Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (10 159)
Strana 49 z 204
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PH Petr HoraBez politické příslušnosti |
45 | skladník | Ješetice okr. Benešov |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Radek HoraObčanská demokratická strana |
52 | specialista interní komunikace, zastupitel | Králův Dvůr okr. Beroun |
8. ODS+TOP 09+NK | 1 517 5,2 % listiny |
mandát 8. |
RH Radim HoraBez politické příslušnosti |
27 | softwarový inženýr | Libomyšl okr. Beroun |
3. SNK | 143 11,1 % listiny |
mandát 3. |
JH Josef HoráčekBez politické příslušnosti |
41 | manažer obchodního týmu | Dvory okr. Nymburk |
6. SNK | 127 13,6 % listiny |
mandát 6. |
BH Mgr. Ing. Barbora HoráčkováBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Spomyšl okr. Mělník |
2. SNK | 88 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JH Jarmila HoráčkováBez politické příslušnosti |
56 | sanitářka | Soutice okr. Benešov |
3. SNK | 119 13,0 % listiny |
mandát 5. |
JH Ing. Jitka HoráčkováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka SPŠS v Mělníku | Mělník okr. Mělník |
4. SNK | 1 150 5,9 % listiny |
mandát 3. |
LH Lenka HoráčkováBez politické příslušnosti |
52 | specialista zákaznického servisu | Kamenné Zboží okr. Nymburk |
2. SNK | 119 17,3 % listiny |
mandát 1. |
LH Ing. Lucie HoráčkováBez politické příslušnosti |
50 | ekonom | Ovčáry okr. Mělník |
1. SNK | 116 15,3 % listiny |
mandát 1. |
BH Bořivoj HorákBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Němčice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 66 13,7 % listiny |
mandát 6. |
DH David HorákObčanská demokratická strana |
32 | správce financí a majetku | Krakovany okr. Kolín |
1. ODS | 165 12,5 % listiny |
mandát 1. |
IH Ing. Ivan HorákBez politické příslušnosti |
50 | celník | Řepín okr. Mělník |
2. STAN+NK | 177 12,4 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jakub HorákBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí zaměstnanec | Želízy okr. Mělník |
2. SNK | 128 13,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel – zastupitel obce | Nemyslovice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 61 19,1 % listiny |
mandát 2. |
JH MUDr. Josef HorákBez politické příslušnosti |
72 | lékař | Rohatsko okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 85 13,6 % listiny |
mandát 4. |
LH Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
48 | Profesionální hasič | Úžice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 137 14,6 % listiny |
mandát 2. |
LH MUDr. Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
76 | lékař | Kosmonosy okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 1 123 5,7 % listiny |
mandát 7. |
MH Martin HorákBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel ve stavebnictví | Semčice okr. Mladá Boleslav |
7. STAN | 121 13,1 % listiny |
mandát 7. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
52 | kuchař | Týnec nad Labem okr. Kolín |
6. SNK | 370 8,8 % listiny |
mandát 6. |
MH Miloš HorákBez politické příslušnosti |
49 | umělec | Mukařov okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Pavel HorákObčanská demokratická strana |
49 | místostarosta | Starý Kolín okr. Kolín |
2. SNK | 311 9,2 % listiny |
mandát 2. |
PH Ing. Pavel HorákBez politické příslušnosti |
54 | IT specialista | Nehvizdy okr. Praha-východ |
3. STAN | 610 6,7 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavel HorákBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Řepín okr. Mělník |
6. STAN+NK | 142 9,9 % listiny |
mandát 6. |
PH Ing. Pavel HorákBez politické příslušnosti |
58 | manažer | Březno okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 305 6,7 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HorákBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Chleby okr. Nymburk |
5. SNK | 82 12,6 % listiny |
mandát 5. |
PH Ing. Petr HorákBez politické příslušnosti |
58 | ředitel Charity Beroun | Beroun okr. Beroun |
1. SNK | 1 533 5,7 % listiny |
mandát 2. |
VH Václav HorákBez politické příslušnosti |
52 | hasič strojník | Březno okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 320 7,0 % listiny |
mandát 6. |
VH Vladimír HorákBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Strašnov okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 115 12,5 % listiny |
mandát 2. |
VH Ing. Vladislav HorákBez politické příslušnosti |
52 | ekonom, starosta obce | Čtyřkoly okr. Benešov |
1. SNK | 187 15,1 % listiny |
mandát 1. |
AH Alena Horáková, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | státní zaměstnanec | Miskovice okr. Kutná Hora |
10. SNK | 201 6,8 % listiny |
mandát 10. |
EH Eva HorákováBez politické příslušnosti |
58 | starostka | Semčice okr. Mladá Boleslav |
1. STAN | 146 15,8 % listiny |
mandát 1. |
JH MUDr. Jitka HorákováBez politické příslušnosti |
56 | lékařka | Dolní Kralovice okr. Benešov |
2. SNK | 157 9,8 % listiny |
mandát 2. |
LH MUDr. Lenka HorákováBez politické příslušnosti |
53 | praktická lékařka | Škvorec okr. Praha-východ |
4. SNK | 637 9,3 % listiny |
mandát 4. |
MH Marie HorákováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Bradlec okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 284 11,6 % listiny |
mandát 1. |
PH Pavla HorákováBez politické příslušnosti |
46 | ekonomka | Kačice okr. Kladno |
6. SNK | 387 11,3 % listiny |
mandát 6. |
PH Mgr. Petra HorákováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka České lékařské akademie | Radějovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 41 13,1 % listiny |
mandát 1. |
PH Bc. Petra HorákováBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Nehvizdy okr. Praha-východ |
6. STAN | 603 6,7 % listiny |
mandát 6. |
ŠH Šárka HorákováBez politické příslušnosti |
58 | pracovník laboratoře | Kostelní Lhota okr. Nymburk |
4. SNK | 158 14,4 % listiny |
mandát 2. |
ŠH Šárka HorákováBez politické příslušnosti |
66 | učitelka v MŠ | Lobeč okr. Mělník |
6. ODS | 30 9,7 % listiny |
mandát 6. |
JH Jan HorálekBez politické příslušnosti |
42 | obchodní zástupce | Řimovice okr. Benešov |
1. SNK | 50 16,2 % listiny |
mandát 1. |
OH Ing. Ondřej HorálekBez politické příslušnosti |
32 | grafik architektonických vizualizací | Kouřim okr. Kolín |
5. SNK | 248 8,0 % listiny |
mandát 3. |
LH MUDr. Lenka HorálkováBez politické příslušnosti |
65 | dětská lékařka | Sudovo Hlavno okr. Praha-východ |
4. SNK | 111 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel Horázný, MBABez politické příslušnosti |
51 | starosta města | Žebrák okr. Beroun |
1. SNK | 555 8,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Jan HorčicBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Libiš okr. Mělník |
2. Svobodní | 126 11,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HorčičkaBez politické příslušnosti |
49 | IT analytik | Všestary okr. Praha-východ |
6. SNK | 283 11,1 % listiny |
mandát 6. |
PH Petr HorčičkaBez politické příslušnosti |
51 | SW DB specialista | Nový Jáchymov okr. Beroun |
6. SNK | 98 8,1 % listiny |
mandát 6. |
PH Mgr. Petra HorčičkováBez politické příslušnosti |
68 | učitelka | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
2. TOP 09+NK | 464 7,3 % listiny |
mandát 1. |
GH MUDr. Gabriela HordóssyováObčanská demokratická strana |
56 | lékařka | Horoměřice okr. Praha-západ |
3. ODS+NK | 425 8,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Petr HoreckýBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Vladislav HorekBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Řeřichy okr. Rakovník |
6. SNK | 19 8,6 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 2 401–2 450 z 10 159