Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 171 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MŠ Bc. Marie ŠretrováBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Mníšek pod Brdy okr. Praha-západ |
2. STAN | 825 7,0 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Patrik ŠrubařBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Svatá okr. Beroun |
5. SNK | 130 13,9 % listiny |
mandát 4. |
ZŠ Mgr. Zuzana ŠrůmováBez politické příslušnosti |
41 | business analytička v IT a pořadatelka akcí | Roztoky okr. Praha-západ |
1. SNK | 987 5,9 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Martin ŠrytrBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ | Přepeře okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 45 14,8 % listiny |
mandát 4. |
KŠ Kateřina ŠtádlerováBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnanec | Plazy okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 126 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslav ŠtáfekBez politické příslušnosti |
50 | zemědělec | Mšecké Žehrovice okr. Rakovník |
3. SNK | 180 20,0 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Silvie ŠtáfkováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka MŠ | Malá Hraštice okr. Příbram |
3. SNK | 260 10,9 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Ing. Josef ŠtainerBez politické příslušnosti |
54 | ředitel ZŠ | Tupadly okr. Kutná Hora |
1. NK | 158 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠtainerBez politické příslušnosti |
49 | mistr výroby | Tupadly okr. Kutná Hora |
1. NK | 244 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Ing. Zbyněk ŠtajncBez politické příslušnosti |
59 | velitel stanice HZS | Kanina okr. Mělník |
3. SNK | 29 14,6 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠtajnerBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Plazy okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 130 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠtalmachBez politické příslušnosti |
53 | Segment pricing expert | Loučeň okr. Nymburk |
9. SNK | 231 10,5 % listiny |
mandát 9. |
PŠ Pavel ŠtamberkBez politické příslušnosti |
53 | justiční stráž | Obecnice okr. Příbram |
5. SNK | 297 12,4 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠtamfestBez politické příslušnosti |
25 | strojní zámečník | Dobřeň okr. Mělník |
5. SNK | 43 13,7 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Marek ŠtancíkBez politické příslušnosti |
29 | lesník | Strážiště okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 60 13,7 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Milan ŠtancíkBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Strážiště okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 52 11,9 % listiny |
mandát 6. |
ŠŠ Šárka ŠtáralováBez politické příslušnosti |
33 | administrativní pracovnice | Vižina okr. Beroun |
4. SNK | 85 16,9 % listiny |
mandát 5. |
BŠ Mgr. Blanka ŠtarmanováBez politické příslušnosti |
58 | daňová poradkyně | Panenské Břežany okr. Praha-východ |
4. SNK | 183 13,8 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Renata ŠtarmanováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Županovice okr. Příbram |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠťástkaBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel | Bratřínov okr. Praha-západ |
2. SNK | 81 15,1 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Mgr. Karolína ŠťastnáBez politické příslušnosti |
31 | na rodičovské dovolené | Kovanice okr. Nymburk |
5. SNK | 250 12,0 % listiny |
mandát 5. |
KŠ Kristýna ŠťastnáBez politické příslušnosti |
58 | referentka | Masojedy okr. Kolín |
2. SNK | 33 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Martina ŠťastnáBez politické příslušnosti |
53 | projektantka | Běrunice okr. Nymburk |
7. SNK | 195 12,5 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Veronika ŠťastnáBez politické příslušnosti |
43 | asistentka jednatele | Hobšovice okr. Kladno |
2. KDU-ČSL+NK | 92 15,9 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠťastnýBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Bratřínov okr. Praha-západ |
7. SNK | 76 14,1 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jaroslav ŠťastnýBez politické příslušnosti |
45 | pracovník obchodního oddělení | Kokořín okr. Mělník |
2. SNK | 68 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠťastnýBez politické příslušnosti |
52 | dispečer – správa železnic | Tehovec okr. Praha-východ |
3. SNK | 152 14,2 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠťastnýBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel | Milešov okr. Příbram |
4. SNK | 83 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Josef ŠťastnýBez politické příslušnosti |
78 | podnikatel | Straky okr. Nymburk |
1. SNK | 126 10,3 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Josef ŠťastnýBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Straky okr. Nymburk |
3. SNK | 136 11,1 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Luděk ŠťastnýBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Březová okr. Beroun |
5. SNK | 97 18,5 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Marcel Šťastný, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer | Řisuty okr. Kladno |
2. SNK | 103 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Michal ŠťastnýBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Kovanice okr. Nymburk |
1. SNK | 248 11,9 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Michal ŠťastnýBez politické příslušnosti |
55 | automechanik | Suchomasty okr. Beroun |
3. SNK | 87 10,4 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Michal ŠťastnýBez politické příslušnosti |
33 | stavbyvedoucí | Strančice okr. Praha-východ |
9. SNK | 654 6,7 % listiny |
mandát 9. |
MŠ Mgr. Milan ŠťastnýBez politické příslušnosti |
32 | starosta obce Záryby | Záryby okr. Praha-východ |
1. SNK | 320 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Ing. Pavel ŠťastnýBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí oddělení nových projektů | Mnichovice okr. Benešov |
7. SNK | 58 16,0 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Ing. Radek ŠťastnýBez politické příslušnosti |
49 | specialista Škoda Auto | Loučeň okr. Nymburk |
7. SNK | 230 10,4 % listiny |
mandát 7. |
RŠ Radek ŠťastnýBez politické příslušnosti |
52 | svářeč | Vodranty okr. Kutná Hora |
2. SNK | 37 18,1 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠťastnýBez politické příslušnosti |
65 | vedoucí sběrného dvora | Bobnice okr. Nymburk |
2. SNK | 185 10,8 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Ing. Vladimír ŠťastnýBez politické příslušnosti |
39 | jednatel | Charvatce okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 138 10,8 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠťávaBez politické příslušnosti |
49 | stavbyvedoucí | Hořešovice okr. Kladno |
4. SNK | 69 9,6 % listiny |
mandát 5. |
ŠŠ Šárka ŠtefanikováBez politické příslušnosti |
53 | referent zásobování | Velvary okr. Kladno |
4. STAN+NK | 320 6,6 % listiny |
mandát 5. |
KŠ Kristýna ŠtefanováBez politické příslušnosti |
33 | manažerka ubytovacího zařízení | Slaný okr. Kladno |
5. ANO | 703 3,9 % listiny |
mandát 5. |
IŠ Mgr. Irena ŠtefflováBez politické příslušnosti |
56 | vyšší soudní úřednice | Kořenice okr. Kolín |
5. SNK | 138 10,2 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Lenka Štefková, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | podnikatelka, radní | Kostelec nad Labem okr. Mělník |
2. STAN | 582 8,1 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Daniel ŠtěchBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Nehvizdy okr. Praha-východ |
4. STAN | 605 6,7 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vladimír ŠtechaBez politické příslušnosti |
58 | elektrikář | Vinec okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 46 15,0 % listiny |
mandát 1. |
DŠ David ŠtecherBez politické příslušnosti |
43 | mechanik | Úmonín okr. Kutná Hora |
8. SNK | 120 10,2 % listiny |
mandát 8. |
ZŠ Zuzana ŠtecherováBez politické příslušnosti |
63 | účetní | Vyšehořovice okr. Praha-východ |
2. SNK | 238 11,0 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 8 501–8 550 z 10 159