Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (5 531)
Strana 59 z 111
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Miloš MašekBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Kostelec nad Vltavou okr. Písek |
3. SNK | 82 12,6 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Přehořov okr. Tábor |
1. SNK | 109 15,1 % listiny |
mandát 1. |
PM MUDr. Petr MašekBez politické příslušnosti |
39 | lékař | Křemže okr. Český Krumlov |
1. KDU-ČSL | 227 12,1 % listiny |
mandát 1. |
VM Vlastimil MašekBez politické příslušnosti |
37 | policista, trenér dětí a mládeže | Strakonice okr. Strakonice |
9. SV | 3 312 4,9 % listiny |
mandát 9. |
SM Mgr. Stanislav MáškaBez politické příslušnosti |
53 | policista | Dobev okr. Písek |
8. SNK | 324 9,2 % listiny |
mandát 8. |
EM Ing. Edita MaškováBez politické příslušnosti |
37 | referent územního samosprávného celku | Hrazany okr. Písek |
1. SNK | 114 24,2 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MatásekBez politické příslušnosti |
51 | hasič | Libětice okr. Strakonice |
5. SNK | 38 14,0 % listiny |
mandát 5. |
TM Tomáš MatásekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Cehnice okr. Strakonice |
3. SNK | 108 14,3 % listiny |
mandát 3. |
MM Michal MatašovskýBez politické příslušnosti |
38 | automechanik | Mnichov okr. Strakonice |
1. NK | 97 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MatašovskýBez politické příslušnosti |
30 | automechanik | Únice okr. Strakonice |
3. SNK | 21 19,8 % listiny |
mandát 3. |
HM Helena MatějekováBez politické příslušnosti |
68 | SD-OSVČ | Netolice okr. Prachatice |
3. SNK | 384 6,8 % listiny |
mandát 4. |
DM David MatějkaBez politické příslušnosti |
32 | státní zaměstnanec | Horní Radouň okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 90 26,3 % listiny |
mandát 2. |
VM Vladimír MatějkaBez politické příslušnosti |
57 | obchodní zástupce | Trhové Sviny okr. České Budějovice |
18. NČ | 1 254 4,0 % listiny |
mandát 18. |
KM Bc. Kateřina MatějkováBez politické příslušnosti |
34 | ředitelka dětských skupin | Slavče okr. České Budějovice |
1. SNK | 103 7,5 % listiny |
mandát 3. |
PM Mgr. Petra MatějkováBez politické příslušnosti |
28 | notářský kandidát | Dřešín okr. Strakonice |
2. SNK | 138 13,3 % listiny |
mandát 1. |
IM Ing. Iveta MatějůBez politické příslušnosti |
37 | jaderný fyzik | Soběslav okr. Tábor |
1. SNK | 491 8,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MatoušekBez politické příslušnosti |
55 | učitel | Zhoř u Mladé Vožice okr. Tábor |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KM Karel MatoušekBez politické příslušnosti |
37 | servisní technik | Šebířov okr. Tábor |
3. SNK | 160 13,1 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MatoušekBez politické příslušnosti |
53 | jednatel | Zhoř u Mladé Vožice okr. Tábor |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MatoušekBez politické příslušnosti |
53 | logistik | Dolní Pěna okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 151 16,1 % listiny |
mandát 2. |
MM Milan MatoušekBez politické příslušnosti |
62 | údržbář | Jedlany okr. Tábor |
5. SNK | 39 14,3 % listiny |
mandát 5. |
IM Iva MatouškováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Lažany okr. Strakonice |
4. SNK | 20 13,3 % listiny |
mandát 5. |
KM MUDr. Klára Matoušková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | vědkyně, šéfredaktorka Občasníku pro 21 obcí a osad Stropnicka | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
1. SNK | 160 11,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Marie MatouškováBez politické příslušnosti |
38 | fyzioterapeutka | Nová Ves u Mladé Vožice okr. Tábor |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Veronika MatouškováBez politické příslušnosti |
43 | živočišná výroba | Vícemil okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 17 10,9 % listiny |
mandát 5. |
KM Ing. arch. Kateřina MatrtajováBez politické příslušnosti |
40 | architektka | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
3. SNK | 783 5,1 % listiny |
mandát 3. |
IM Ing. Ivan Matuljak, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | vývojový specialista (R&D) | Adamov okr. České Budějovice |
6. SNK | 348 11,1 % listiny |
mandát 6. |
RM Robert MatulkaBez politické příslušnosti |
52 | referent městského úřadu | Jinín okr. Strakonice |
1. SNK | 44 28,0 % listiny |
mandát 1. |
DM Dalibor MatušekBez politické příslušnosti |
44 | starosta obce a TS Suchdol nad Lužnicí | Hranice okr. České Budějovice |
1. SNK | 71 15,6 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeňka MatušicováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Paseky okr. Písek |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Miroslav MatuškaBez politické příslušnosti |
53 | ICT konzultant | Mirotice okr. Písek |
1. ODS | 163 13,3 % listiny |
mandát 2. |
VM Mgr. Václav MatuškaBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovník | Nevězice okr. Písek |
4. SNK | 47 11,2 % listiny |
mandát 6. |
JM Jana MatyáskováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Haškovcova Lhota okr. Tábor |
1. NK | 30 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Luboš MatyšBez politické příslušnosti |
55 | zaměstnanec | Košín okr. Tábor |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MatyšBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí pracovník ve zdravotnictví | Radimovice u Tábora okr. Tábor |
3. Svobodní+NK | 31 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MatyšekBez politické příslušnosti |
56 | dělník | Heřmaneč okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 35 12,0 % listiny |
mandát 6. |
ZM Mgr. Zuzana MaurerBez politické příslušnosti |
37 | referentka | Srubec okr. České Budějovice |
2. STAN+NK | 611 9,4 % listiny |
mandát 2. |
FM Ing. František MaxaBez politické příslušnosti |
54 | lesník | Chvalšiny okr. Český Krumlov |
2. SNK | 282 11,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MaxaBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel v cestovním ruchu, zastupitel | Volary okr. Prachatice |
3. Piráti+NK | 611 7,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Josef MaxaBez politické příslušnosti |
51 | odborný referent VŠ | Lipí okr. České Budějovice |
2. SNK | 194 13,4 % listiny |
mandát 3. |
LM Libor MaxaBez politické příslušnosti |
52 | učitel odborného výcviku | Rodvínov okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 204 13,6 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Milan MaxaBez politické příslušnosti |
34 | stavbyvedoucí | Ražice okr. Písek |
5. SNK | 76 12,3 % listiny |
mandát 3. |
RM Ing. Radka MaxováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57 | pedagožka, lektorka a certifikovaná trenérka paměti, předsedkyně Krajské rady seniorů Jihočeského kraje | Tábor okr. Tábor |
1. STAN+NK | 1 328 5,6 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MayerBez politické příslušnosti |
58 | seřizovač | Heřmaneč okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 39 13,4 % listiny |
mandát 4. |
ZM Ing. Zdeněk MayerBez politické příslušnosti |
40 | projektant | Mirkovice okr. Český Krumlov |
2. SNK | 79 14,3 % listiny |
mandát 3. |
TM PhDr. Mgr. Tomáš MazákBez politické příslušnosti |
33 | pedagog | Věžovatá Pláně okr. Český Krumlov |
3. SNK | 41 22,3 % listiny |
mandát 1. |
KM Mgr. Kristýna Mazáková HellerováBez politické příslušnosti |
29 | lektorka AI a prevence, doktorandka | Vráto okr. České Budějovice |
1. SNK | 94 15,6 % listiny |
mandát 2. |
HM Mgr. Hana MazalovskáBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ (lékárnice) | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
4. SNK | 371 7,2 % listiny |
mandát 3. |
HM Hana Mazancová, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | administrativní pracovnice | Klec okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 49 22,7 % listiny |
mandát 1. |
RM Ing. Radek MázorBez politické příslušnosti |
36 | systémový správce ETE | Bechyně okr. Tábor |
4. SNK | 431 9,4 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 2 901–2 950 z 5 531