Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 178 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jiří MroskoBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Kvilda okr. Prachatice |
4. SNK | 5 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
PM Mgr. Petr MrskošBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
3. PRO Zdraví | 135 7,4 % listiny |
|
JM Mgr. Josef MrvíkBez politické příslušnosti |
59 | výpravčí | Vodňany okr. Strakonice |
15. KDU-ČSL | 114 4,6 % listiny |
náhradník 14. |
SM Ing. Stanislav MrvkaZměna 2020 |
73 | zastupitel města, předseda představenstva | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
2. NEZ+NK | 1 316 7,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MrzenaBez politické příslušnosti |
49 | živnostník | Bernartice okr. Písek |
15. JIH 12 | 189 6,0 % listiny |
náhradník 10. |
LM Leoš MrzenaBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 31 100,0 % listiny |
|
OM Ondřej MrzenaBez politické příslušnosti |
39 | Team Leader | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
|
JM Jakub MučkaBez politické příslušnosti |
34 | Armáda ČR | Malonty okr. Český Krumlov |
9. SNK | 21 3,1 % listiny |
náhradník 8. |
EM Eliška MüglováBez politické příslušnosti |
30 | podnikatelka | Netolice okr. Prachatice |
6. SNK | 202 6,1 % listiny |
náhradník 4. |
MM Mgr. Marek MühlsteinBez politické příslušnosti |
44 | specialista komunikace | Jivno okr. České Budějovice |
3. SNK | 128 18,1 % listiny |
náhradník 1. |
AM Alexandr MuchaBez politické příslušnosti |
23 | OSVČ, tesař | Bělčice okr. Strakonice |
8. SNK | 81 7,8 % listiny |
náhradník 7. |
RM Regina MuchkováBez politické příslušnosti |
46 | finanční účetní | Kaplice okr. Český Krumlov |
7. Nestran. | 72 3,5 % listiny |
|
IM Ilona MuchováBez politické příslušnosti |
42 | dělnice | Písečné okr. Jindřichův Hradec |
9. STAN | 27 6,6 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jan MukBez politické příslušnosti |
36 | technolog | Mokrý Lom okr. České Budějovice |
8. SNK | 12 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
JM Mgr. Jiří MukBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
8. SNK | 738 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
BM Bohumil MüllerBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Radošovice okr. Strakonice |
6. SNK | 28 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
IM Ivan MüllerBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Lčovice okr. Prachatice |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivo MüllerBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Lčovice okr. Prachatice |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MüllerBez politické příslušnosti |
39 | servisní technik | Čimelice okr. Písek |
4. NČ | 36 6,7 % listiny |
náhradník 6. |
JM Mgr. Jan MüllerBez politické příslušnosti |
46 | programátor | Lásenice okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 111 10,4 % listiny |
mandát 9. |
JM Ing. Jiří MüllerBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí chovu ryb | Studená okr. Jindřichův Hradec |
6. PRO Zdraví | 125 7,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Ing. Jiří MüllerKDU-ČSL |
77 | penzista | Hlincová Hora okr. České Budějovice |
3. SNK | 100 14,7 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr. Luboš MüllerBez politické příslušnosti |
59 | strážník | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 32 8,4 % listiny |
náhradník 5. |
LM Ing. Lukáš MüllerBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
13. NČ | 885 4,4 % listiny |
náhradník 4. |
MM Miloš MüllerBez politické příslušnosti |
63 | překladatel | Jindřichův Hradec okr. Jindřichův Hradec |
21. SvSPDAUTriPRONK | 626 3,4 % listiny |
náhradník 18. |
PM Bc. Pavel MüllerSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
24 | student, marketér, autor projektu Budějce ve dvojce, spoluzakladatel Jihočeského studentského parlamentu | České Budějovice okr. České Budějovice |
6. STAN+HOPB | 5 112 2,4 % listiny |
mandát 6. |
PM Ing. Petr MüllerBez politické příslušnosti |
40 | jednatel | Třeboň okr. Jindřichův Hradec |
4. Zelení+OMMO | 780 4,4 % listiny |
mandát 5. |
RM Roman MüllerBez politické příslušnosti |
59 | majitel restaurace "Na Křižovatce" | Kovářov okr. Písek |
14. SOCDEM+NK | 38 5,3 % listiny |
náhradník 13. |
TM Tomáš MüllerBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Smetanova Lhota okr. Písek |
8. SNK | 37 7,7 % listiny |
náhradník 5. |
VM Václav MüllerBez politické příslušnosti |
65 | technický pracovník | Prachatice okr. Prachatice |
8. SV+NK | 580 4,7 % listiny |
náhradník 5. |
VM PhDr. Vladimír Müller, CSc.Bez politické příslušnosti |
62 | státní zaměstnanec | Tábor okr. Tábor |
18. NČ | 1 817 3,4 % listiny |
náhradník 13. |
AM Andrea MüllerováBez politické příslušnosti |
21 | prodavačka | Radošovice okr. Strakonice |
12. SNK | 27 6,4 % listiny |
náhradník 11. |
EM Elena MüllerováBez politické příslušnosti |
46 | majitelka kavárny, předsedkyně spolku Krašovická klubovna U Kaple, z. s. | Čížová okr. Písek |
1. SNK | 99 7,4 % listiny |
náhradník 2. |
NM Mgr. Nela MüllerováBez politické příslušnosti |
26 | učitelka ZŠ | Písek okr. Písek |
23. NČ | 702 3,1 % listiny |
náhradník 20. |
PM Pavla MüllerováBez politické příslušnosti |
60 | úřednice | Chroboly okr. Prachatice |
7. SNK | 134 10,6 % listiny |
náhradník 3. |
SM Ing. Sindy MüllerováBez politické příslušnosti |
34 | manažer kvality | Hlincová Hora okr. České Budějovice |
2. SNK | 116 17,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslava MündlováBez politické příslušnosti |
43 | rehabilitační pracovnice | Kačlehy okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 28 14,2 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MuráňBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Kaplice okr. Český Krumlov |
6. NČ | 302 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
TM Ing. Tomáš MurčoBez politické příslušnosti |
38 | zástupce vedoucího odboru MěÚ | Lišov okr. České Budějovice |
1. SNK | 415 10,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan Musel, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | servisní technik | Psárov okr. Tábor |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Ladislav MuselBez politické příslušnosti |
41 | učitel | Mlýny okr. Tábor |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Ondřej MuselBez politické příslušnosti |
27 | muzikant | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
8. SNK | 219 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
VM Vlastimil MuselBez politické příslušnosti |
52 | opravář, traktorista | Cizkrajov okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 33 11,3 % listiny |
náhradník 8. |
DM David MusilBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí elektroúdržby | Krátošice okr. Tábor |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jakub MusilBez politické příslušnosti |
41 | elektrotechnik | Loučovice okr. Český Krumlov |
3. SNK | 103 9,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jan MusilBez politické příslušnosti |
36 | nákupčí dřeva | Budíškovice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 253 9,2 % listiny |
mandát 5. |
JM Jiří MusilBez politické příslušnosti |
47 | dělník v potravinářství | Dvory okr. Prachatice |
2. SNK | 33 14,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Josef MusilObčanská demokratická strana |
67 | důchodce | Chýnov okr. Tábor |
10. ODS | 81 3,5 % listiny |
náhradník 10. |
JM Josef MusilBez politické příslušnosti |
38 | řidič - silničář | Řemíčov okr. Tábor |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MusilBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí dispečinku | Králova Lhota okr. Písek |
8. SNK | 13 3,2 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 8 851–8 900 z 15 875