Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 934 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LH Lukáš HorákBez politické příslušnosti |
22 | manažer prodeje kování | Dolní Studénky okr. Šumperk |
2. Svobodní | 113 6,6 % listiny |
mandát 3. |
LH Luděk HorákBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Libřice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 80 13,7 % listiny |
mandát 1. |
LH Ing. Luboš HorákBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Okrouhlá okr. Blansko |
2. SNK | 252 14,2 % listiny |
mandát 2. |
LH Mgr. Libor HorákBez politické příslušnosti |
33 | probační úředník | Vítonice okr. Znojmo |
2. SNK | 79 21,1 % listiny |
mandát 1. |
LH Libor HorákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Vítonice okr. Znojmo |
1. SNK | 58 18,2 % listiny |
mandát 2. |
LH Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Nová Ves okr. Brno-venkov |
2. SNK | 201 13,8 % listiny |
mandát 2. |
LH Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
48 | Profesionální hasič | Úžice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 137 14,6 % listiny |
mandát 2. |
LH MUDr. Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
76 | lékař | Kosmonosy okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 1 123 5,7 % listiny |
mandát 7. |
LH Mgr. Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
75 | ředitel ZŠ – důchodce | Oslavany okr. Brno-venkov |
2. KSČM | 233 7,0 % listiny |
mandát 3. |
KH Mgr. Kamil HorákSlezská lidem |
51 | středoškolský pedagog, IT specialista | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
3. KDU+Pir+Slez+NK | 646 3,1 % listiny |
mandát 4. |
KH Bc. Kamil HorákBez politické příslušnosti |
33 | environmentalista a sociální pedagog, bývalý místostarosta města Holešov | Holešov okr. Kroměříž |
4. Zelení+ZVUK+NK | 1 646 4,6 % listiny |
mandát 6. |
JH MUDr. Josef HorákBez politické příslušnosti |
72 | lékař | Rohatsko okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 85 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Bc. Josef HorákKDU-ČSL |
40 | místostarosta | Hustopeče okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL | 330 7,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel – zastupitel obce | Nemyslovice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 61 19,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Rybníky okr. Znojmo |
3. SNK | 124 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JH Jiří HorákANO 2011 |
36 | sportovní PR manažer | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
4. ANO | 3 503 2,8 % listiny |
mandát 4. |
JH PhDr. Jiří Horák, Ph.D.KDU-ČSL |
42 | starosta města Bučovice, poslanec PČR | Bučovice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 1 750 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jiří HorákBez politické příslušnosti |
63 | starosta obce | Vysoká nad Labem okr. Hradec Králové |
1. SNK | 531 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jiří HorákBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Morkůvky okr. Břeclav |
2. SNK | 115 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
45 | soukromý podnikatel | Dlouhá Loučka okr. Svitavy |
2. SNK | 234 12,4 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HorákBez politické příslušnosti |
52 | truhlář | Mladějovice okr. Olomouc |
4. SNK | 115 16,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Bc. Jaroslav HorákSociální demokracie |
48 | vedoucí Střediska městských služeb Děčín | Děčín okr. Děčín |
7. ANO | 2 933 4,2 % listiny |
mandát 2. |
JH Mgr. Jaroslav HorákBez politické příslušnosti |
45 | hlavní stavbyvedoucí | Nelešovice okr. Přerov |
2. SNK | 79 17,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
41 | obchodní manager | Lípa okr. Zlín |
5. SNK | 311 11,1 % listiny |
mandát 5. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
35 | řidič-strojník | Tištín okr. Prostějov |
4. SNK | 78 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Bitozeves okr. Louny |
1. SNK | 106 14,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Hranice okr. Cheb |
12. SNK | 168 6,2 % listiny |
mandát 12. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Želetice okr. Hodonín |
3. KDU-ČSL+NK | 87 12,6 % listiny |
mandát 3. |
JH Mgr. Jakub HorákBez politické příslušnosti |
31 | montér | Komárov okr. Zlín |
4. SNK | 74 12,0 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Jakub HorákBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí zaměstnanec | Želízy okr. Mělník |
2. SNK | 128 13,5 % listiny |
mandát 3. |
IH Ivo HorákBez politické příslušnosti |
43 | pracovník technické dozorčí správy, radní městyse Měřín | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 401 12,9 % listiny |
mandát 1. |
IH Ing. Ivan HorákBez politické příslušnosti |
50 | celník | Řepín okr. Mělník |
2. STAN+NK | 177 12,4 % listiny |
mandát 2. |
HH Mgr. Hynek HorákBez politické příslušnosti |
41 | právník | Plánice okr. Klatovy |
4. SNK | 193 9,0 % listiny |
mandát 3. |
HH Ing. Hanuš HorákBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
6. STAN+NK | 758 5,9 % listiny |
mandát 6. |
FH Mgr. František HorákKDU-ČSL |
53 | státní zaměstnanec, bývalý starosta města | Kostelec na Hané okr. Prostějov |
2. KDU-ČSL+NK | 283 9,0 % listiny |
mandát 1. |
FH František HorákBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Dražíč okr. České Budějovice |
1. SNK | 80 22,5 % listiny |
mandát 1. |
EH Evžen HorákBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí správy majetku obchodní společnosti | Rymice okr. Kroměříž |
4. SOCDEM | 226 14,2 % listiny |
mandát 3. |
DH MVDr. Dušan HorákBez politické příslušnosti |
63 | veterinární lékař | Mutěnice okr. Hodonín |
1. SNK | 499 9,3 % listiny |
mandát 1. |
DH Dušan HorákBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Nížkovice okr. Vyškov |
1. NEZ | 239 18,0 % listiny |
mandát 1. |
DH Ing. David HorákBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce | Osek okr. Jičín |
1. SNK | 73 14,6 % listiny |
mandát 1. |
DH David HorákObčanská demokratická strana |
32 | správce financí a majetku | Krakovany okr. Kolín |
1. ODS | 165 12,5 % listiny |
mandát 1. |
DH Daniel HorákBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Jasenná okr. Náchod |
3. SNK | 71 11,0 % listiny |
mandát 2. |
DH Daniel HorákBez politické příslušnosti |
27 | elektrotechnik | Putim okr. Písek |
2. SNK | 154 10,5 % listiny |
mandát 3. |
DH Dalibor HorákBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Libhošť okr. Nový Jičín |
9. SNK | 611 6,8 % listiny |
mandát 9. |
DH Mgr. Dalibor HorákObčanská demokratická strana |
61 | emeritní starosta města, předseda Finančního výboru Zastupitelstva Olomouckého kraje, člen Rady města | Uničov okr. Olomouc |
2. ODS | 960 5,4 % listiny |
mandát 6. |
BH Bořivoj HorákBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Němčice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 66 13,7 % listiny |
mandát 6. |
AH Arnošt HorákBez politické příslušnosti |
51 | starosta | Ostrata okr. Zlín |
1. SNK | 131 10,1 % listiny |
mandát 2. |
AH Mgr. Bc. Alexandr HorákBez politické příslušnosti |
54 | starosta města, právník | Staňkov okr. Domažlice |
1. SNK | 672 8,2 % listiny |
mandát 1. |
AH Ing. Aleš Horák, IWEBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí technologie | Milešovice okr. Vyškov |
3. SNK | 190 16,3 % listiny |
mandát 3. |
AH Adam HorákBez politické příslušnosti |
35 | programátor | Jablonné nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
3. Nestran. | 460 6,0 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 46 651–46 700 z 61 677