Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 111 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠM Ing. Štěpánka MoravcováBez politické příslušnosti |
37 | státní zaměstnanec | Čechtice okr. Benešov |
3. SNK | 486 11,0 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MoravecBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Horní Kruty okr. Kolín |
3. SNK | 163 16,4 % listiny |
mandát 1. |
FM František MoravecBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí výroby a údržby | Horka II okr. Kutná Hora |
4. SNK | 93 28,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MoravecBez politické příslušnosti |
40 | dělník údržby veřejného prostranství | Bernartice okr. Benešov |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Ondřej MoravecBez politické příslušnosti |
50 | manažer ve strategickém poradenství, podnikatel, starosta | Chýnice okr. Praha-západ |
1. SNK | 109 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Třeboc okr. Rakovník |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MoravecBez politické příslušnosti |
48 | mistr | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Ing. Roman MoravecBez politické příslušnosti |
55 | projektant | Bukovany okr. Benešov |
3. STAN+NK | 124 9,4 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MoravecBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Močovice okr. Kutná Hora |
5. SNK | 110 14,2 % listiny |
mandát 4. |
PM Petra MoravečkováBez politické příslušnosti |
52 | místostarostka obce Zeleneč, ekonomka | Zeleneč okr. Praha-východ |
2. SNK | 963 6,7 % listiny |
mandát 2. |
LM Ing. Lukáš MorávekBez politické příslušnosti |
45 | stavební inženýr | Hostouň okr. Kladno |
1. SNK | 275 12,6 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Michal MorávekBez politické příslušnosti |
50 | IT expert | Čakovičky okr. Mělník |
1. SNK | 143 15,0 % listiny |
mandát 1. |
KM Kamila MorávkováBez politické příslušnosti |
56 | logistika a certifikace | Petrov okr. Praha-západ |
7. SNK | 199 13,7 % listiny |
mandát 7. |
KM Bc. Kateřina MorávkováBez politické příslušnosti |
41 | asistentka auditora | Dolní Krupá okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 47 10,9 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Markéta MorávkováBez politické příslušnosti |
47 | starostka, energetický manažer | Klínec okr. Praha-západ |
1. SNK | 267 15,9 % listiny |
mandát 1. |
TM Mgr. Tomáš MorawskiAlternativa pro Vás |
40 | učitel ZŠ TGM Kutná Hora | Kutná Hora okr. Kutná Hora |
2. ApV | 931 5,9 % listiny |
mandát 2. |
MM Martin MorcBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Vinec okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 45 14,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Miroslav MorozBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí výroby | Bohdaneč okr. Kutná Hora |
7. SNK | 102 13,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MosklaBez politické příslušnosti |
51 | technik | Bukovno okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 144 10,8 % listiny |
mandát 6. |
DM MUDr. Dana MošnováBez politické příslušnosti |
36 | dětská lékařka, Pediatrie Malé divy | Poděbrady okr. Nymburk |
2. SEN 21+NK | 1 155 6,0 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jan Moták, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
49 | projektant, statik | Nebovidy okr. Kolín |
3. STAN+NK | 157 14,7 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Michaela MotlíčkováBez politické příslušnosti |
52 | ekonomka | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav okr. Praha-východ |
9. SNK | 2 327 4,9 % listiny |
mandát 9. |
LM Mgr. Lucie MotlíkováBez politické příslušnosti |
54 | advokátka | Měchenice okr. Praha-západ |
4. SNK | 249 11,0 % listiny |
mandát 4. |
EM Eduard MottlBez politické příslušnosti |
61 | montér brousící techniky | Čečelice okr. Mělník |
7. SNK | 149 9,6 % listiny |
mandát 7. |
JM Josef MottlBez politické příslušnosti |
59 | elektromechanik | Neumětely okr. Beroun |
4. ANO+NK | 152 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MM Martin MottlBez politické příslušnosti |
47 | technik | Skuhrov okr. Beroun |
7. SNK | 97 10,0 % listiny |
mandát 7. |
PM Petr MottlBez politické příslušnosti |
53 | obchodní manager | Ptice okr. Praha-západ |
3. SNK | 249 13,9 % listiny |
mandát 4. |
PM MUDr. Pavel MoučkaBez politické příslušnosti |
73 | lékař | Kolín okr. Kolín |
5. ANO | 1 750 3,9 % listiny |
mandát 5. |
IM Irena MoudráTOP 09 |
57 | specialistka v domově seniorů, vedoucí Klubu Senior | Říčany okr. Praha-východ |
3. KDUČSL+TOP09+NK | 541 7,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MoudrýBez politické příslušnosti |
50 | starosta | Nečín okr. Příbram |
1. SNK | 235 11,1 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MoudrýBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel se zahraniční literaturou | Sluhy okr. Praha-východ |
1. SNK | 199 14,5 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MoudrýBez politické příslušnosti |
46 | rental representative | Jenštejn okr. Praha-východ |
7. SNK | 193 9,4 % listiny |
mandát 7. |
FM František MouchaBez politické příslušnosti |
37 | dělník | Děkov okr. Rakovník |
4. SNK | 74 19,7 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Martin MouchaBez politické příslušnosti |
55 | interní auditor | Roblín okr. Praha-západ |
1. SNK | 75 15,9 % listiny |
mandát 1. |
PM Ing. Pavel MouchaBez politické příslušnosti |
60 | lesník | Velká Buková okr. Rakovník |
1. SNK | 93 13,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MouchaBez politické příslušnosti |
46 | Technical manager, IT | Mořina okr. Beroun |
3. SNK | 124 10,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří Moulík st.Bez politické příslušnosti |
61 | výrobní ředitel | Osečany okr. Příbram |
7. SNK | 81 15,0 % listiny |
mandát 3. |
AM Ing. Antonín MoulisBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Drhovy okr. Příbram |
3. SNK | 108 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MoulisBez politické příslušnosti |
46 | technický referent kvality | Chotětov okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 454 11,2 % listiny |
mandát 4. |
IM Irena MoulisováBez politické příslušnosti |
61 | místostarostka obce Drahelčice, asistentka starosty obce Úhonice | Drahelčice okr. Praha-západ |
2. SNK | 330 11,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Michal MourBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Jesenice okr. Rakovník |
1. SNK | 224 7,9 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MozlerBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Hořovičky okr. Rakovník |
3. SNK | 47 16,3 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MráčekBez politické příslušnosti |
41 | mistr výroby | Praskolesy okr. Beroun |
4. SNK | 320 9,2 % listiny |
mandát 4. |
MM Ing. Michaela MračkováBez politické příslušnosti |
34 | přípravář a rozpočtář staveb | Ovčáry okr. Kolín |
4. SNK | 170 10,6 % listiny |
mandát 4. |
KM Ing. Karel MrázBez politické příslušnosti |
66 | vedoucí zemědělského provozu | Bohutín okr. Příbram |
7. SNK | 510 8,8 % listiny |
mandát 7. |
MM Ing. Milan Mráz, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
41 | technik služeb HZS | Buštěhrad okr. Kladno |
5. SNK | 590 7,0 % listiny |
mandát 5. |
JM Jaroslav MrázekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ - geodezie a kartografie | Láz okr. Příbram |
3. SNK | 150 13,6 % listiny |
mandát 3. |
KM Karel MrázekBez politické příslušnosti |
61 | místostarosta | Radim okr. Kolín |
2. STAN+NK | 431 13,1 % listiny |
mandát 2. |
LM Lukáš MrázekBez politické příslušnosti |
37 | stavbyvedoucí | Vrchotovy Janovice okr. Benešov |
8. SNK | 142 7,0 % listiny |
mandát 10. |
MM MUDr. Michal MrázekBez politické příslušnosti |
60 | lékař, včelař | Říčany okr. Praha-východ |
2. USZ | 1 305 9,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 5 501–5 550 z 10 159