Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (12 047)
Strana 125 z 241
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jan MaříkBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Horní Kamenice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
|
JM Jindřich MaříkBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Osvračín okr. Domažlice |
5. SNK | 42 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
LM Luděk MaříkBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Osvračín okr. Domažlice |
7. SNK | 52 7,7 % listiny |
náhradník 6. |
MM Michal MaříkBez politické příslušnosti |
51 | technik, hokejový trenér | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 191 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
VM Bc. Vojtěch MaříkBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, místostarosta | Zruč-Senec okr. Plzeň-sever |
2. PRO PLZEŇ+NK | 687 9,1 % listiny |
mandát 2. |
AM Bc. Adéla MaříkováBez politické příslušnosti |
47 | archeolog | Plasy okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 49 6,3 % listiny |
|
IM Iveta MaříkováBez politické příslušnosti |
48 | specialista controllingu | Dnešice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 209 6,7 % listiny |
mandát 7. |
JM Ing. Jaroslava MaříkováBez politické příslušnosti |
73 | bývalá starostka městského obvodu Plzeň 3 | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
28. STAN | 1 862 2,9 % listiny |
náhradník 22. |
MM Marcela MaříkováBez politické příslušnosti |
51 | referentka | Útušice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 200 12,9 % listiny |
mandát 2. |
MM Marie MaříkováBez politické příslušnosti |
50 | recepční | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
19. SPD+Trikol+PRO | 531 3,0 % listiny |
|
VM Věra MaříkováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Hrádek okr. Rokycany |
11. SNK | 248 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
VM Vlasta MaslenováBez politické příslušnosti |
59 | pokojská | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
11. SNK | 53 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
OM Ondřej MasničkaBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel | Poděvousy okr. Domažlice |
7. SNK | 40 11,6 % listiny |
náhradník 5. |
VM Ing. arch. Václav MasopustBez politické příslušnosti |
41 | architekt | Horšovský Týn okr. Domažlice |
2. ODS+NK | 350 12,3 % listiny |
mandát 1. |
KM Kateřina MasopustováBez politické příslušnosti |
42 | referent HIO MÚ Stříbro | Erpužice okr. Tachov |
4. SNK | 64 18,0 % listiny |
náhradník 2. |
DM Dagmar Mastná, DiS.Bez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Kašperské Hory okr. Klatovy |
9. SNK | 84 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
JM Ing. Jindra MastnáBez politické příslušnosti |
58 | učitelka SŠ | Koloveč okr. Domažlice |
1. DSZ+NK | 139 18,7 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zuzana MastnáBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka MŠ | Borovy okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 82 14,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MastnýBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 24 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jaroslav MastnýBez politické příslušnosti |
42 | kuchař | Zruč-Senec okr. Plzeň-sever |
11. PRO PLZEŇ+NK | 403 5,4 % listiny |
náhradník 6. |
KM Kamil MastnýBez politické příslušnosti |
54 | policista, PČR | Plánice okr. Klatovy |
3. SNK | 249 6,6 % listiny |
mandát 4. |
MM Ing. Milan MastnýBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Koloveč okr. Domažlice |
8. DSZ+NK | 90 12,1 % listiny |
náhradník 6. |
PM Ing. Petr MášaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ - projektový manažer staveb | Klabava okr. Rokycany |
8. SNK | 19 2,3 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MašátBez politické příslušnosti |
51 | dělník ve výrobě | Krašovice okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 114 13,9 % listiny |
mandát 3. |
RM Mgr. Radek MašátBez politické příslušnosti |
50 | učitel | Přeštice okr. Plzeň-jih |
9. TOP 09+NK | 494 7,3 % listiny |
náhradník 6. |
VM Václav MašátBez politické příslušnosti |
53 | soukromý zemědělec | Neurazy okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 185 8,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Mgr. Jana MašátováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Semněvice okr. Domažlice |
3. SNK | 47 16,0 % listiny |
mandát 2. |
JM Julie MašátováBez politické příslušnosti |
20 | studentka | Neurazy okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 107 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
FM František MašekBez politické příslušnosti |
51 | truhlář | Tojice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 32 12,2 % listiny |
mandát 5. |
FM František MašekBez politické příslušnosti |
51 | ředitel ZD | Kozlovice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
28 | lakýrník | Předenice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 24 9,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
29 | operátor RV | Bdeněves okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 59 9,8 % listiny |
náhradník 5. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
35 | elektrotechnik | Bor okr. Tachov |
6. STAN+NK | 261 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
JM Jan MašekBez politické příslušnosti |
37 | kameník | Poděvousy okr. Domažlice |
7. SNK | 99 13,7 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MašekBez politické příslušnosti |
49 | policista-příslušník Policie České republiky | Nepomuk okr. Plzeň-jih |
3. ODS+NK | 185 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MašekBez politické příslušnosti |
35 | opravář | Soběšice okr. Klatovy |
4. SNK | 11 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
JM Josef MašekBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Vlčtejn okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 42 23,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Josef MašekBez politické příslušnosti |
42 | servisní technik | Vlčtejn okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 30 16,9 % listiny |
náhradník 1. |
JM Josef MašekBez politické příslušnosti |
42 | mechanik | Erpužice okr. Tachov |
5. SNK | 71 19,9 % listiny |
náhradník 3. |
KM Kamil MašekObčanská demokratická strana |
51 | podnikatel | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
31. ODS | 1 832 2,9 % listiny |
náhradník 26. |
KM Kamil MašekBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Předenice okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 64 12,2 % listiny |
náhradník 2. |
KM Karel MašekBez politické příslušnosti |
58 | správce zámku Manětín | Manětín okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 275 9,4 % listiny |
mandát 2. |
LM Lubomír MašekBez politické příslušnosti |
46 | manager | Rozvadov okr. Tachov |
3. DOMOV | 41 16,7 % listiny |
|
MM Martin MašekObčanská demokratická strana |
47 | jednatel firmy M&P Catering Klatovy | Klatovy okr. Klatovy |
6. ODS | 1 742 3,5 % listiny |
mandát 8. |
MM Milan MašekBez politické příslušnosti |
54 | zubní technik | Česká Kubice okr. Domažlice |
5. SNK | 176 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PM PhDr. Mgr. Bc. Petr Mašek, MBA, LL.M., DBABez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Vrčeň okr. Plzeň-jih |
1. STAN+NK | 57 19,7 % listiny |
mandát 1. |
RM Robert MašekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Dnešice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 79 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
SM Stanislav MašekBez politické příslušnosti |
49 | předák v servisu | Zhoř okr. Tachov |
2. SNK | 27 13,7 % listiny |
mandát 3. |
VM Václav MašekBez politické příslušnosti |
38 | dělník | Úsilov okr. Domažlice |
3. SNK | 41 15,4 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeněk MašekBez politické příslušnosti |
52 | strojvedoucí | Nekvasovy okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 56 14,4 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 6 201–6 250 z 12 047