Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (5 531)
Strana 90 z 111
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
HŠ Hana ŠenkováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Okrouhlá okr. Písek |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslav ŠenoltBez politické příslušnosti |
50 | soukromý zemědělec | Psárov okr. Tábor |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Jakub Šepela, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | projektant | Želeč okr. Tábor |
8. SNK | 227 6,5 % listiny |
mandát 8. |
MŠ Mgr. Milan ŠestákBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
9. ANO | 348 5,9 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Bc. Vlasta ŠetelováBez politické příslušnosti |
38 | managerka nákupu | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
5. SNK | 136 7,6 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Bc. Lada ŠetinováBez politické příslušnosti |
44 | referentka úřadu | Sepekov okr. Písek |
13. SNK | 273 6,6 % listiny |
mandát 13. |
JŠ Ing. Jiří ŠetkaBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Příbraz okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 87 15,8 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Libor ŠevčíkBez politické příslušnosti |
43 | technik | Pleše okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠevčíkSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
74 | starosta obce | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
2. STAN | 135 13,4 % listiny |
mandát 1. |
ZŠ Ing. Zdeněk ŠevčíkBez politické příslušnosti |
39 | ekonom | Rožmitál na Šumavě okr. Český Krumlov |
3. SNK | 112 10,6 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Alena ŠevčíkováBez politické příslušnosti |
64 | starostka obce | Rožmitál na Šumavě okr. Český Krumlov |
1. SNK | 148 14,0 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Ing. Andrea ŠicnerováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka na ZŠ | Husinec okr. Prachatice |
7. ANO+NK | 233 6,4 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Ing. Jan ŠídloBez politické příslušnosti |
44 | starosta, technolog | Skočice okr. Strakonice |
1. KDU-ČSL | 70 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jaroslav ŠídloBez politické příslušnosti |
47 | projektant | Skočice okr. Strakonice |
5. KDU-ČSL | 45 9,5 % listiny |
mandát 6. |
VŠ Václav ŠídloBez politické příslušnosti |
57 | obchodní zástupce | Pohorovice okr. Strakonice |
6. SNK | 39 15,9 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jiří ŠichBez politické příslušnosti |
62 | řidič | Hlasivo okr. Tábor |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Stanislav ŠikaBez politické příslušnosti |
56 | automechanik | Balkova Lhota okr. Tábor |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Bc. Lucie ŠikováBez politické příslušnosti |
23 | student | Balkova Lhota okr. Tábor |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Mgr. Jan ŠílenýBez politické příslušnosti |
31 | právník | Turovec okr. Tábor |
3. SNK | 91 20,4 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Bc. Jan ŠílenýBez politické příslušnosti |
33 | referent odboru dopravy | Všemyslice okr. České Budějovice |
1. SNK | 240 12,4 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠilhanBez politické příslušnosti |
56 | technik | Střelské Hoštice okr. Strakonice |
4. SNK | 173 10,8 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Libor ŠilhavýBez politické příslušnosti |
55 | živnostník | Nedabyle okr. České Budějovice |
6. SNK | 103 14,1 % listiny |
mandát 6. |
OŠ Otakar ŠilhavýBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Velký Ratmírov okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 97 14,9 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠímaBez politické příslušnosti |
45 | mechatronik | Nebahovy okr. Prachatice |
8. SNK | 149 10,7 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Jiří ŠímaBez politické příslušnosti |
54 | automechanik | Droužetice okr. Strakonice |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Karel ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | obsluha CNC stroje | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
3. SNK | 60 13,2 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
51 | strojník | Slaník okr. Strakonice |
5. SNK | 56 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | programátor-seřizovač CNC | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
2. SNK | 56 12,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Milan ŠímaBez politické příslušnosti |
37 | servisní technik | Žimutice okr. České Budějovice |
4. SNK | 148 7,4 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Petr ŠímaBez politické příslušnosti |
43 | truhlář | Strážkovice okr. České Budějovice |
3. NČ+NK | 206 14,4 % listiny |
mandát 3. |
IŠ Bc. Ivan ŠimákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Dražice okr. Tábor |
8. SNK | 265 6,6 % listiny |
mandát 8. |
LŠ Lukáš ŠimákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kučeř okr. Písek |
1. NK | 59 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslav ŠimákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Hlavatce okr. Tábor |
4. SNK | 103 11,8 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Bc. Petr ŠimákBez politické příslušnosti |
44 | starosta | Horní Planá okr. Český Krumlov |
1. SNK | 598 8,9 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Ing. Simona ŠimákováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kučeř okr. Písek |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
HŠ Mgr. Hana ŠimandlováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Šumavské Hoštice okr. Prachatice |
5. SNK | 101 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jiří ŠimánekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Cerhonice okr. Písek |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Libor ŠimánekBez politické příslušnosti |
43 | policista | Chvalšiny okr. Český Krumlov |
3. SNK | 272 11,0 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Miroslav ŠimánekBez politické příslušnosti |
52 | strojvedoucí | Jílovice okr. České Budějovice |
8. SNK | 257 6,9 % listiny |
mandát 8. |
OŠ Mgr. Ondřej ŠimánekNaše Česko |
52 | člen rady města, advokát, člen finančního výboru zastupitelstva | Milevsko okr. Písek |
3. NČ | 1 069 5,3 % listiny |
mandát 4. |
SŠ Stanislav ŠimánekBez politické příslušnosti |
50 | dovozce vín | Doudleby okr. České Budějovice |
7. SNK | 114 9,2 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Bc. Jan ŠimečekBez politické příslušnosti |
44 | bankéř pro podnikatele | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠimečekBez politické příslušnosti |
49 | technik | Větřní okr. Český Krumlov |
4. SOCDEM+NK | 623 6,5 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Mgr. Michal ŠimečekBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Hvozdec okr. České Budějovice |
4. SNK | 50 13,4 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Radek ŠimečekBez politické příslušnosti |
34 | hasič | Brloh okr. Český Krumlov |
1. KDU-ČSL | 178 20,0 % listiny |
mandát 2. |
ŠŠ Mgr. Štěpánka ŠimečkováBez politické příslušnosti |
35 | referent odboru | Bujanov okr. Český Krumlov |
1. SNK | 69 13,2 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠimegBez politické příslušnosti |
47 | technik | Vlachovo Březí okr. Prachatice |
7. SNK | 306 7,7 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jaroslav ŠimekBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ - truhlář | Val okr. Tábor |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Jiří ŠimekBez politické příslušnosti |
49 | ředitel strojírenské firmy | Kamenný Újezd okr. České Budějovice |
6. SNK | 172 12,4 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Ing. Jiří ŠimekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Břehov okr. České Budějovice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 4 451–4 500 z 5 531