Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 45 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JH Jiří HervertBez politické příslušnosti |
62 | soukromý zemědělec | Xaverov okr. Benešov |
3. SNK | 24 21,1 % listiny |
mandát 1. |
VH Václav HervertBez politické příslušnosti |
29 | servisní technik | Xaverov okr. Benešov |
5. SNK | 21 18,4 % listiny |
mandát 5. |
IH Iva HervertováBez politické příslušnosti |
58 | dělnice | Kořenice okr. Kolín |
6. SNK | 131 9,7 % listiny |
mandát 6. |
BH Barbora HerzogováBez politické příslušnosti |
33 | pedagogická pracovnice | Křečhoř okr. Kolín |
2. SNK | 134 11,5 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HeřmanBez politické příslušnosti |
43 | obráběč kovů | Dolní Slivno okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Bc. Josef HeřmanBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Velvary okr. Kladno |
1. Hlas+NK | 422 10,0 % listiny |
mandát 1. |
TH Ing. Tomáš HeřmanBez politické příslušnosti |
46 | konstruktér | Stříbrná Skalice okr. Praha-východ |
8. SNK | 345 8,8 % listiny |
mandát 3. |
KH Kristýna HeřmánkováBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Zbizuby okr. Kutná Hora |
8. SNK | 128 12,2 % listiny |
mandát 1. |
IH Iva HeřmanováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka MŠ | Dolní Slivno okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Mgr. Jaromír HesBez politické příslušnosti |
57 | učitel | Vysoký Chlumec okr. Příbram |
6. SNK | 103 14,8 % listiny |
mandát 2. |
IH Iveta HessingováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí personálního oddělení | Petrov okr. Praha-západ |
2. SNK | 225 15,5 % listiny |
mandát 2. |
YH Yvona HetmanováBez politické příslušnosti |
58 | vychovatelka ve školní družině | Sázava okr. Benešov |
6. STAN+NK | 624 8,1 % listiny |
mandát 3. |
RH Radek HetverBez politické příslušnosti |
49 | lakýrník | Josefův Důl okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 99 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MH Michal HeveraBez politické příslušnosti |
31 | řidič | Miličín okr. Benešov |
2. SNK | 227 13,0 % listiny |
mandát 4. |
AH Aleš HeverleBez politické příslušnosti |
35 | strojník | Krychnov okr. Kolín |
3. SNK | 60 24,0 % listiny |
mandát 1. |
KH Karolína HeverlováBez politické příslušnosti |
25 | učitelka | Krychnov okr. Kolín |
5. SNK | 54 21,6 % listiny |
mandát 2. |
JH Jana HeverováBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí nákupu a logistiky | Zbenice okr. Příbram |
5. SNK | 67 14,8 % listiny |
mandát 2. |
ZH Ing. Zdeňka HildováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka vzdělávání | Dolní Břežany okr. Praha-západ |
4. ODS+NK | 575 6,2 % listiny |
mandát 4. |
ZH Bc. Zuzana HillebrantováBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Kovanice okr. Nymburk |
3. SNK | 226 10,9 % listiny |
mandát 3. |
ZH Zuzana Himlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotně sociální pracovník | Rokytá okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 81 11,9 % listiny |
mandát 4. |
PH Ing. Pavel HirschBez politické příslušnosti |
57 | manažer | Kunice okr. Praha-východ |
2. SNK | 291 9,3 % listiny |
mandát 2. |
DH Ing. David HiršalBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí servisu | Malý Újezd okr. Mělník |
2. STAN | 333 11,4 % listiny |
mandát 2. |
RH Radovan HladBez politické příslušnosti |
62 | státní zaměstnanec | Jince okr. Příbram |
8. SNK | 410 6,9 % listiny |
mandát 8. |
PH Pavel HladečekBez politické příslušnosti |
46 | manažer plánování montáží | Odolena Voda okr. Praha-východ |
3. SOPU+NK | 540 7,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Jiří HladíkBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel | Hrdlořezy okr. Mladá Boleslav |
5. ODS | 218 11,0 % listiny |
mandát 5. |
MH Martin HladíkBez politické příslušnosti |
48 | ekonom | Doubravčice okr. Kolín |
4. SNK | 247 12,5 % listiny |
mandát 4. |
VH Vladimír HladíkBez politické příslušnosti |
37 | projektant | Zájezd okr. Kladno |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Mgr. Vladimír HladíkBez politické příslušnosti |
43 | hasič HZS, umělecký kovář, radní Kamenice | Kamenice okr. Praha-východ |
2. SOUSEDÉ | 359 8,8 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HladílekBez politické příslušnosti |
59 | obchodní manažer | Roztoky okr. Praha-západ |
6. SMS+NK | 818 4,4 % listiny |
mandát 6. |
LH Lucie HladkáBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Jevany okr. Praha-východ |
1. SNK | 102 13,1 % listiny |
mandát 1. |
PH Petra HladkáBez politické příslušnosti |
45 | administrátorka | Nová Ves u Bakova okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 106 20,6 % listiny |
mandát 3. |
JH Ing. Jiří HladkýBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Záhornice okr. Nymburk |
1. SNK | 137 18,4 % listiny |
mandát 1. |
ŠH Ing. Štěpán HladkýBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí pracovník | Liběchov okr. Mělník |
2. SNK | 173 10,8 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Martin HladůvkaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
55 | manažer | Kladno okr. Kladno |
3. KDUZelSTANPirNK | 5 184 3,1 % listiny |
mandát 3. |
JH Ing. Jakub Hlava, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | vědecký pracovník | Jedomělice okr. Kladno |
7. SNK | 127 12,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Jan HlaváčBez politické příslušnosti |
32 | jednatel | Bašť okr. Praha-východ |
1. SNK | 174 8,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HlaváčBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer, specialista v oblasti datové bezpečnosti, procesního řízení a automatizace, jinočanský zastupitel a otec 2 dětí | Jinočany okr. Praha-západ |
1. SNK | 200 11,9 % listiny |
mandát 2. |
PH Ing. Pavel HlaváčBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Bradlec okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 250 10,2 % listiny |
mandát 3. |
VH Vladimír HlaváčBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Chudíř okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 105 17,5 % listiny |
mandát 5. |
AH Adam HlaváčekBez politické příslušnosti |
30 | autoelektrikář | Hracholusky okr. Rakovník |
1. SNK | 34 20,0 % listiny |
mandát 1. |
AH Aleš HlaváčekBez politické příslušnosti |
53 | místostarosta městyse Jince | Jince okr. Příbram |
2. SNK | 486 8,2 % listiny |
mandát 3. |
JH Jan HlaváčekBez politické příslušnosti |
41 | jednatel společnosti, autorizovaný stavitel | Velké Popovice okr. Praha-východ |
4. SNK | 484 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Jiří HlaváčekBez politické příslušnosti |
57 | agronom, zastupitel města | Milovice okr. Nymburk |
2. Svobodní+NK | 348 10,5 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HlaváčekBez politické příslušnosti |
56 | operátor v elektrárně Orlík | Solenice okr. Příbram |
4. SNK | 104 14,1 % listiny |
mandát 1. |
LH Luboš HlaváčekBez politické příslušnosti |
59 | chladírenský mechanik | Vysoký Chlumec okr. Příbram |
9. SNK | 246 12,3 % listiny |
mandát 3. |
LH Luděk HlaváčekObčanská demokratická strana |
49 | OSVČ | Jesenice okr. Rakovník |
10. ODS | 228 7,5 % listiny |
mandát 4. |
MH Martin HlaváčekBez politické příslušnosti |
57 | dispečer technologie ŘSD | Nižbor okr. Beroun |
6. SNK | 226 8,3 % listiny |
mandát 3. |
NH Norbert HlaváčekBez politické příslušnosti |
48 | starosta, jednatel | Jenštejn okr. Praha-východ |
1. SNK | 227 11,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Radek HlaváčekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Hracholusky okr. Rakovník |
3. SNK | 33 19,4 % listiny |
mandát 3. |
ŠH Bc. Štěpán HlaváčekHnutí Generace |
24 | manažer, fotbalový trenér | Milovice okr. Nymburk |
1. Generace | 340 10,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 201–2 250 z 10 159