Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 174 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM Bc. Luděk MitasBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ, konzultant technologií | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
5. SvSPDAUTriPRONK | 723 3,9 % listiny |
náhradník 3. |
KM Kristýna MitášováBez politické příslušnosti |
31 | vedoucí TIS | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
2. Patrioti ČR+NK | 169 8,0 % listiny |
náhradník 4. |
FM Ing. František MiťkaBez politické příslušnosti |
43 | technik | Staré Hodějovice okr. České Budějovice |
9. SNK | 247 10,3 % listiny |
mandát 9. |
IM Iva MiťkováBez politické příslušnosti |
65 | penzistka | Hlincová Hora okr. České Budějovice |
6. SNK | 63 10,3 % listiny |
náhradník 4. |
LM Bc. Lucie MitkováObčanská demokratická strana |
51 | státní zaměstnankyně | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
6. ODS | 190 4,8 % listiny |
|
PM Pavel MittaschBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí výroby, zastupitel | Přídolí okr. Český Krumlov |
5. SNK | 288 9,1 % listiny |
mandát 5. |
MM Michal MixaBez politické příslušnosti |
34 | koordinátor výroby | Budislav okr. Tábor |
6. SNK | 39 11,2 % listiny |
náhradník 5. |
PM Pavel MixaBez politické příslušnosti |
37 | řidič | Budislav okr. Tábor |
7. SNK | 139 9,7 % listiny |
mandát 7. |
EM Eva MixováBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Bechyně okr. Tábor |
7. KSČM | 64 5,1 % listiny |
|
MM Monika MixováBez politické příslušnosti |
34 | pečovatelka | Budislav okr. Tábor |
2. SNK | 27 14,4 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petra MixováBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí směny v obchodě | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
12. SNK | 178 3,5 % listiny |
náhradník 9. |
ZM Zdeňka MixováBez politické příslušnosti |
56 | asistent | Budislav okr. Tábor |
4. SNK | 11 5,9 % listiny |
náhradník 3. |
IM JUDr. Ivana MizerováBez politické příslušnosti |
64 | ředitelka Katastrálního pracoviště Tábor, radní města Tábor | Tábor okr. Tábor |
4. T2020 | 1 804 3,9 % listiny |
náhradník 4. |
JM Josef MižuraBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Větřní okr. Český Krumlov |
5. JIH 12 | 119 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
PM Mgr. Petra MladáBez politické příslušnosti |
41 | kouč a mentor, podnikatel | Libníč okr. České Budějovice |
8. SNK | 13 1,9 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jaromír MládekBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Borovany okr. České Budějovice |
9. KDU-ČSL+NK | 71 3,8 % listiny |
náhradník 10. |
JM Jaroslav MládekBez politické příslušnosti |
63 | vedoucí pobočky | Zhoř u Tábora okr. Tábor |
5. SNK | 65 13,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Jaroslav MládekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Chýnov okr. Tábor |
15. SNK | 212 5,9 % listiny |
náhradník 12. |
LM Ing. Ladislav MládekBez politické příslušnosti |
64 | projektant | Radimovice u Želče okr. Tábor |
6. SNK | 93 10,5 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MládekBez politické příslušnosti |
39 | stavbyvedoucí | Lodhéřov okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 47 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
RM Roman MládekBez politické příslušnosti |
58 | projektant | Radimovice u Želče okr. Tábor |
3. SNK | 97 11,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jana MládkováBez politické příslušnosti |
37 | vychovatelka | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
8. SNK | 223 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
KM Bc. Kamila MládkováBez politické příslušnosti |
33 | provozovatelka zmrzlinárny | Soběslav okr. Tábor |
8. SNK | 262 4,4 % listiny |
náhradník 5. |
SM Mgr. Svatava MládkováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Chýnov okr. Tábor |
12. SNK | 210 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
PM Petr MlčákBez politické příslušnosti |
43 | obchodní zástupce | České Budějovice okr. České Budějovice |
44. SvobAUTOTrikoNK | 763 2,0 % listiny |
|
JM Josef MlejnekBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Psárov okr. Tábor |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
|
JM Ing. Jan MlezivaBez politické příslušnosti |
44 | technik - požární ochrana | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 147 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MlezivaBez politické příslušnosti |
68 | trenér mládeže | Loučovice okr. Český Krumlov |
8. SNK | 51 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
LM Luboš MlíčkoBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Lom okr. Strakonice |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Ing. Vojtěch MlíčkoBez politické příslušnosti |
34 | stavbyvedoucí | Velká Turná okr. Strakonice |
2. SNK | 67 16,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaroslav MlsBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Dřešín okr. Strakonice |
8. SNK | 53 10,2 % listiny |
náhradník 5. |
JM PhDr. Jaroslava MlsováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka na ZŠ, trenérka atletiky | Blatná okr. Strakonice |
7. SOCDEM+NK | 427 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
KM Karel MlynářBez politické příslušnosti |
55 | provozní montér | Chýnov okr. Tábor |
10. SNK | 267 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lukáš MocBez politické příslušnosti |
42 | jednatel společnosti | Střížov okr. České Budějovice |
4. SNK | 59 9,5 % listiny |
mandát 6. |
LM Libor MocekBez politické příslušnosti |
32 | jednatel společnosti | Kaplice okr. Český Krumlov |
12. SNK | 841 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
MM Matěj MocekBez politické příslušnosti |
23 | podnikatel v gastro provozu | Kaplice okr. Český Krumlov |
7. Svobodní+NK | 44 5,7 % listiny |
|
VM Václav MocekBez politické příslušnosti |
77 | zastupitel, podnikatel, obchodník | Kaplice okr. Český Krumlov |
2. Svobodní+NK | 81 10,6 % listiny |
|
NM Nataša MockováBez politické příslušnosti |
73 | seniorka | Kaplice okr. Český Krumlov |
14. Svobodní+NK | 27 3,5 % listiny |
|
JM Jan ModlitbaKDU-ČSL |
57 | živnostník | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
5. KDU-ČSL | 393 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
HM Hana ModlitbováKDU-ČSL |
57 | živnostnice | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
22. KDU-ČSL | 164 2,5 % listiny |
náhradník 20. |
TM Tomáš MöhwaldBez politické příslušnosti |
36 | klempíř | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
20. NČ | 773 3,2 % listiny |
náhradník 16. |
JM Josef Mochar, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | ředitel ZUŠ | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
10. MZH | 558 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MojdlBez politické příslušnosti |
35 | strojvedoucí | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MojcherBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta obce, montážník | Polná na Šumavě okr. Český Krumlov |
5. SNK | 58 14,0 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jakub MokošBez politické příslušnosti |
34 | operátor výroby | Kaplice okr. Český Krumlov |
11. SPD | 66 4,3 % listiny |
|
AM Anna MokošováBez politické příslušnosti |
42 | asistent prodeje | Kaplice okr. Český Krumlov |
18. SPD | 58 3,8 % listiny |
|
MM Martin MokrýBez politické příslušnosti |
46 | procesní technolog | Sedlice okr. Strakonice |
10. SNK | 330 7,7 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radek MolBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
6. STAN | 131 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
RM Radek MolíkBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ - řemeslník | Dráchov okr. Tábor |
8. JAB+NK | 17 2,8 % listiny |
náhradník 1. |
TM Ing. Tomáš MolíkBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Milevsko okr. Písek |
21. ODS | 162 3,3 % listiny |
náhradník 19. |
Zobrazeno 8 651–8 700 z 15 875