302 8,8 % listiny |
mandát 2. |
VV Vlastimil VentrubaBez politické příslušnosti |
33 | mistr výroby | Krokočín okr. Třebíč |
2. SNK | 74 12,2 % listiny |
mandát 4. |
RV Rudolf VentrubaBez politické příslušnosti |
52 | revizní technik | Rajhrad okr. Brno-venkov |
11. SNK | 894 6,3 % listiny |
mandát 11. |
PV Petr VentrubaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Březské okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VentrubaBez politické příslušnosti |
35 | ošetřovatel | Pikárec okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 108 16,4 % listiny |
mandát 1. |
DV Ing. David VentrubaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nové Sady okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VenigerBez politické příslušnosti |
58 | technik | Čeperka okr. Pardubice |
11. SNK | 290 8,7 % listiny |
mandát 11. |
PV Pavlína VenhudováBez politické příslušnosti |
48 | ošetřovatelka zvířat | Chvalkovice okr. Vyškov |
4. SNK | 94 15,3 % listiny |
mandát 4. |
LV Lenka VenhodováBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí prodejen | Litohoř okr. Třebíč |
2. SNK | 105 13,7 % listiny |
mandát 2. |
IV Ing. et Ing. Ivana VenhodováBez politické příslušnosti |
44 | manažer integrovaného systému řízení | Litohoř okr. Třebíč |
1. SNK | 108 14,1 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VenhodaBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Čáslavice okr. Třebíč |
2. SNK | 142 11,2 % listiny |
mandát 2. |
VV Václav VenhauerStarostové pro občany |
62 | stavební technik | Libice nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 341 7,2 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš VeneraBez politické příslušnosti |
47 | strojník | Dolánky nad Ohří okr. Litoměřice |
4. SNK | 54 14,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Josef VenenýBez politické příslušnosti |
63 | zaměstnanec obce | Pavlovice u Přerova okr. Přerov |
9. SNK | 138 6,4 % listiny |
mandát 9. |
RV Radek VendolskýBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Bohušov okr. Bruntál |
5. SNK | 44 16,5 % listiny |
mandát 1. |
AV Alena VendolskáBez politické příslušnosti |
49 | ekonom | Stašov okr. Svitavy |
1. SNK | 107 11,3 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VendlerBez politické příslušnosti |
43 | technik | Malé Výkleky okr. Pardubice |
4. SNK | 36 12,4 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 4 601–4 650 z 61 677