Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (5 531)
Strana 58 z 111
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
EM Mgr. Eva MarešováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka | Lužnice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 89 15,4 % listiny |
mandát 3. |
JM Jana MarešováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Chlumany okr. Prachatice |
1. SNK | 124 12,6 % listiny |
mandát 4. |
OM Olga MarešováBez politické příslušnosti |
52 | mzdová účetní | Záhoří okr. Tábor |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Vladimíra MarešováBez politické příslušnosti |
53 | švadlena | Psárov okr. Tábor |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MarhounBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Uzeničky okr. Strakonice |
4. SNK | 30 15,6 % listiny |
mandát 2. |
TM Tereza MarhounováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka MŠ | Pištín okr. České Budějovice |
7. STAN+NK | 69 8,2 % listiny |
mandát 7. |
MM Ing. Miroslava MarchalováBez politické příslušnosti |
36 | podnikatelka | Besednice okr. Český Krumlov |
3. SNK | 228 9,5 % listiny |
mandát 3. |
AM Aneta MarkováBez politické příslušnosti |
34 | učitelka v mateřské škole | Krty-Hradec okr. Strakonice |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jitka MarkováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí odboru MěÚ Tábor | Mladá Vožice okr. Tábor |
12. SNK | 813 6,9 % listiny |
mandát 12. |
KM Ing. Kateřina MarkováKDU-ČSL |
56 | referentka MěÚ Dačice | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
1. KDU-ČSL | 843 6,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MarkovickýBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí servisu | Neplachov okr. České Budějovice |
2. SNK | 66 12,9 % listiny |
mandát 4. |
PM Ing. Petr MarošNaše Česko |
49 | náměstek primátorky | České Budějovice okr. České Budějovice |
2. NČ | 8 562 2,3 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MarounekBez politické příslušnosti |
46 | elektromechanik | Dolní Hořice okr. Tábor |
6. SNK | 194 7,0 % listiny |
mandát 8. |
MM Martin MaroušekBez politické příslušnosti |
52 | jednatel společnosti | Všemyslice okr. České Budějovice |
5. SNK | 345 9,7 % listiny |
mandát 5. |
MM Bc. Miroslav MaroušekBez politické příslušnosti |
45 | manažer | Mladá Vožice okr. Tábor |
10. SNK | 739 6,2 % listiny |
mandát 10. |
PM Pavel MaroušekBez politické příslušnosti |
43 | pracovník technických služeb | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MaroušekBez politické příslušnosti |
49 | opravář, DDD servis | Skály okr. Strakonice |
1. SNK | 19 22,9 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jitka MarouškováBez politické příslušnosti |
59 | farmaceutická asistentka | Netolice okr. Prachatice |
2. KDU-ČSL+ODS+NK | 428 7,1 % listiny |
mandát 4. |
AM Adéla MárovcováBez politické příslušnosti |
25 | zdravotní sestra | Cep okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 61 15,6 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MarsaBez politické příslušnosti |
55 | správce kempu | Pleše okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MaršánBez politické příslušnosti |
50 | technik | Chlumec okr. Český Krumlov |
2. SNK | 34 13,5 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří MaršíkBez politické příslušnosti |
33 | dělník | Chobot okr. Strakonice |
6. SNK | 29 14,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MaršíkBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí opravárenské dílny | Blažejov okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 131 11,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Martin Maršík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
60 | ředitel Biskupského gymnázia J. N. Neumanna, církevní ZŠ a ZUŠ Č. Budějovice | České Budějovice okr. České Budějovice |
10. NČ | 8 408 2,3 % listiny |
mandát 10. |
PM Pavel MaršíkBez politické příslušnosti |
47 | opravář | Popelín okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 97 10,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jan MartanBez politické příslušnosti |
38 | ředitel společnosti | Čkyně okr. Prachatice |
8. SNK | 253 6,4 % listiny |
mandát 8. |
JM Ing. Jaroslava MartanováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
64 | starostka | Vimperk okr. Prachatice |
1. STAN | 774 9,1 % listiny |
mandát 1. |
DM Daniel MartínekBez politické příslušnosti |
37 | obsluha CNC strojů | Miloňovice okr. Strakonice |
7. SNK | 78 12,3 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MartínekBez politické příslušnosti |
56 | zemědělský technik | Krajníčko okr. Strakonice |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MartínekNaše Česko |
56 | podnikatel | Besednice okr. Český Krumlov |
2. NČ | 168 8,8 % listiny |
mandát 3. |
PM Mgr. Petr MartínekBez politické příslušnosti |
54 | učitel | Střelské Hoštice okr. Strakonice |
4. SNK | 148 11,8 % listiny |
mandát 2. |
VM Václav MartínekBez politické příslušnosti |
29 | seřizovač CNC | Slaník okr. Strakonice |
4. SNK | 49 12,7 % listiny |
mandát 4. |
VM Václav MartínekBez politické příslušnosti |
64 | řidič | Zvotoky okr. Strakonice |
6. SNK | 20 13,3 % listiny |
mandát 7. |
JM Mgr. Jaroslav MaryškaBez politické příslušnosti |
38 | místostarosta, ředitel DEK Prachatice | Husinec okr. Prachatice |
2. ANO+NK | 254 6,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Ing. Mgr. Jiří Mařík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
40 | datový specialista | Stachy okr. Prachatice |
2. KDU-ČSL | 191 8,3 % listiny |
mandát 3. |
LM Libor MaříkBez politické příslušnosti |
55 | truhlář | Mišovice okr. Písek |
3. SNK | 68 15,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Ing. Miroslav MaříkBez politické příslušnosti |
31 | stavební technik | Litochovice okr. Strakonice |
1. NK | 77 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MaříkBez politické příslušnosti |
27 | vedoucí skladu | Slavče okr. České Budějovice |
3. SNK | 142 10,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jana MasáčkováBez politické příslušnosti |
35 | účetní | Bohumilice okr. Prachatice |
2. SNK | 87 14,4 % listiny |
mandát 4. |
HM Ing. Hynek MásílkoBez politické příslušnosti |
61 | učitel | Skalice okr. Tábor |
4. SNK | 114 15,6 % listiny |
mandát 1. |
KM Ing. Karel MasopustBez politické příslušnosti |
70 | stavební inženýr | Střítež okr. Český Krumlov |
3. SNK | 54 7,6 % listiny |
mandát 5. |
VM Ing. Václav MastnýBez politické příslušnosti |
63 | soukromý zemědělec | Rakovice okr. Písek |
4. SNK | 39 20,4 % listiny |
mandát 1. |
EM Bc. Emil MašankaBez politické příslušnosti |
60 | úředník | Nevězice okr. Písek |
1. SNK | 62 14,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Miloslava MašátováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Buzice okr. Strakonice |
6. SNK | 63 13,5 % listiny |
mandát 6. |
DM David Mašek, DiS.Naše Česko |
42 | oblastní zástupce | Volyně okr. Strakonice |
1. NČ+NK | 211 9,5 % listiny |
mandát 1. |
FM Ing. František MašekBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik, místostarosta | Dobev okr. Písek |
2. SNK | 358 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JM Jakub MašekBez politické příslušnosti |
29 | servisní technik | Dynín okr. České Budějovice |
1. NK | 100 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Josef MašekBez politické příslušnosti |
63 | starosta | Králova Lhota okr. Písek |
1. SNK | 60 14,6 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MašekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Oslov okr. Písek |
1. SNK | 102 26,8 % listiny |
mandát 2. |
LM Ladislav MašekBez politické příslušnosti |
56 | technik / obchod | Chyšky okr. Písek |
6. SNK | 274 6,9 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 2 851–2 900 z 5 531