Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (5 531)
Strana 62 z 111
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Ing. Jan MlezivaBez politické příslušnosti |
44 | technik - požární ochrana | Řepeč okr. Tábor |
1. NK | 147 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM Luboš MlíčkoBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Lom okr. Strakonice |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Ing. Vojtěch MlíčkoBez politické příslušnosti |
34 | stavbyvedoucí | Velká Turná okr. Strakonice |
2. SNK | 67 16,7 % listiny |
mandát 4. |
LM Lukáš MocBez politické příslušnosti |
42 | jednatel společnosti | Střížov okr. České Budějovice |
4. SNK | 59 9,5 % listiny |
mandát 6. |
MM Michal MojdlBez politické příslušnosti |
35 | strojvedoucí | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IM Mgr. Irena MolíkováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Dráchov okr. Tábor |
7. JAB+NK | 97 15,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MolzerBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Ratiboř okr. Jindřichův Hradec |
3. VÝZVA+NK | 25 16,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MondekBez politické příslušnosti |
41 | dělník, člen JSDHO | Přídolí okr. Český Krumlov |
8. SNK | 268 8,5 % listiny |
mandát 8. |
MM Monika MondekováBez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra | Volary okr. Prachatice |
8. JIH 12 | 484 7,7 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MoosBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Chotoviny okr. Tábor |
5. SNK | 417 7,4 % listiny |
mandát 5. |
JM Jaroslava MoravcováBez politické příslušnosti |
46 | podnikatelka | Jankov okr. České Budějovice |
5. SNK | 132 11,7 % listiny |
mandát 5. |
AM Antonín MoravecBez politické příslušnosti |
45 | manažer prodeje zdravotnické techniky | Radošovice okr. Strakonice |
3. SNK | 105 6,9 % listiny |
mandát 5. |
IM Ivan MoravecBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Hoštice okr. Strakonice |
6. SNK | 36 9,3 % listiny |
mandát 6. |
IM Ing. Ivo MoravecObčané pro Budějovice |
62 | energetický poradce, zastupitel města České Budějovice, předseda kontrolního výboru | České Budějovice okr. České Budějovice |
3. STAN+HOPB | 5 268 2,5 % listiny |
mandát 4. |
KM Karel MoravecBez politické příslušnosti |
46 | technik | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
2. Svob+Trikol+NK | 521 5,3 % listiny |
mandát 4. |
RM Roman MoravecBez politické příslušnosti |
52 | řidič z povolání | Křenovice okr. Písek |
3. SNK | 67 10,4 % listiny |
mandát 3. |
TM Tomáš MošničkaBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Kovářov okr. Písek |
2. SNK | 207 9,4 % listiny |
mandát 3. |
DM David MotlBez politické příslušnosti |
30 | automechanik | Zahorčice okr. Strakonice |
2. SNK | 16 18,0 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jaroslav MotlBez politické příslušnosti |
42 | technik | Varvažov okr. Písek |
3. SNK | 95 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MottlBez politické příslušnosti |
40 | instalatér, topenář | Staré Hodějovice okr. České Budějovice |
4. SNK | 270 11,3 % listiny |
mandát 4. |
FM František MotyčákBez politické příslušnosti |
50 | zedník | Světlík okr. Český Krumlov |
8. SNK | 33 16,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Bc. Josef MotykaBez politické příslušnosti |
33 | obchodní manažer v energetice | Bezdědovice okr. Strakonice |
2. SNK | 67 13,5 % listiny |
mandát 3. |
RM Radek MoučkaBez politické příslušnosti |
47 | příslušník bezpečnostních sborů | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
2. SNK | 174 9,5 % listiny |
mandát 2. |
PM Mgr. Pavlína MoučkováBez politické příslušnosti |
42 | lektorka | Jankov okr. České Budějovice |
9. SNK | 126 11,2 % listiny |
mandát 9. |
JM Ing. Jaroslav MouleBez politické příslušnosti |
59 | technik JE Temelín | Dražíč okr. České Budějovice |
2. SNK | 73 20,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MráčekBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec obce | Dolní Dvořiště okr. Český Krumlov |
2. SNK | 142 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jan MračekBez politické příslušnosti |
42 | učitel, reprezentační trenér | Štěpánovice okr. České Budějovice |
4. SNK | 307 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jan MráčekBez politické příslušnosti |
37 | místostarosta města, softwarový architekt | Suchdol nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 227 12,8 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek MráčekBez politické příslušnosti |
47 | zemědělec | Mojné okr. Český Krumlov |
3. SNK | 72 19,4 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MrákotaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Čimelice okr. Písek |
2. SNK | 250 11,4 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MrázBez politické příslušnosti |
67 | starosta | Buk okr. Prachatice |
1. SNK | 120 15,4 % listiny |
mandát 2. |
AM Antonín MrázBez politické příslušnosti |
37 | programátor CNC strojů Magna Cartech | České Velenice okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 336 7,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Jakub Mráz, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | vedoucí střediska | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 384 9,4 % listiny |
mandát 6. |
JM Jiří MrázBez politické příslušnosti |
51 | starosta | Malenice okr. Strakonice |
1. SNK | 297 19,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MrázBez politické příslušnosti |
64 | podnikatel | Bezdědovice okr. Strakonice |
2. SNK | 103 13,6 % listiny |
mandát 4. |
KM Karel MrázBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Lažiště okr. Prachatice |
9. SNK | 81 10,6 % listiny |
mandát 9. |
KM Karel MrázBez politické příslušnosti |
55 | truhlář, obsluha CNC stroje | Řepice okr. Strakonice |
1. NK | 161 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel a zemědělec | Protivín okr. Písek |
1. TEAM+NK | 403 5,4 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
55 | technik | Horní Planá okr. Český Krumlov |
1. SNK | 250 13,5 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MrázBez politické příslušnosti |
49 | dělník | Jinín okr. Strakonice |
3. SNK | 69 16,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Miroslav MrázBez politické příslušnosti |
52 | technik | Štěchovice okr. Strakonice |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Strašice okr. Strakonice |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Pavel MrázBez politické příslušnosti |
46 | starosta obce | Svatá Maří okr. Prachatice |
1. SNK | 270 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MrázBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ, zastupitel | Přídolí okr. Český Krumlov |
6. SNK | 272 8,6 % listiny |
mandát 6. |
TM Tomáš MrázBez politické příslušnosti |
32 | obsluha CNC | Zvíkov okr. České Budějovice |
5. SNK | 79 12,7 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel Mráz ml.Bez politické příslušnosti |
43 | správce nemovitostí | Strašice okr. Strakonice |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MrázekBez politické příslušnosti |
46 | profesionální hasič, záchranář | Ratibořské Hory okr. Tábor |
3. SNK | 216 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Lubomír MrázekBez politické příslušnosti |
57 | geodet | Mladá Vožice okr. Tábor |
4. SNK | 796 6,7 % listiny |
mandát 4. |
LM Mgr. Lubor MrázekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
2. JIH 12+NK | 105 8,9 % listiny |
mandát 1. |
LM Lukáš MrázekBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Sedlec okr. České Budějovice |
2. NČ+NK | 151 11,6 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 3 051–3 100 z 5 531