Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 162 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS Ing. Jan SýkoraBez politické příslušnosti |
51 | jednatel společnosti | Němčice okr. Kolín |
2. SNK | 125 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JS Jan SýkoraBez politické příslušnosti |
49 | IT specialista | Jinočany okr. Praha-západ |
2. SNK | 563 11,1 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří SýkoraBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Týnec nad Labem okr. Kolín |
10. SNK | 367 8,8 % listiny |
mandát 10. |
LS Luboš SýkoraBez politické příslušnosti |
53 | mechanik | Veletov okr. Kolín |
2. SNK | 35 16,5 % listiny |
mandát 3. |
MS Martin SýkoraBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí skladu | Kozárovice okr. Příbram |
4. SNK | 110 9,3 % listiny |
mandát 5. |
MS Martin SýkoraBez politické příslušnosti |
54 | starosta | Radim okr. Kolín |
1. STAN+NK | 413 12,6 % listiny |
mandát 3. |
MS Ing. Martin SýkoraBez politické příslušnosti |
43 | strojní konstruktér | Úmonín okr. Kutná Hora |
4. SNK | 130 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel SýkoraBez politické příslušnosti |
27 | pedagog volného času a IT pracovník | Škvorec okr. Praha-východ |
7. SNK | 620 9,0 % listiny |
mandát 7. |
PS Ing. arch. Petr SýkoraBez politické příslušnosti |
49 | architekt | Velké Přílepy okr. Praha-západ |
4. SNK | 724 7,2 % listiny |
mandát 4. |
ES Eliška SýkorováBez politické příslušnosti |
64 | staniční sestra | Bratronice okr. Kladno |
5. SNK | 231 10,4 % listiny |
mandát 5. |
LS Lenka SýkorováBez politické příslušnosti |
55 | skladnice | Drahenice okr. Příbram |
5. SNK | 52 11,2 % listiny |
mandát 6. |
VS Veronika SýkorováBez politické příslušnosti |
40 | veterinární technička | Věšín okr. Příbram |
3. SOCDEM+NK | 104 12,1 % listiny |
mandát 2. |
VS Ing. Vladimíra SýkorováBez politické příslušnosti |
68 | starostka | Máslovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 96 17,4 % listiny |
mandát 2. |
ZS Zuzana SýkorováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka lesní školky | Roztoky okr. Praha-západ |
2. STAN+NK | 650 6,2 % listiny |
mandát 3. |
MS Martin SynekBez politické příslušnosti |
38 | key account manager | Býchory okr. Kolín |
1. SNK | 121 15,6 % listiny |
mandát 2. |
HS Hana SynkováBez politické příslušnosti |
65 | publicistka | Kamýk nad Vltavou okr. Příbram |
6. SNK | 177 6,3 % listiny |
mandát 6. |
ZS Ing. Zuzana Sypecká, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
54 | manažer kvality | Nelahozeves okr. Mělník |
4. SNK | 519 11,1 % listiny |
mandát 4. |
RS Radka SyrováBez politické příslušnosti |
51 | pečovatelka | Budiměřice okr. Nymburk |
7. SNK | 176 12,8 % listiny |
mandát 7. |
JS Jakub SyrovýBez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer | Sány okr. Nymburk |
5. SNK | 82 16,4 % listiny |
mandát 2. |
MS Milan SyrovýBez politické příslušnosti |
50 | odborný technik | Bukovno okr. Mladá Boleslav |
8. SNK | 136 10,2 % listiny |
mandát 8. |
VS Ing. Vladislav SyrovýBez politické příslušnosti |
31 | IT specialista | Hovorčovice okr. Praha-východ |
15. SNK | 346 6,9 % listiny |
mandát 15. |
DS David SyřínekBez politické příslušnosti |
45 | popelář | Schořov okr. Kutná Hora |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DS David SyselBez politické příslušnosti |
37 | profesionální hasič | Struhařov okr. Benešov |
6. SNK | 197 10,7 % listiny |
mandát 2. |
MS Ing. Martina SyslováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Všestary okr. Praha-východ |
5. SNK | 279 10,9 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří SytařBez politické příslušnosti |
33 | mechanik - údržbář | Hostín u Vojkovic okr. Mělník |
6. SNK | 79 10,8 % listiny |
mandát 6. |
TS Tomáš SzabóBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Petrovice okr. Příbram |
4. STAN | 141 5,6 % listiny |
mandát 5. |
JS Jana SzabováBez politické příslušnosti |
54 | učitelka v mateřské škole | Bukovno okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 145 10,9 % listiny |
mandát 7. |
JS Jiří SzalaiBez politické příslušnosti |
42 | inženýr kvality | Modletice okr. Praha-východ |
4. STAN+NK | 85 14,0 % listiny |
mandát 4. |
TS Tomáš SzekelyBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Medonosy okr. Mělník |
3. SNK | 32 12,3 % listiny |
mandát 4. |
RS Rostislav SzeligaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Nenačovice okr. Beroun |
2. SNK | 98 20,0 % listiny |
mandát 2. |
JS Jana SzöcsováBez politické příslušnosti |
60 | podnikatelka | Ořech okr. Praha-západ |
2. SNK | 209 12,3 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Alois ŠaboukBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí strojních a montážních mechaniků | Vojkovice okr. Mělník |
7. SNK | 142 11,9 % listiny |
mandát 7. |
FŠ Filip ŠádekBez politické příslušnosti |
49 | jednatel IT společnosti | Kolín okr. Kolín |
4. STAN+NK | 4 365 3,8 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Eva ŠafarčíkováBez politické příslušnosti |
50 | úřednice | Dřevčice okr. Praha-východ |
1. SNK | 181 10,7 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Bc. Daniel ŠafářBez politické příslušnosti |
47 | IT analytik | Bořanovice okr. Praha-východ |
2. SNK | 204 11,1 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiří ŠafaříkBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Sovínky okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 101 13,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslav ŠafaříkBez politické příslušnosti |
43 | starosta | Vidice okr. Kutná Hora |
1. SNK | 88 15,8 % listiny |
mandát 1. |
EŠ Mgr. Eva ŠafaříkováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka tělocviku a trenérka | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
3. SNK | 163 10,6 % listiny |
mandát 3. |
IŠ Iveta ŠafářováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovník | Tuchoraz okr. Kolín |
6. SNK | 129 11,1 % listiny |
mandát 6. |
RŠ Roman ŠafkaBez politické příslušnosti |
56 | referent odbytu LČR s.p. | Přerubenice okr. Rakovník |
2. SNK | 26 14,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠafraBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Ondřejov okr. Praha-východ |
11. SNK | 276 6,3 % listiny |
mandát 11. |
MŠ Martin ŠafraBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Chabeřice okr. Kutná Hora |
5. STAN+NK | 67 14,4 % listiny |
mandát 3. |
BŠ Bohumír ŠafránekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Liběchov okr. Mělník |
9. SNK | 174 10,8 % listiny |
mandát 9. |
FŠ Bc. František ŠafránekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Svrkyně okr. Praha-západ |
1. SNK | 129 11,5 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠafránekBez politické příslušnosti |
38 | mistr ve výrobě | Všestary okr. Praha-východ |
3. SNK | 212 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Josef ŠafránekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Smilovice okr. Rakovník |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Ivana ŠafránkováBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec katastrálního úřadu | Písková Lhota okr. Nymburk |
2. SNK | 178 15,0 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Marcela ŠafránkováBez politické příslušnosti |
54 | pečující | Veselice okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martina ŠafránkováBez politické příslušnosti |
59 | ekonomka | Kozojedy okr. Praha-východ |
1. SNK | 215 14,9 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Robert ŠachBez politické příslušnosti |
58 | manažer | Kunice okr. Praha-východ |
9. SNK | 279 8,9 % listiny |
mandát 9. |
Zobrazeno 8 051–8 100 z 10 159