Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (5 531)
Strana 70 z 111
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KP Bc. Karel PazourBez politické příslušnosti |
52 | obchodní zástupce | Studená okr. Jindřichův Hradec |
2. PRO Zdraví | 164 10,2 % listiny |
mandát 2. |
TP Tomáš PeckaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Hrejkovice okr. Písek |
2. SNK | 77 18,0 % listiny |
mandát 1. |
VP Vladimír PeckaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Libětice okr. Strakonice |
1. SNK | 42 15,4 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel PéčBez politické příslušnosti |
53 | opravář | Bořetín okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 37 13,8 % listiny |
mandát 4. |
MP Mgr. Miroslav PečinkaBez politické příslušnosti |
50 | člen bezpečnostních složek | Zliv okr. České Budějovice |
2. ANO | 359 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin PechaBez politické příslušnosti |
51 | operátor výroby | Český Rudolec okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 272 11,4 % listiny |
mandát 3. |
SP Stanislav PechaBez politické příslušnosti |
52 | manažer kvality | Kvítkovice okr. České Budějovice |
1. SNK | 37 18,8 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PechaBez politické příslušnosti |
39 | hasič | Brloh okr. Český Krumlov |
1. SNK | 321 26,2 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PechaBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí technických služeb | Heřmaneč okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 41 14,0 % listiny |
mandát 2. |
VP Vojtěch PechaBez politické příslušnosti |
34 | programátor CNC strojů | Lišov okr. České Budějovice |
2. SNK | 274 6,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Mgr. Jana PechováBez politické příslušnosti |
50 | zástupkyně ředitele | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 556 6,4 % listiny |
mandát 5. |
MP Miloslav Pejša, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | starosta obce | Drhovice okr. Tábor |
1. SNK | 86 15,8 % listiny |
mandát 1. |
LP Ladislav PejšekBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Pohnání okr. Tábor |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslava PejšováBez politické příslušnosti |
47 | úřednice | Val okr. Tábor |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IP Irena PekárkováBez politické příslušnosti |
67 | starosta | Černá v Pošumaví okr. Český Krumlov |
2. SNK | 218 11,5 % listiny |
mandát 2. |
JP Jana Pekárková, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | účetní | Řepice okr. Strakonice |
1. NK | 128 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Markéta PekárkováBez politické příslušnosti |
47 | veterinární technik | Drhovle okr. Písek |
1. SNK | 61 18,9 % listiny |
mandát 1. |
RP Mgr. Radim PekařBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel v obchodu | Planá nad Lužnicí okr. Tábor |
2. SNK | 458 7,6 % listiny |
mandát 2. |
MP Mgr. Monika PekařováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovnice | Kluky okr. Písek |
5. SNK | 125 15,8 % listiny |
mandát 1. |
DP Denis PěknýBez politické příslušnosti |
29 | ředitel tiskárny | Chotoviny okr. Tábor |
2. SNK | 177 9,4 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PeleškaBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Vacovice okr. Strakonice |
4. SNK | 19 21,3 % listiny |
mandát 2. |
MP MUDr. Michal Pelíšek, MBA, LL.M.Naše Česko |
47 | lékař, náměstek ředitele nemocnice | Strakonice okr. Strakonice |
2. NČ | 1 992 6,4 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PelouchBez politické příslušnosti |
40 | obchodní zástupce | Milejovice okr. Strakonice |
7. SNK | 23 13,9 % listiny |
mandát 2. |
MP Milan PěnčaBez politické příslušnosti |
60 | hasič | Hoštice okr. Strakonice |
7. SNK | 38 9,8 % listiny |
mandát 7. |
VP Ing. Vlasta PěnkavováBez politické příslušnosti |
45 | zemědělský inženýr | Škvořetice okr. Strakonice |
3. SNK | 75 16,0 % listiny |
mandát 4. |
TP Mgr. Tomáš PerníkObčanská demokratická strana |
41 | vedoucí sportovních středisek | Vimperk okr. Prachatice |
2. ODS | 445 6,8 % listiny |
mandát 2. |
IP Ing. Iva PerníkováBez politické příslušnosti |
45 | jednatelka společnosti | Přísečná okr. Český Krumlov |
6. SNK | 93 14,3 % listiny |
mandát 6. |
NP Naděžda PerníkováBez politické příslušnosti |
53 | jednatelka | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
1. SNK | 985 6,4 % listiny |
mandát 1. |
DP David PertákBez politické příslušnosti |
44 | školník | Skály okr. Strakonice |
5. SNK | 28 11,6 % listiny |
mandát 5. |
MP Marie PertákováBez politické příslušnosti |
38 | starostka | Skály okr. Strakonice |
1. SNK | 35 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MP Miroslav PeřanBez politické příslušnosti |
49 | truhlář | Novosedly nad Nežárkou okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 128 10,3 % listiny |
mandát 3. |
HP Hynek PeřinaBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce Dešná | Dešná okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 125 12,6 % listiny |
mandát 1. |
MP Milan PeřinkaBez politické příslušnosti |
63 | soukromý zemědělec | Bušanovice okr. Prachatice |
5. SNK | 72 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JP Jan PěstaBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Lažiště okr. Prachatice |
1. SNK | 90 11,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Milan PěstaBez politické příslušnosti |
64 | řidič | Vlachovo Březí okr. Prachatice |
5. SNK | 197 6,3 % listiny |
mandát 7. |
PP Ing. Pavel PěstaBez politické příslušnosti |
56 | technik | Dvory okr. Prachatice |
3. STAN | 35 14,0 % listiny |
mandát 3. |
VP Mgr. Vendulka PěstováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka | Dvory okr. Prachatice |
1. STAN | 34 13,6 % listiny |
mandát 1. |
RP Roman PešákBez politické příslušnosti |
50 | operátor výroby | Báňovice okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 31 7,4 % listiny |
mandát 7. |
JP Jaroslav PešekBez politické příslušnosti |
51 | intralogistik | Prachatice okr. Prachatice |
3. SV+NK | 621 5,0 % listiny |
mandát 3. |
JP Jiří PešekBez politické příslušnosti |
40 | zemědělec | Vodice okr. Tábor |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PešekBez politické příslušnosti |
58 | hrázný | Probulov okr. Písek |
5. SNK | 34 13,5 % listiny |
mandát 4. |
MP Mgr. Martin PešekBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí výroby | Horní Planá okr. Český Krumlov |
3. STAN+NK | 168 7,3 % listiny |
mandát 3. |
MP Bc. Milan PešekBez politické příslušnosti |
40 | IT specialista | Sedlec okr. České Budějovice |
7. NČ+NK | 205 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel PešekBez politické příslušnosti |
42 | technolog výroby | Borovany okr. České Budějovice |
6. SNK | 733 5,8 % listiny |
mandát 6. |
PP Petr PešekBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí pracovník | Horní Poříčí okr. Strakonice |
4. SNK | 127 15,7 % listiny |
mandát 1. |
VP Mgr. Vladimír PešekZměna 2020 |
52 | starosta města | Netolice okr. Prachatice |
1. SNK | 401 7,1 % listiny |
mandát 3. |
KP Karel PešíčekBez politické příslušnosti |
65 | technolog montáží | Chlum u Třeboně okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 328 6,0 % listiny |
mandát 7. |
MP Miroslav PešičkaBez politické příslušnosti |
53 | lesník | Chyšky okr. Písek |
4. SNK | 255 6,5 % listiny |
mandát 5. |
JP Mgr. Julie PeškováBez politické příslušnosti |
50 | analytik dodavatelského řetězce | Radkov okr. Tábor |
1. NK | 71 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LP MUDr. Ladislav PešlObčanská demokratická strana |
62 | ředitel kardiologie českobudějovické nemocnice | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
3. ODS | 657 6,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 3 451–3 500 z 5 531