Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 20 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RH Radek HanzlBez politické příslušnosti |
47 | řidič nákladního automobilu | Dlouhá Ves okr. Klatovy |
6. SNK | 140 11,3 % listiny |
mandát 6. |
DH David HanzlíčekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Křelovice okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 83 15,5 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Jan HanzlíčekBez politické příslušnosti |
40 | revírník, LČR, s.p. | Koryta okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 45 13,5 % listiny |
mandát 3. |
ZH Zdeněk HanzlíčekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Plasy okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 537 9,6 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HanzlíkBez politické příslušnosti |
38 | servisní technik | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 108 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JH Mgr. Jiří HanzlíkBez politické příslušnosti |
46 | referent krajského úřadu - zemědělský půdní fond | Neurazy okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 105 7,6 % listiny |
mandát 4. |
KH Karel HanzlíkBez politické příslušnosti |
55 | manažer | Sytno okr. Tachov |
4. SNK | 41 10,7 % listiny |
mandát 6. |
TH Tomáš HanzlíkBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 114 13,7 % listiny |
mandát 2. |
MH Markéta HanzlíkováBez politické příslušnosti |
44 | asistentka | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 111 13,2 % listiny |
mandát 3. |
ŠH Štěpánka HanzlíkováBez politické příslušnosti |
42 | vychovatelka | Líšťany okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 202 6,8 % listiny |
mandát 9. |
JH Josef HarantBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Javor okr. Klatovy |
5. SNK | 28 14,4 % listiny |
mandát 5. |
LH Luboš HarantBez politické příslušnosti |
34 | sales manager | Plzeň 7-Radčice okr. Plzeň-město |
4. SNK | 258 10,8 % listiny |
mandát 4. |
MH Mgr. Martina HartenscheidtováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Bezdružice okr. Tachov |
5. SNK | 198 7,6 % listiny |
mandát 3. |
PH Ing. Petra HartinglováBez politické příslušnosti |
48 | obchodní zástupce | Drahoňův Újezd okr. Rokycany |
1. SNK | 43 18,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Jaroslav HartlBez politické příslušnosti |
48 | skladník | Blažim okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 24 14,0 % listiny |
mandát 4. |
MH Martin HartmanBez politické příslušnosti |
55 | servisní technik | Chříč okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 82 19,9 % listiny |
mandát 1. |
VH Vlastimil HarvillaBez politické příslušnosti |
46 | realitní makléř | Sulislav okr. Tachov |
4. SNK | 78 14,3 % listiny |
mandát 4. |
PH Ing. Pavel HasenkopfBez politické příslušnosti |
37 | konstruktér | Tužice okr. Klatovy |
6. SNK | 24 11,3 % listiny |
mandát 7. |
VH Věra HasenkopfováBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Tužice okr. Klatovy |
2. SNK | 26 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JH Jaroslav HasenöhrlBez politické příslušnosti |
42 | pracovník obecního úřadu | Dlouhá Ves okr. Klatovy |
4. SNK | 137 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JH Jan HašekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Dražeň okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 69 17,6 % listiny |
mandát 3. |
MH Marek HašekBez politické příslušnosti |
36 | řidič důlních mechanismů | Bučí okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 94 13,6 % listiny |
mandát 5. |
VH Václav HašekBez politické příslušnosti |
49 | zemědělec | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
3. ANO+NK | 222 8,2 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jitka HaškováANO 2011 |
49 | zemědělec | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
1. ANO+NK | 300 11,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Martina HaškováBez politické příslušnosti |
50 | administrativní pracovnice | Švihov okr. Klatovy |
2. SNK | 292 13,9 % listiny |
mandát 2. |
RH Mgr. Renáta HaškováTOP 09 |
50 | středoškolská učitelka | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
3. Zelení+TOP09+NK | 1 499 3,2 % listiny |
mandát 4. |
AH Anna HauerováBez politické příslušnosti |
68 | předsedkyně klubu seniorů, předsedkyně Finančního výboru MO5 | Plzeň 5-Křimice okr. Plzeň-město |
3. STAN+NK | 576 9,4 % listiny |
mandát 3. |
AH Adam HaunerBez politické příslušnosti |
50 | IT specialista | Němčovice okr. Rokycany |
7. SNK | 78 13,3 % listiny |
mandát 7. |
JH Jakub HaunerBez politické příslušnosti |
29 | řidič | Všehrdy okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 21 9,3 % listiny |
mandát 6. |
FH František HausnerBez politické příslušnosti |
39 | zedník | Výrov okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 104 9,6 % listiny |
mandát 5. |
MH Michal HausnerANO 2011 |
45 | starosta Litic | Plzeň 6-Litice okr. Plzeň-město |
1. ANO+NK | 600 10,4 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HausnerANO 2011 |
45 | starosta MO Plzeň 6, dobrovolný hasič | Plzeň okr. Plzeň-město |
6. ANO+NK | 14 867 2,2 % listiny |
mandát 6. |
JH Jan HavelBez politické příslušnosti |
58 | technik koordinace prací | Ždírec okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 110 10,3 % listiny |
mandát 4. |
JH Jan HavelBez politické příslušnosti |
54 | starosta MO Plzeň 10-Lhota | Plzeň 10-Lhota okr. Plzeň-město |
1. PRO PLZEŇ | 518 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Mgr. Jaroslav HavelBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Kašperské Hory okr. Klatovy |
1. SNK | 203 13,7 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HavelBez politické příslušnosti |
52 | přijímací technik v autoservisu | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
8. SNK | 304 6,8 % listiny |
mandát 8. |
MH Marek HavelBez politické příslušnosti |
51 | řidič MHD | Újezd nade Mží okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 31 19,4 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HavelBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí provozu | Líšťany okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 200 6,8 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HavelBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Drahotín okr. Domažlice |
3. SNK | 31 14,2 % listiny |
mandát 3. |
JH Jaroslava HavlanováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Mutěnín okr. Domažlice |
2. SNK | 46 13,5 % listiny |
mandát 3. |
LH Luboš HavlíčekBez politické příslušnosti |
63 | elektrikář | Řenče okr. Plzeň-jih |
8. SNK | 314 8,5 % listiny |
mandát 8. |
MH Matěj Havlíček, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | sociální pracovník | Poběžovice okr. Domažlice |
14. SNK | 225 6,3 % listiny |
mandát 14. |
VH Václav HavlíčekBez politické příslušnosti |
42 | likvidátor pojišťovny | Vlčtejn okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 36 20,2 % listiny |
mandát 2. |
LH Lenka HavlíčkováBez politické příslušnosti |
51 | účetní | Bohy okr. Plzeň-sever |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HavlíkBez politické příslušnosti |
51 | dělník | Polánka okr. Plzeň-jih |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Lukáš HavlíkBez politické příslušnosti |
44 | stavbyvedoucí | Křelovice okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 67 12,5 % listiny |
mandát 5. |
VH Vojtěch HavlíkBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ-kovovýrobce | Kasejovice okr. Plzeň-jih |
15. STAN | 115 8,4 % listiny |
mandát 3. |
JH Jaroslava HavlíkováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Žihle okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 319 6,9 % listiny |
mandát 6. |
DH Denisa HavlováBez politické příslušnosti |
34 | zástupce vedoucího provozu | Polánka okr. Plzeň-jih |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jana HavlováBez politické příslušnosti |
58 | pečující o osobu blízkou | Kejnice okr. Klatovy |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 951–1 000 z 4 656