Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 112 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Bc. Miroslav MrázekBez politické příslušnosti |
36 | konstruktér | Soutice okr. Benešov |
1. SNK | 130 14,2 % listiny |
mandát 2. |
VM Vojtěch MrázekBez politické příslušnosti |
61 | jednatel stavební firmy | Vrchotovy Janovice okr. Benešov |
9. SNK | 140 6,9 % listiny |
mandát 11. |
LM Mgr. Lucie MrazíkováBez politické příslušnosti |
30 | učitelka | Petrovice okr. Příbram |
2. SNK | 199 7,5 % listiny |
mandát 5. |
IM Iva MrázkováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí skladu | Starý Kolín okr. Kolín |
6. SNK | 313 9,2 % listiny |
mandát 6. |
MM Ing. Michaela Mrázková, roz. MálkováBez politické příslušnosti |
34 | specialista plánování výroby | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Petra MrázováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka ZŠ, magistra | Hvozdnice okr. Praha-západ |
7. SNK | 192 10,9 % listiny |
mandát 7. |
LM Mgr. Ladislav Mrklas, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
53 | univerzitní učitel a prorektor | Zeleneč okr. Praha-východ |
5. SNK | 966 6,7 % listiny |
mandát 5. |
JM BcA. Jan MrkvičkaBez politické příslušnosti |
48 | ředitel Humanitární a rozvojové sekce, Člověk v tísni | Buštěhrad okr. Kladno |
3. SNK | 627 7,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MrňákBez politické příslušnosti |
71 | stavební technik | Suchdol okr. Kutná Hora |
2. SNK | 288 8,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MrvaBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Řisuty okr. Kladno |
4. SNK | 106 16,3 % listiny |
mandát 1. |
RM MUDr. Roman Mrva, MHA, LLMBez politické příslušnosti |
56 | lékař, manažer | Poříčí nad Sázavou okr. Benešov |
1. SNK | 212 6,8 % listiny |
mandát 1. |
VM PhDr. Vladimír Jakub Mrvík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
41 | středoškolský učitel, historik, radní | Český Brod okr. Kolín |
2. TOP 09+STAN+NK | 1 491 6,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Mgr. Marcela MrzenováBez politické příslušnosti |
61 | ředitelka ZŠ | Krupá okr. Rakovník |
5. SNK | 137 11,6 % listiny |
mandát 5. |
LM Mgr. Lenka MrzílkováBez politické příslušnosti |
65 | pedagog SOŠ a SOU Neratovice | Neratovice okr. Mělník |
2. STAN+NK | 744 6,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MudrBez politické příslušnosti |
50 | stavební technik | Černolice okr. Praha-západ |
3. TOP 09+NK | 137 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Mgr. Jan MudraBez politické příslušnosti |
35 | expert na veřejné zakázky, asistent senátora, zastupitel | Rakovník okr. Rakovník |
11. STAN+NK | 1 303 5,4 % listiny |
mandát 4. |
MM Milan MudraBez politické příslušnosti |
61 | referent správy majetku, zastupitel města | Buštěhrad okr. Kladno |
2. NČ | 375 8,0 % listiny |
mandát 2. |
RM Radek MudraBez politické příslušnosti |
46 | dispečer | Cerhovice okr. Beroun |
11. SNK | 162 6,6 % listiny |
mandát 11. |
KM Bc. Klára MudrováBez politické příslušnosti |
32 | zdravotní sestra | Bzová okr. Beroun |
8. SNK | 145 10,7 % listiny |
mandát 8. |
LM Bc. Lucie MudrováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka mzdové účtárny | Horní Bezděkov okr. Kladno |
2. SNK | 203 12,0 % listiny |
mandát 2. |
BM Ing. Barbora MudruňkováBez politické příslušnosti |
27 | zástupce vedoucího Oddělení komunikace Centra pro regionální rozvoj ČR | Průhonice okr. Praha-západ |
7. SNK | 593 9,7 % listiny |
mandát 7. |
HM Mgr. Hana MufováBez politické příslušnosti |
66 | právník | Hovorčovice okr. Praha-východ |
3. SNK | 334 6,7 % listiny |
mandát 3. |
KM Karel MukařovskýBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí provozu | Chrášťany okr. Kolín |
1. SNK | 246 11,3 % listiny |
mandát 1. |
ZM Bc. Zuzana MulačováBez politické příslušnosti |
40 | účetní referent | Žerčice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 125 13,8 % listiny |
mandát 3. |
AM Andrea Mulicová, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | úředník - účetní | Vrátkov okr. Kolín |
1. SNK | 142 14,9 % listiny |
mandát 1. |
BM Bedřich MüllerBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Nepřevázka okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 119 14,3 % listiny |
mandát 4. |
DM David MüllerBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Drahňovice okr. Benešov |
5. SNK | 40 13,6 % listiny |
mandát 2. |
FM Filip MüllerObčanská demokratická strana |
20 | student | Mnichovice okr. Praha-východ |
1. ODS | 241 9,3 % listiny |
mandát 2. |
JM PhDr. Mgr. Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
37 | učitel ZŠ | Kosoř okr. Praha-západ |
2. SNK | 340 11,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
48 | ICT specialista | Velim okr. Kolín |
1. SNK | 305 10,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
49 | IT technik | Hvězdonice okr. Benešov |
2. SNK | 72 13,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Bc. Marek MüllerBez politické příslušnosti |
51 | manažer IT v bance | Mnichovice okr. Praha-východ |
9. STAN+NK | 979 9,1 % listiny |
mandát 9. |
MM Mgr. et Mgr. Martin MüllerANO 2011 |
65 | ředitel gymnázia | Vlašim okr. Benešov |
3. ANO+NK | 677 6,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Michal MüllerBez politické příslušnosti |
35 | příslušník Policie ČR | Mnichovice okr. Praha-východ |
5. STAN+NK | 1 031 9,6 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MüllerBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí posklizňové linky | Sedlec-Prčice okr. Příbram |
2. TOP 09+NK | 321 10,5 % listiny |
mandát 2. |
RM Ing. Roman MüllerBez politické příslušnosti |
60 | úředník územně samosprávního celku | Býchory okr. Kolín |
4. SNK | 190 10,2 % listiny |
mandát 4. |
ZM Zdeněk MűllerBez politické příslušnosti |
70 | starosta obce | Zvoleněves okr. Kladno |
1. SNK | 230 11,8 % listiny |
mandát 1. |
AM Alena MüllerováBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí tech. oddělení správy budov | Chorušice okr. Mělník |
1. NK | 119 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Andrea MüllerováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Sluštice okr. Praha-východ |
1. SNK | 95 16,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Michaela MüllerováBez politické příslušnosti |
49 | zdravotní sestra | Loukov okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zita MüllerováBez politické příslušnosti |
32 | rodičovská dovolená | Vestec okr. Nymburk |
3. SNK | 92 11,6 % listiny |
mandát 3. |
DM doc. Ing. Daniel Műnich, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
60 | vědecký pracovník | Husinec okr. Praha-východ |
2. SNK | 287 13,0 % listiny |
mandát 2. |
JM RNDr. Jakub MunzarBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí projektový manažer Správy železnic | Velký Osek okr. Kolín |
2. SNK | 347 7,5 % listiny |
mandát 4. |
DM JUDr. Daniela MuradBez politické příslušnosti |
46 | právnička | Dolní Břežany okr. Praha-západ |
2. ODS+NK | 598 6,5 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Ing. Štefan Muránský, MSS.Bez politické příslušnosti |
66 | generál ve výslužbě, krizový manažer | Buštěhrad okr. Kladno |
2. SNK | 455 7,1 % listiny |
mandát 2. |
AM Ing. Antonín MurgašBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Bubovice okr. Beroun |
6. SNK | 133 11,1 % listiny |
mandát 6. |
VM Valentýna Muselová, DiS.Bez politické příslušnosti |
24 | studentka VŠ, sociální pracovnice | Hořesedly okr. Rakovník |
4. SNK | 75 13,9 % listiny |
mandát 3. |
PM Ing. Petr MusialBez politické příslušnosti |
48 | bankovnictví, člen finančního a stavebního výboru zastupitelstva | Hlásná Třebaň okr. Beroun |
8. SNK | 333 10,9 % listiny |
mandát 8. |
JM Jan MusilBez politické příslušnosti |
46 | investiční technik | Branžež okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 97 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MusilBez politické příslušnosti |
56 | hasič | Polní Voděrady okr. Kolín |
1. SNK | 55 18,8 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 5 551–5 600 z 10 159