Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 137 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec Ministerstva obrany | Koleč okr. Kladno |
4. SNK | 112 11,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Okoř okr. Praha-západ |
1. SNK | 47 26,6 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petr Procházka, LL.M.Bez politické příslušnosti |
40 | dotační poradce | Kostelní Hlavno okr. Praha-východ |
3. SNK | 121 13,5 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaSEN 21 |
45 | vedoucí dispečer na železnici | Nymburk okr. Nymburk |
3. SEN 21+NK | 858 5,5 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
55 | restaurátor, OSVČ | Svinaře okr. Beroun |
1. SNK | 133 16,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Ing. Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
67 | starosta města | Březnice okr. Příbram |
1. STAN+NK | 527 7,2 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
54 | novinář | Nebovidy okr. Kolín |
3. SNK | 235 13,9 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
63 | opravář zemědělských strojů | Vlkava okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 88 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, obsluha sběrného místa | Chýně okr. Praha-západ |
14. SNK | 476 6,7 % listiny |
mandát 14. |
PP Přemysl ProcházkaBez politické příslušnosti |
41 | správce IT | Nupaky okr. Praha-východ |
5. STAN+NK | 175 8,5 % listiny |
mandát 5. |
RP Radek ProcházkaBez politické příslušnosti |
52 | umělecký kovář | Křesetice okr. Kutná Hora |
8. SNK | 66 10,4 % listiny |
mandát 8. |
RP Ing. Roman ProcházkaBez politické příslušnosti |
69 | ekonom v důchodu | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
4. SNK | 173 11,2 % listiny |
mandát 1. |
RP Roman ProcházkaBez politické příslušnosti |
37 | obsluha obalovny | Svatý Jan okr. Příbram |
3. SNK | 85 11,1 % listiny |
mandát 3. |
TP Tomáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | sales bitumen manager CZ/SK | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
2. SNK | 154 13,6 % listiny |
mandát 2. |
TP Ing. Tomáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
39 | stavební technik | Dobříč okr. Praha-západ |
8. SNK | 120 16,6 % listiny |
mandát 1. |
TP Mgr. Tomáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Tmaň okr. Beroun |
5. SNK | 174 6,5 % listiny |
mandát 5. |
TP PhDr. Tomáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | novinář, vedoucí zahraniční redakce Hospodářských novin | Beroun okr. Beroun |
7. SNK | 1 859 5,1 % listiny |
mandát 7. |
ZP Zdeněk ProcházkaBez politické příslušnosti |
74 | pokrývač a myslivec | Drahelčice okr. Praha-západ |
3. SNK | 292 10,2 % listiny |
mandát 5. |
ZP Zdeněk ProcházkaBez politické příslušnosti |
47 | zemědělec | Polní Voděrady okr. Kolín |
3. SNK | 56 19,2 % listiny |
mandát 2. |
HP Helena ProcházkováBez politické příslušnosti |
52 | zdravotní záchranář | Štětkovice okr. Příbram |
7. SNK | 64 12,4 % listiny |
mandát 7. |
JP Jana ProcházkováBez politické příslušnosti |
39 | starostka obce | Klokočná okr. Praha-východ |
1. SNK | 97 14,1 % listiny |
mandát 2. |
JP Jana ProcházkováBez politické příslušnosti |
39 | asistentka pedagoga | Bludov okr. Kutná Hora |
3. SNK | 11 18,0 % listiny |
mandát 4. |
JP Bc. Jana ProcházkováBez politické příslušnosti |
46 | projektová ředitelka | Sedlec okr. Praha-východ |
6. SNK | 78 14,8 % listiny |
mandát 6. |
JP Jana ProcházkováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nový Dvůr okr. Nymburk |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KP Kamila ProcházkováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka v mateřské škole | Svojetice okr. Praha-východ |
5. SNK | 349 11,1 % listiny |
mandát 5. |
KP Kateřina ProcházkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovnice v sociální péči | Ratměřice okr. Benešov |
4. STAN+NK | 74 10,5 % listiny |
mandát 5. |
LP Linda ProcházkováBez politické příslušnosti |
51 | starostka | Lštění okr. Benešov |
1. SNK | 118 18,2 % listiny |
mandát 1. |
LP Lucie ProcházkováBez politické příslušnosti |
39 | referentka | Svatý Mikuláš okr. Kutná Hora |
2. SNK | 167 12,5 % listiny |
mandát 3. |
LP Bc. Lucie ProcházkováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka MŠ | Nesuchyně okr. Rakovník |
7. SNK | 144 13,8 % listiny |
mandát 7. |
LP Mgr. Lucie ProcházkováBez politické příslušnosti |
47 | místostarostka | Mnichovice okr. Praha-východ |
2. STAN+NK | 981 9,1 % listiny |
mandát 2. |
MP Marie ProcházkováBez politické příslušnosti |
65 | senior | Starkoč okr. Kutná Hora |
6. SNK | 64 12,9 % listiny |
mandát 6. |
MP Markéta ProcházkováBez politické příslušnosti |
51 | personalistka | Němčice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 74 15,3 % listiny |
mandát 3. |
MP Markéta ProcházkováBez politické příslušnosti |
51 | odborný referent | Kotopeky okr. Beroun |
3. SNK | 82 19,7 % listiny |
mandát 3. |
MP Martina ProcházkováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Hrusice okr. Praha-východ |
7. SNK | 223 11,1 % listiny |
mandát 7. |
MP Mgr. Michaela Procházková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | vědecká pracovnice | Lešetice okr. Příbram |
1. SNK | 76 14,8 % listiny |
mandát 1. |
OP Bc. Olga ProcházkováBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka MŠ | Štěchovice okr. Praha-západ |
3. SNK | 514 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavlína ProcházkováBez politické příslušnosti |
51 | bytová designérka, OSVČ | Kouřim okr. Kolín |
7. SNK | 419 6,7 % listiny |
mandát 7. |
TP Ing. Tereza ProcházkováBez politické příslušnosti |
25 | účetní | Hrusice okr. Praha-východ |
2. SNK | 212 10,6 % listiny |
mandát 2. |
VP Vladimíra ProcházkováBez politické příslušnosti |
45 | referent správy poplatků | Libochovičky okr. Kladno |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Mgr. Michal ProkešBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí PR TV Nova | Vonoklasy okr. Praha-západ |
2. SNK | 119 11,9 % listiny |
mandát 3. |
HP Hana ProkešováBez politické příslušnosti |
42 | prodavač specialista | Nový Dvůr okr. Nymburk |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BP Ing. Břetislav ProkopBez politické příslušnosti |
56 | manažer výroby | Zdice okr. Beroun |
1. ODS+TOP 09+NK | 320 9,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Jaroslav ProkopBez politické příslušnosti |
48 | projektant | Stratov okr. Nymburk |
6. ODS | 121 12,7 % listiny |
mandát 6. |
KP Kamil ProkopBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Stradonice okr. Kladno |
5. SNK | 34 13,8 % listiny |
mandát 5. |
MP Michal ProkopBez politické příslušnosti |
48 | technik elektro | Kostelní Lhota okr. Nymburk |
5. SNK | 330 11,0 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavel ProkopBez politické příslušnosti |
52 | seřizovač | Ostrov okr. Benešov |
1. SNK | 22 12,4 % listiny |
mandát 3. |
RP Bc. Radim Prokop, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | manažer kvality | Vracovice okr. Benešov |
7. SNK | 129 11,3 % listiny |
mandát 7. |
ZP Mgr. Zbyněk ProkopBez politické příslušnosti |
51 | právník, dotační expert | Třebotov okr. Praha-západ |
2. SNK | 312 11,2 % listiny |
mandát 2. |
IP Ivana ProkopováBez politické příslušnosti |
53 | lesní dělnice | Mukařov okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IP Ivana ProkopováBez politické příslušnosti |
52 | vychovatelka | Stradonice okr. Kladno |
1. SNK | 45 18,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 6 801–6 850 z 10 159