Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (12 047)
Strana 142 z 241
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JN Jan NovýBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Dešenice okr. Klatovy |
3. SNK | 135 9,8 % listiny |
mandát 2. |
JN Jaromír NovýBez politické příslušnosti |
54 | úředník | Kralovice okr. Plzeň-sever |
12. SNK | 523 5,8 % listiny |
náhradník 5. |
JN Jaroslav NovýBez politické příslušnosti |
59 | dělník | Osvračín okr. Domažlice |
7. SNK | 34 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
JN Jaroslav NovýBez politické příslušnosti |
53 | hajný | Kašperské Hory okr. Klatovy |
3. SNK | 82 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
JN Jaroslav NovýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ - stavební činnost | Žilov okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 55 12,1 % listiny |
náhradník 2. |
JN Jindřich NovýBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Sebečice okr. Rokycany |
6. SNK | 22 11,3 % listiny |
náhradník 4. |
JN Ing. Jiří NovýBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ - pohostinství, ubytování | Plánice okr. Klatovy |
3. SNK | 286 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JN Josef NovýBez politické příslušnosti |
52 | policista | Čachrov okr. Klatovy |
3. Zelení | 38 14,2 % listiny |
náhradník 1. |
JN Josef NovýBez politické příslušnosti |
47 | provozní zámečník | Zbůch okr. Plzeň-sever |
12. SPD+NK | 75 6,3 % listiny |
náhradník 11. |
JN Jozef NovýKomunistická str.Čech a Moravy |
70 | OSVČ | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
16. KSČM | 335 3,0 % listiny |
|
JN Jozef NovýKomunistická str.Čech a Moravy |
70 | OSVČ | Plzeň okr. Plzeň-město |
22. KSČM | 629 2,1 % listiny |
|
LN Ladislav NovýBez politické příslušnosti |
50 | senior specialista likvidace škod, starosta obce | Žilov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 216 16,5 % listiny |
mandát 1. |
LN Ladislav NovýBez politické příslušnosti |
46 | manažer Kačaby, místostarosta MO Plzeň 3 | Plzeň okr. Plzeň-město |
3. Zelení+TOP09+NK | 4 636 2,4 % listiny |
mandát 2. |
LN Ladislav NovýBez politické příslušnosti |
46 | manažer Kačaby, místostarosta MO Plzeň 3 | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
10. Zelení+TOP09+NK | 1 494 3,2 % listiny |
náhradník 6. |
LN Ing. Lubomír NovýSvoboda a př. demokracie (SPD) |
70 | důchodce | Rokycany okr. Rokycany |
6. KSČM+SPD | 159 5,5 % listiny |
|
LN Luboš NovýBez politické příslušnosti |
52 | řidič z povolání | Míšov okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 33 13,0 % listiny |
mandát 7. |
LN Ing. Luboš Nový, MBABez politické příslušnosti |
47 | jednatel společnosti, trenér volejbalu | Klatovy okr. Klatovy |
2. KDU+Piráti+NK | 2 041 4,3 % listiny |
mandát 3. |
MN Marek NovýBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, trenér | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 45 4,5 % listiny |
náhradník 4. |
MN Marian NovýBez politické příslušnosti |
51 | vrátný | Dražeň okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 70 17,9 % listiny |
mandát 2. |
MN Martin NovýBez politické příslušnosti |
44 | místostarosta obce Štěnovice | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 668 12,5 % listiny |
mandát 2. |
MN Milan NovýBez politické příslušnosti |
62 | referent | Poděvousy okr. Domažlice |
1. SNK | 62 17,9 % listiny |
mandát 1. |
MN Milan NovýBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Výrov okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 105 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
MN Milan NovýBez politické příslušnosti |
63 | technický pracovník | Meclov okr. Domažlice |
2. STAN+NK | 267 6,8 % listiny |
mandát 3. |
PN Petr NovýBez politické příslušnosti |
43 | obchodní manager, IP Polná | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
7. MY+NK | 123 4,5 % listiny |
náhradník 6. |
PN Petr NovýBez politické příslušnosti |
38 | hajný | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 182 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PN Ing. Petr NovýBez politické příslušnosti |
57 | konzultant IS, místostarosta města | Kaznějov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 741 7,2 % listiny |
mandát 3. |
RN Roman NovýBez politické příslušnosti |
58 | řidič MKD | Mokrouše okr. Plzeň-město |
4. SNK | 84 14,4 % listiny |
náhradník 1. |
TN Tomáš NovýBez politické příslušnosti |
49 | živnostník | Dobříč okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 117 14,0 % listiny |
mandát 5. |
TN Tomáš NovýBez politické příslušnosti |
39 | hospodář | Sušice okr. Klatovy |
21. Generace | 969 4,0 % listiny |
náhradník 14. |
VN Václav NovýBez politické příslušnosti |
64 | strojař | Horšovský Týn okr. Domažlice |
13. SPD+NK | 55 4,6 % listiny |
|
VN Václav NovýBez politické příslušnosti |
51 | operátor | Kašperské Hory okr. Klatovy |
4. SNK | 86 5,8 % listiny |
náhradník 3. |
VN Václav NovýBez politické příslušnosti |
57 | elektromontér | Čížkov okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 92 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
VN Mgr. Bc. Vladimír NovýBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ, advokát | Bučí okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 96 13,9 % listiny |
mandát 3. |
ZN Ing. Zbyšek NovýBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Letiny okr. Plzeň-jih |
4. PRO PLZEŇ+NK | 113 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
KN Karel NulíčekBez politické příslušnosti |
48 | investiční technik | Lhota pod Radčem okr. Rokycany |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
|
HN Helena NulíčkováBez politické příslušnosti |
48 | účetní | Lhota pod Radčem okr. Rokycany |
1. NK | 78 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PN Ing. Pavel NutilBez politické příslušnosti |
68 | místostarosta | Planá okr. Tachov |
1. ODS+NK | 455 11,2 % listiny |
mandát 2. |
JN Ing. Jana NyergesováBez politické příslušnosti |
47 | konzultantka v Podnikatelském a inovačním centru města Plzně | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
28. Zelení+TOP09+NK | 1 339 2,9 % listiny |
náhradník 24. |
JN Jan NygrýnBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Ždírec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 130 12,1 % listiny |
mandát 3. |
JN Jan NyklesBez politické příslušnosti |
18 | student | Nezdice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 44 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
JN Jaroslav NyklesBez politické příslušnosti |
43 | operátor výroby | Tisová okr. Tachov |
5. SNK | 103 13,0 % listiny |
mandát 4. |
NN Bc. Naděžda NyklesováBez politické příslušnosti |
50 | zdravotní sestra | Měčín okr. Klatovy |
12. STAN+NK | 219 6,6 % listiny |
mandát 12. |
MN Miroslava NykorychBez politické příslušnosti |
18 | studentka | Horní Kozolupy okr. Tachov |
5. SNK | 54 11,8 % listiny |
mandát 6. |
MO Michal ObdržálekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
36 | živnostník v pohostinství, zastupitel města | Domažlice okr. Domažlice |
1. SPD | 284 8,4 % listiny |
|
MO Ing. Milan ObdržálekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
60 | technik | Horšovský Týn okr. Domažlice |
4. SPD+NK | 70 5,9 % listiny |
|
MO Milan ObdržálekBez politické příslušnosti |
38 | živnostník | Domažlice okr. Domažlice |
7. SPD | 177 5,3 % listiny |
|
MO Bc. Marcela OberajtrováBez politické příslušnosti |
36 | administrativní pracovnice | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
27. Piráti | 438 3,0 % listiny |
|
BO Bohumila OberdörferováBez politické příslušnosti |
70 | asistentka prodeje | Přeštice okr. Plzeň-jih |
12. SPD+NK | 169 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
LO Líza Oberdörferová HonomichlováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Černošín okr. Tachov |
11. STAN | 57 8,6 % listiny |
náhradník 1. |
TO Tomáš ObermajerBez politické příslušnosti |
35 | obsluha CNC | Chodský Újezd okr. Tachov |
10. SNK | 78 6,9 % listiny |
náhradník 7. |
Zobrazeno 7 051–7 100 z 12 047