Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 982 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RH Mgr. Roman HanzelkaBez politické příslušnosti |
41 | místostarosta | Libhošť okr. Nový Jičín |
2. SNK | 645 7,2 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HanzelkaBez politické příslušnosti |
48 | technicko hospodářský pracovník | Bernartice nad Odrou okr. Nový Jičín |
2. KDU-ČSL+NK | 258 8,6 % listiny |
mandát 2. |
PH MUDr. Pavel HanzelkaKDU-ČSL |
62 | lékař | Studénka okr. Nový Jičín |
19. KDU-ČSL+NK | 646 5,4 % listiny |
mandát 2. |
MH Mgr. Milan HanzelkaNEZÁVISLÍ |
50 | učitel | Štramberk okr. Nový Jičín |
4. NEZ+NK | 456 7,1 % listiny |
mandát 4. |
MH Milan HanzelínBez politické příslušnosti |
55 | dělník | Týnec okr. Klatovy |
1. SNK | 75 13,4 % listiny |
mandát 2. |
MH Mgr. Martin HanzelínBez politické příslušnosti |
46 | učitel ZŠ, trenér volejbalu | Mirošov okr. Rokycany |
5. SNK | 293 9,1 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Marek Hanzel, MBABez politické příslušnosti |
53 | vedoucí odboru IT | Doubrava okr. Karviná |
3. NEZ | 215 7,1 % listiny |
mandát 4. |
JH Jiří HanzelBez politické příslušnosti |
63 | hasič | Kadlín okr. Mělník |
1. SNK | 47 12,2 % listiny |
mandát 3. |
VH Ing. Veronika HanzalováBez politické příslušnosti |
38 | projektový manažer | Radhostice okr. Prachatice |
6. SNK | 60 16,3 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Petra HanzalováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Hřivice okr. Louny |
1. SNK | 217 9,9 % listiny |
mandát 1. |
LH Ing. Lenka HanzalováBez politické příslušnosti |
46 | technik/majetkář u ŘSD | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
4. SNK | 268 7,4 % listiny |
mandát 3. |
GH Ing. Gabriela HanzalováBez politické příslušnosti |
43 | mzdová účetní | Kostice okr. Břeclav |
14. SNK | 376 6,5 % listiny |
mandát 14. |
DH Dagmar HanzalíkováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovník | Hraběšice okr. Šumperk |
3. SNK | 73 14,3 % listiny |
mandát 3. |
VH Václav HanzálekBez politické příslušnosti |
28 | stavební technik | Polesí okr. Pelhřimov |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DH Daniel HanzalanderBez politické příslušnosti |
48 | stavební dělník, strojník, řidič | Krakov okr. Rakovník |
4. SNK | 34 13,6 % listiny |
mandát 4. |
VH Václav HanzalBez politické příslušnosti |
52 | majitel farmy | Měcholupy okr. Louny |
2. SNK | 261 11,5 % listiny |
mandát 4. |
TH Tomáš HanzalBez politické příslušnosti |
40 | stavební technik | Jevíčko okr. Svitavy |
4. SNK | 349 8,8 % listiny |
mandát 3. |
RH Mgr. Roman HanzalBez politické příslušnosti |
55 | učitel | Kojetice okr. Třebíč |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Petr HanzalBez politické příslušnosti |
45 | obchodní náměstek | Bošice okr. Prachatice |
3. SNK | 116 14,0 % listiny |
mandát 4. |
OH Ing. Ondřej HanzalBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Pavlov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 41 21,0 % listiny |
mandát 2. |
MH Milan HanzalBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Radošovice okr. Benešov |
3. SNK | 81 11,1 % listiny |
mandát 5. |
MH Martin HanzalBez politické příslušnosti |
52 | skladník | Kojetice okr. Třebíč |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Martin HanzalBez politické příslušnosti |
39 | prezident akademie HC Motor | České Budějovice okr. České Budějovice |
12. NČ | 8 295 2,3 % listiny |
mandát 12. |
LH Lukáš HanzalBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Opatov okr. Třebíč |
1. SNK | 210 13,6 % listiny |
mandát 1. |
LH Ladislav HanzalBez politické příslušnosti |
40 | zámečník | Radhostice okr. Prachatice |
7. SNK | 55 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HanzalBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Velké Přílepy okr. Praha-západ |
3. SNK | 712 7,1 % listiny |
mandát 3. |
JH Mgr. Jiří HanzalBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Klenovice okr. Tábor |
3. SNK | 149 14,3 % listiny |
mandát 2. |
JH Jan HanzalBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Římov okr. Třebíč |
1. NK | 147 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HanzalBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí obchodního týmu | Vokov okr. Pelhřimov |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Marek HanzaBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí konzultant | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
3. ODS+Piráti+NK | 439 7,6 % listiny |
mandát 3. |
HH Bc. Hynek HanzaObčanská demokratická strana |
48 | ředitel pro vnější vztahy a strategický obchod, bývalý primátor | Teplice okr. Teplice |
1. ODS | 3 803 4,2 % listiny |
mandát 1. |
PH Bc. Pavel HanyšBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Holín okr. Jičín |
3. SNK | 214 15,5 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jiří HányšBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Postřelmůvek okr. Šumperk |
3. SNK | 101 13,9 % listiny |
mandát 3. |
PH Mgr. Petr HanykBez politické příslušnosti |
52 | advokát | Jirny okr. Praha-východ |
2. SNK | 272 13,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HanykBez politické příslušnosti |
35 | mechanik | Dlouhý Most okr. Liberec |
2. SNK | 124 13,3 % listiny |
mandát 1. |
KH Mgr. Klára HanychováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka | Pustá Rybná okr. Svitavy |
1. SNK | 36 22,8 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HanychBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Kadov okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 31 8,4 % listiny |
mandát 6. |
VH Vendula HanušováBez politické příslušnosti |
46 | personalista | Jiřice okr. Nymburk |
1. SNK | 110 21,6 % listiny |
mandát 1. |
ŠH Bc. Šárka HanušováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ, starostka | Jirny okr. Praha-východ |
1. SNK | 695 11,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Radka HanušováBez politické příslušnosti |
48 | invalidní důchodce | Milíkov okr. Cheb |
2. Vize KVK+NK | 73 16,3 % listiny |
mandát 3. |
PH Petra HanušováBez politické příslušnosti |
48 | úřednice | Ctiměřice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 39 18,3 % listiny |
mandát 5. |
NH Mgr. et Mgr. Nikola HanušováBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Radošovice okr. Strakonice |
1. SNK | 195 12,7 % listiny |
mandát 1. |
MH Mgr. Miriam HanušováBez politické příslušnosti |
41 | právnička | Ostřešany okr. Pardubice |
1. SNK | 146 9,1 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Markéta HanušováBez politické příslušnosti |
29 | mateřská dovolená | Trnov okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 145 6,7 % listiny |
mandát 7. |
MH Ing. Marie HanušováBez politické příslušnosti |
61 | účetní | Mezilečí okr. Náchod |
2. KDU-ČSL | 66 15,1 % listiny |
mandát 1. |
LH Ing. Lucie HanušováBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Kocelovice okr. Strakonice |
1. SNK | 44 13,6 % listiny |
mandát 2. |
LH Mgr. Lenka HanušováBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovnice | Bukovany okr. Sokolov |
3. SNK | 272 11,7 % listiny |
mandát 4. |
KH Klára HanušováBez politické příslušnosti |
36 | chůva, kadeřnice a předsedkyně spolku Dirigenti z pískoviště | Zlonice okr. Kladno |
4. Svobodní | 182 6,7 % listiny |
mandát 4. |
KH Karolína HanušováBez politické příslušnosti |
35 | kuchařka | Třeština okr. Šumperk |
3. SNK | 91 10,7 % listiny |
mandát 4. |
IH Ilona HanušováBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ | Soběraz okr. Jičín |
4. SNK | 45 12,7 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 49 051–49 100 z 61 677