Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 177 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
31 | kontrolor kvality | Vimperk okr. Prachatice |
8. SNK ED+NK | 77 3,4 % listiny |
náhradník 7. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Strašice okr. Strakonice |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
46 | starosta obce | Svatá Maří okr. Prachatice |
1. SNK | 270 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Bc. Petr MrázBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnanec | Kájov okr. Český Krumlov |
2. SNK | 75 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ, zastupitel | Přídolí okr. Český Krumlov |
6. SNK | 272 8,6 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
47 | stavař | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
7. JIH 12+NK | 92 7,8 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
39 | elektrikář, OSVČ | Lenora okr. Prachatice |
1. SNK | 66 17,6 % listiny |
náhradník 1. |
RM Ing. Rudolf MrázBez politické příslušnosti |
39 | operátor | Štěkeň okr. Strakonice |
8. SNK | 57 8,6 % listiny |
náhradník 6. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
46 | provozní restaurace | Stožice okr. Strakonice |
4. SNK | 85 11,0 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
32 | obsluha CNC | Zvíkov okr. České Budějovice |
5. SNK | 79 12,7 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
41 | CNC programátor | Volyně okr. Strakonice |
11. SNK | 470 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Zdeněk MrázBez politické příslušnosti |
47 | předseda šipkařského spolku | Prachatice okr. Prachatice |
16. SV+NK | 520 4,2 % listiny |
náhradník 13. |
ZM Zdeněk MrázSociální demokracie |
70 | radní města, důchodce | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
2. SOCDEM | 316 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel Mráz ml.Bez politické příslušnosti |
43 | správce nemovitostí | Strašice okr. Strakonice |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Bc. David MrázekBez politické příslušnosti |
39 | policista | Tábor okr. Tábor |
17. KDU+ODS+TOP 09 | 1 057 3,4 % listiny |
náhradník 14. |
FM František MrázekBez politické příslušnosti |
61 | pracovník v sociálních službách | Smilovy Hory okr. Tábor |
7. SNK | 34 13,4 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jaroslav MrázekBez politické příslušnosti |
46 | profesionální hasič, záchranář | Ratibořské Hory okr. Tábor |
3. SNK | 216 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Lubomír MrázekBez politické příslušnosti |
57 | geodet | Mladá Vožice okr. Tábor |
4. SNK | 796 6,7 % listiny |
mandát 4. |
LM Mgr. Lubor MrázekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
2. JIH 12+NK | 105 8,9 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MrázekBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Sedlec okr. České Budějovice |
2. NČ+NK | 151 11,6 % listiny |
mandát 5. |
MM Milan MrázekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Dražičky okr. Tábor |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MrázekBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Hradce okr. České Budějovice |
9. SNK | 1 0,3 % listiny |
náhradník 3. |
LM Lukáš MrázikBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Frymburk okr. Český Krumlov |
1. SNK | 246 12,8 % listiny |
mandát 2. |
IM Iva MrázkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodkyně | Osek okr. Strakonice |
6. SNK | 15 11,6 % listiny |
|
IM Ivana MrázkováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Velká Turná okr. Strakonice |
4. SNK | 71 17,7 % listiny |
mandát 5. |
IM Iveta MrázkováBez politické příslušnosti |
39 | živnostnice | Bavorov okr. Strakonice |
11. SNK | 299 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
LM Mgr. Lucie MrázkováBez politické příslušnosti |
55 | středoškolský pedagog, členka finančního výboru zastupitelstva | Milevsko okr. Písek |
4. JIH 12+NK | 818 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
ZM Mgr. Zdena MrázkováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí muzea | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
11. KDU-ČSL | 67 6,7 % listiny |
náhradník 10. |
ZM Zdeňka MrázkováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Oldřichov okr. Tábor |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Angelika MrázováBez politické příslušnosti |
57 | kadeřnice | Prachatice okr. Prachatice |
18. Zel+STAN+Pir+NK | 275 3,8 % listiny |
náhradník 16. |
HM Mgr. Hana MrázováBez politické příslušnosti |
66 | ředitelka městské knihovny | Prachatice okr. Prachatice |
2. NEZ | 1 230 5,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jana MrázováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Pěčnov okr. Prachatice |
6. SNK | 38 16,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MrázováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - zemědělec | Malenice okr. Strakonice |
7. SNK | 118 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Marie MrázováBez politické příslušnosti |
53 | učitelka | Žárovná okr. Prachatice |
3. SNK | 56 13,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Michaela Mrázová, M.A.Bez politické příslušnosti |
26 | koordinátorka akademických programů | Slaník okr. Strakonice |
3. SNK | 39 10,1 % listiny |
mandát 6. |
MM Bc. Miroslava MrázováBez politické příslušnosti |
27 | asistent pedagoga | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
|
NM Natálie MrázováKomunistická str.Čech a Moravy |
22 | studentka, výtvarnice a fotografka | České Budějovice okr. České Budějovice |
21. NSSOKSČMČSSDPSt | 1 133 2,3 % listiny |
|
NM Nikola Mrázová, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | učitelka MŠ | Krty-Hradec okr. Strakonice |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Olga MrázováBez politické příslušnosti |
41 | hlavní mzdová účetní | Bavorov okr. Strakonice |
1. SNK | 130 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
TM Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
20 | zdravotní sestra | Benešov nad Černou okr. Český Krumlov |
10. NČ+NK | 155 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
TM Mgr. Tereza MrázováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Lenora okr. Prachatice |
7. SNK | 42 11,2 % listiny |
náhradník 6. |
KM Kateřina MrhalováBez politické příslušnosti |
50 | správkyně nemovitostí | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
4. KDU-ČSL | 77 7,7 % listiny |
náhradník 4. |
AM Antonín MrkvaBez politické příslušnosti |
49 | ošetřovatel skotu | Dešná okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 106 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
FM František MrkvaBez politické příslušnosti |
50 | řidič MKD | Kunžak okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 66 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
OM Ondřej MrkvaBez politické příslušnosti |
46 | příslušník bezp. sborů MV ČR | Kunžak okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 216 20,4 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaromír MrkvičkaBez politické příslušnosti |
43 | zemědělský dělník | Horní Pěna okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 19 4,3 % listiny |
náhradník 6. |
RM Radek MrkvičkaBez politické příslušnosti |
34 | řidič | Šebířov okr. Tábor |
9. SNK | 122 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
HM Ing. Hana MrkvičkováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka na SŠ | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
4. KDU-ČSL | 702 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
VM Věra MrkvičkováBez politické příslušnosti |
53 | fyzioterapeutka | Blažejov okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 140 12,2 % listiny |
mandát 1. |
FM Ing. František MroskoBez politické příslušnosti |
59 | stavební technik | Dubné okr. České Budějovice |
11. KDU-ČSL | 226 6,0 % listiny |
mandát 11. |
Zobrazeno 8 801–8 850 z 15 875