Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 102 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RM Roman MálekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Strojetice okr. Benešov |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MaličkýBez politické příslušnosti |
44 | truhlář | Kouty okr. Nymburk |
1. SNK | 112 16,7 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MalichBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí stavebnin | Žďár okr. Rakovník |
5. SNK | 26 16,1 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zdeněk MalichBez politické příslušnosti |
36 | analytik | Třebešice okr. Kutná Hora |
7. SNK | 80 13,9 % listiny |
mandát 7. |
KM Karel MalinaBez politické příslušnosti |
54 | řidič VKD | Jenštejn okr. Praha-východ |
4. SNK | 188 9,1 % listiny |
mandát 4. |
OM Olga MaliňákováBez politické příslušnosti |
62 | invalidní důchodce | Hostovlice okr. Kutná Hora |
5. SNK | 53 8,6 % listiny |
mandát 7. |
MM Ing. Martina Malinová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
47 | manažerka v oblasti zemědělství | Louňovice okr. Praha-východ |
2. SNK | 451 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MalířBez politické příslušnosti |
62 | technik | Tetín okr. Beroun |
4. STAN+NK | 199 16,4 % listiny |
mandát 1. |
DM Dana MálkováBez politické příslušnosti |
49 | bankovní úřednice | Velim okr. Kolín |
5. SNK | 303 10,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jana MálkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí sociálního úseku | Odřepsy okr. Nymburk |
1. SNK | 79 16,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jitka MálkováBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ a zastupitelka obce | Církvice okr. Kutná Hora |
2. ApV+NK | 241 14,5 % listiny |
mandát 2. |
LM Lucie MálkováBez politické příslušnosti |
58 | prodavačka | Zákolany okr. Kladno |
2. SNK | 131 10,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Mgr. Petra MálkováBez politické příslušnosti |
45 | ředitelka MŠ Cerhenice, zastupitelka městyse | Cerhenice okr. Kolín |
8. SNK | 253 8,4 % listiny |
mandát 8. |
VM Vlasta MálkováBez politické příslušnosti |
62 | starostka obce, podnikatelka | Psáry okr. Praha-západ |
1. STAN | 979 6,9 % listiny |
mandát 1. |
EM Eliška Málková JežkováBez politické příslušnosti |
42 | cukrářka | Stranný okr. Benešov |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Bc. Adam MalýBez politické příslušnosti |
24 | fyzioterapeut | Všejany okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 196 10,3 % listiny |
mandát 6. |
FM František MalýBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti | Chotilsko okr. Příbram |
3. SNK | 125 9,2 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jakub MalýBez politické příslušnosti |
40 | učitel | Benešov okr. Benešov |
8. NEZ+NK | 1 490 5,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MalýBez politické příslušnosti |
39 | CEO v oboru elektrotechnika | Klokočná okr. Praha-východ |
3. SNK | 96 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Jan MalýBez politické příslušnosti |
41 | vývojář SW | Veltruby okr. Kolín |
5. SNK | 393 9,4 % listiny |
mandát 5. |
JM Jaroslav MalýBez politické příslušnosti |
45 | servisní technik | Žitovlice okr. Nymburk |
2. SNK | 54 17,8 % listiny |
mandát 5. |
JM Jiří MalýBez politické příslušnosti |
51 | servisní technik | Postupice okr. Benešov |
7. STAN+NK | 282 9,7 % listiny |
mandát 7. |
JM Jiří MalýBez politické příslušnosti |
60 | automechanik-elektrikář | Hraběšín okr. Kutná Hora |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MalýBez politické příslušnosti |
56 | místostarosta | Louňovice pod Blaníkem okr. Benešov |
2. SNK | 159 9,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Bc. Jiří MalýBez politické příslušnosti |
37 | technickohospo. pracovník | Hraběšín okr. Kutná Hora |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MalýBez politické příslušnosti |
42 | obchodní manažer | Bavoryně okr. Beroun |
4. SNK | 60 10,6 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MalýBez politické příslušnosti |
54 | zaměstnanec státní správy | Zbizuby okr. Kutná Hora |
2. SNK | 113 10,8 % listiny |
mandát 3. |
RM Rostislav MalýBez politické příslušnosti |
46 | zámečník | Karlova Ves okr. Rakovník |
6. SNK | 46 14,1 % listiny |
mandát 7. |
VM Vojtěch MalýBez politické příslušnosti |
25 | obsluha úpravny vody | Pěčice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 64 16,5 % listiny |
mandát 1. |
OM Ing. Ondřej Mamula, MBABez politické příslušnosti |
53 | výzkumný pracovník v energetice | Vraňany okr. Mělník |
4. SNK | 231 11,7 % listiny |
mandát 4. |
PM Pavla MaňasováBez politické příslušnosti |
48 | kadeřnice, OSVČ | Kamenný Most okr. Kladno |
2. SNK | 76 16,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Ing. Peter Mančík, MBABez politické příslušnosti |
55 | fyzioterapeut | Chrustenice okr. Beroun |
2. SNK | 123 7,9 % listiny |
mandát 3. |
PM Mgr. Petra MančíkováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka | Neuměřice okr. Kladno |
5. SNK | 78 14,0 % listiny |
mandát 5. |
LM Bc. Lukáš MandaBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Chrást okr. Příbram |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Vladimír MandíkBez politické příslušnosti |
71 | OSVČ | Dolní Hbity okr. Příbram |
3. SNK | 197 5,7 % listiny |
mandát 3. |
LM Lucie MandováBez politické příslušnosti |
39 | vychovatelka v ŠD a lektorka jógy | Korno okr. Beroun |
3. SNK | 52 14,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Marie MandováBez politické příslušnosti |
61 | švadlena | Málkov okr. Beroun |
2. SNK | 43 19,9 % listiny |
mandát 2. |
PM Bc. Pavel Mang, LL.M.,MBABez politické příslušnosti |
48 | starosta obce | Trubín okr. Beroun |
1. SNK | 119 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MaňhalBez politické příslušnosti |
21 | student | Sedlčany okr. Příbram |
9. SNK | 1 026 4,5 % listiny |
mandát 10. |
PM Pavlína ManhartováBez politické příslušnosti |
44 | finanční účetní | Břežany II okr. Kolín |
1. SNK | 155 15,2 % listiny |
mandát 3. |
EM Mgr. et Mgr. Erika ManováBez politické příslušnosti |
59 | medical advisor | Nehvizdy okr. Praha-východ |
7. SNK | 602 6,8 % listiny |
mandát 7. |
AM Aleš MansfeldBez politické příslušnosti |
44 | vzorkař | Hořešovice okr. Kladno |
6. SNK | 77 10,7 % listiny |
mandát 6. |
VM Václav MansfeldBez politické příslušnosti |
57 | jednatel Technické služby Nová Ves s. r. o. | Nová Ves okr. Praha-východ |
2. SNK | 282 13,8 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MantlíkBez politické příslušnosti |
38 | výrobní inženýr | Cerhovice okr. Beroun |
8. SNK | 150 6,1 % listiny |
mandát 8. |
JM Jan MáraBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Chrást okr. Příbram |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Viktor MáraBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Vitice okr. Kolín |
1. SNK | 237 9,7 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MarcelBez politické příslušnosti |
53 | programátor | Nový Jáchymov okr. Beroun |
4. SNK | 110 9,1 % listiny |
mandát 5. |
LM Lubomír MarcinBez politické příslušnosti |
52 | chladírenský mechanik | Libenice okr. Kolín |
1. SNK | 70 17,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MarečekBez politické příslušnosti |
40 | zaměstnanec PČR | Dolní Zimoř okr. Mělník |
2. SNK | 34 13,8 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MarečekBez politické příslušnosti |
41 | strojník | Šebestěnice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 36 18,9 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 5 051–5 100 z 10 159