Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 114 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DN MUDr. Dušan NavrátilBez politické příslušnosti |
63 | lékař | Hýskov okr. Beroun |
7. SNK | 179 8,3 % listiny |
mandát 1. |
IN Ivo NavrátilBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Kolaje okr. Nymburk |
3. SNK | 36 20,0 % listiny |
mandát 2. |
JN Jiří NavrátilSociální demokracie |
69 | důchodce | Klášter Hradiště nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 159 17,6 % listiny |
mandát 1. |
JN Mgr. Ing. Josef Navrátil, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | matematik, fyzik, programátor | Tismice okr. Kolín |
6. SNK | 138 13,8 % listiny |
mandát 4. |
KN MUDr. Karel NavrátilBez politické příslušnosti |
62 | lékař pediatr | Benešov okr. Benešov |
7. NEZ+NK | 1 664 5,9 % listiny |
mandát 1. |
PN Patrik NavrátilBez politické příslušnosti |
25 | OSVČ | Kolaje okr. Nymburk |
5. SNK | 28 15,6 % listiny |
mandát 5. |
RN Radek NavrátilBez politické příslušnosti |
33 | seřizování a obsluha CNC strojů | Chlum okr. Benešov |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RN Mgr. Radim NavrátilBez politické příslušnosti |
55 | učitel, ředitel základní a mateřské školy | Poříčí nad Sázavou okr. Benešov |
9. SNK | 562 6,7 % listiny |
mandát 9. |
RN Mgr. Roman NavrátilBez politické příslušnosti |
48 | zástupce ředitelky ZŠ Průhonice | Průhonice okr. Praha-západ |
6. SNK | 581 9,5 % listiny |
mandát 6. |
ZN Zdeněk NavrátilBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Mnichovice okr. Benešov |
6. SNK | 43 11,9 % listiny |
mandát 7. |
DN Daniela NavrátilováBez politické příslušnosti |
52 | knihovnice | Petrovice I okr. Kutná Hora |
3. SNK | 55 11,5 % listiny |
mandát 4. |
HN Hana NavrátilováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Líšnice okr. Praha-západ |
1. SNK | 272 15,4 % listiny |
mandát 1. |
JN Ing. Jiřina NavrátilováBez politické příslušnosti |
51 | obchodní ředitelka | Ctiboř okr. Benešov |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MN Michaela NavrátilováBez politické příslušnosti |
41 | účetní | Slavošov okr. Kutná Hora |
5. SNK | 27 17,1 % listiny |
mandát 2. |
RN Mgr. Romana NavrátilováBez politické příslušnosti |
39 | obchodní poradce | Hostovlice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 83 13,5 % listiny |
mandát 2. |
VN Ing. Věra NavrátilováBez politické příslušnosti |
58 | projektová manažerka | Libušín okr. Kladno |
9. SNK | 647 6,4 % listiny |
mandát 9. |
FN MUDr. Félix NdzahabatoBez politické příslušnosti |
61 | lékař ORL | Nymburk okr. Nymburk |
7. SNK | 1 563 5,4 % listiny |
mandát 3. |
RN Robert NečasBez politické příslušnosti |
61 | starosta obce | Křečovice okr. Benešov |
1. SNK | 254 14,0 % listiny |
mandát 1. |
JN Jitka NečesalováBez politické příslušnosti |
60 | účetní | Bezděkov pod Třemšínem okr. Příbram |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JN Jaromír NedbalBez politické příslušnosti |
43 | řidič | Mořina okr. Beroun |
2. SNK | 133 10,9 % listiny |
mandát 3. |
JN Jaroslav NedbalBez politické příslušnosti |
53 | archeolog | Roztoky okr. Rakovník |
4. SNK | 260 12,9 % listiny |
mandát 3. |
VN Václav NedbalBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
1. SNK | 168 14,8 % listiny |
mandát 1. |
PN Petr NedbalýBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ - hostinská činnost | Choťánky okr. Nymburk |
4. SNK | 154 13,1 % listiny |
mandát 4. |
TN Tomáš NedělaBez politické příslušnosti |
55 | technik | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
3. SNK | 182 19,7 % listiny |
mandát 1. |
JN Ing. Jan NedvědBez politické příslušnosti |
43 | elektro projektant | Bavoryně okr. Beroun |
1. SNK | 76 13,5 % listiny |
mandát 1. |
MN Martin NedvědBez politické příslušnosti |
51 | technik | Všetaty okr. Rakovník |
4. SNK | 100 13,8 % listiny |
mandát 4. |
RN Radek NedvědBez politické příslušnosti |
41 | dispečer provozu | Tmaň okr. Beroun |
15. SNK | 162 6,1 % listiny |
mandát 15. |
TN Tomáš NedvědBez politické příslušnosti |
35 | mechatronik | Ptýrov okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 105 12,3 % listiny |
mandát 5. |
EN Eva NedvědováBez politické příslušnosti |
45 | provozní managerka | Neuměřice okr. Kladno |
1. SNK | 86 15,4 % listiny |
mandát 1. |
MN Michaela NedvědováBez politické příslušnosti |
43 | účetní | Ostředek okr. Benešov |
4. SNK | 113 16,2 % listiny |
mandát 1. |
VN Věra NedvědováBez politické příslušnosti |
45 | starostka Lhoty | Lhota okr. Kladno |
1. JAB+NK | 192 11,8 % listiny |
mandát 1. |
TN Tomáš NedvídekBez politické příslušnosti |
38 | referent marketingu | Holubice okr. Praha-západ |
2. SNK | 555 10,8 % listiny |
mandát 2. |
FN Ing. Filip NehasilBez politické příslušnosti |
43 | IT konzultant | Červené Pečky okr. Kolín |
3. SNK | 480 9,0 % listiny |
mandát 2. |
TN Ing. Tereza NehasilováBez politické příslušnosti |
47 | krajinná inženýrka, místostarostka města Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou okr. Praha-západ |
2. SNK | 658 6,9 % listiny |
mandát 2. |
DN Daniel NeheraBez politické příslušnosti |
38 | specialista bezpečnosti | Svinaře okr. Beroun |
2. SNK | 151 18,2 % listiny |
mandát 1. |
PN MUDr. Pavel NechanickýBez politické příslušnosti |
68 | lékař, pediatr | Mladá Boleslav okr. Mladá Boleslav |
3. STAN | 2 381 3,8 % listiny |
mandát 2. |
JN Judita NechvátalováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Malešov okr. Kutná Hora |
15. STAN | 147 5,7 % listiny |
mandát 15. |
JN Jan NechvíleBez politické příslušnosti |
45 | marketing manager | Nehvizdy okr. Praha-východ |
2. SNK | 616 6,9 % listiny |
mandát 2. |
EN Ing. Eva NechvílováBez politické příslušnosti |
66 | ekonom | Senice okr. Nymburk |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
EN Eva NejedláBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Velká Buková okr. Rakovník |
5. SNK | 74 10,6 % listiny |
mandát 5. |
PN Petra NejedláBez politické příslušnosti |
41 | zaměstnanec České pošty | Podmoky okr. Nymburk |
6. SNK | 47 14,9 % listiny |
mandát 2. |
KN Karel NejedloBez politické příslušnosti |
56 | policejní inspektor | Všejany okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 144 13,1 % listiny |
mandát 2. |
MN Miroslav NejedlýBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí provozovny střediska hospodářské činnosti | Čilec okr. Nymburk |
4. SNK | 64 22,5 % listiny |
mandát 1. |
JN Jaroslav NejepsaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ v oboru stavebnictví | Vonoklasy okr. Praha-západ |
6. SNK | 189 10,4 % listiny |
mandát 6. |
PN Pavel NejezchlebaBez politické příslušnosti |
55 | THP | Plazy okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 164 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TN Tomáš NeklBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí skladu | Milín okr. Příbram |
2. SNK | 179 15,4 % listiny |
mandát 1. |
MN Martin NekolaBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Předboj okr. Praha-východ |
2. SNK | 177 11,5 % listiny |
mandát 3. |
RN Ing. Roman NekolaBez politické příslušnosti |
49 | obchodní zástupce | Dolní Kralovice okr. Benešov |
2. SNK | 237 8,6 % listiny |
mandát 3. |
JN Ing. Jakub NekolnýObčanská demokratická strana |
55 | předseda svazku obcí a projektový manažer | Český Brod okr. Kolín |
2. ODS | 517 7,5 % listiny |
mandát 1. |
VN Ing. Václav NekolnýBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Rybníky okr. Příbram |
7. SNK | 149 13,5 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 5 651–5 700 z 10 159