Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 25 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TH Tomáš HrabětaBez politické příslušnosti |
37 | obchodní zástupce | Merklín okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 163 6,8 % listiny |
mandát 9. |
VH Ing. Vladimír HrabětaBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí technické kontroly | Chlum okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 60 20,6 % listiny |
mandát 1. |
AH Ing. Alena HrabětováBez politické příslušnosti |
45 | ekonomka | Chlum okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 58 19,9 % listiny |
mandát 2. |
LH Ing. Ladislava HrabovskáBez politické příslušnosti |
58 | státní úřednice | Pláně okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 79 13,8 % listiny |
mandát 4. |
LH Ing. Lukáš HrabýBez politické příslušnosti |
45 | lesní hospodář | Budětice okr. Klatovy |
2. SNK | 107 13,3 % listiny |
mandát 5. |
HH Mgr. et Mgr. Hana HradeckáBez politické příslušnosti |
59 | středoškolská učitelka VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | Domažlice okr. Domažlice |
1. VÝZVA+NK | 478 9,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Miroslav HradeckýBez politické příslušnosti |
61 | technik | Česká Kubice okr. Domažlice |
5. SNK | 113 8,3 % listiny |
mandát 5. |
PH Mgr. Pavla HrádkováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka na ZŠ | Strašice okr. Rokycany |
6. SNK | 343 6,6 % listiny |
mandát 6. |
JH Josef HrachBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Losiná okr. Plzeň-město |
3. SNK | 167 14,0 % listiny |
mandát 2. |
VH Vladimír HrachBez politické příslušnosti |
53 | soukromý zemědělec | Hartmanice okr. Klatovy |
6. SNK | 231 6,4 % listiny |
mandát 6. |
BH Blanka HrachováBez politické příslušnosti |
46 | administrativní pracovník | Vrhaveč okr. Klatovy |
8. SNK | 279 9,3 % listiny |
mandát 8. |
DH Daniela HrachováBez politické příslušnosti |
43 | pokojská | Pasečnice okr. Domažlice |
7. SNK | 38 11,1 % listiny |
mandát 7. |
MH Miroslava HrachováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka MŠ | Mýto okr. Rokycany |
6. NEZ | 274 6,5 % listiny |
mandát 7. |
VH Václav HraničkaBez politické příslušnosti |
52 | plánovač výroby | Seč okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 85 11,4 % listiny |
mandát 6. |
PH Mgr. Pavla HrazdilováBez politické příslušnosti |
54 | učitelka základní školy | Strašice okr. Rokycany |
2. ODS+NK | 346 8,3 % listiny |
mandát 2. |
LH Ing. Lukáš HrbáčekBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí obchodního úseku společnosti | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
12. SNK | 241 7,5 % listiny |
mandát 5. |
TH Tomáš HrdaBez politické příslušnosti |
40 | programátor CNC | Poběžovice okr. Domažlice |
8. SNK | 240 6,7 % listiny |
mandát 8. |
LH Ladislav HrdinaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Lomec okr. Klatovy |
6. SNK | 47 13,6 % listiny |
mandát 6. |
MH Bc. Michal HrdličkaBez politické příslušnosti |
34 | projektový manažer | Babylon okr. Domažlice |
2. SNK | 115 14,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HrdonkaBez politické příslušnosti |
61 | manažer | Pňovany okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 89 10,1 % listiny |
mandát 6. |
ZH Mgr. Zdeněk HrečinBez politické příslušnosti |
55 | probační úředník | Milíře okr. Tachov |
5. SNK | 77 14,1 % listiny |
mandát 5. |
MH Marta HricováBez politické příslušnosti |
69 | důchodce, kronikářka | Břasy okr. Rokycany |
7. SNK | 663 6,8 % listiny |
mandát 7. |
LH Ing. Lucie HrnčířováBez politické příslušnosti |
35 | manažerka náboru | Švihov okr. Klatovy |
2. SNK | 360 12,3 % listiny |
mandát 3. |
CH Ing. et Ing. Cyril HromníkBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí pracovník, auditor | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 225 26,3 % listiny |
mandát 1. |
PH Petra Hroncová, DiS.Bez politické příslušnosti |
27 | sociální pracovnice | Mnichov okr. Domažlice |
2. SNK | 57 12,4 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HronecBez politické příslušnosti |
54 | mistr ve výrobě | Mnichov okr. Domažlice |
5. SNK | 56 12,2 % listiny |
mandát 5. |
JH Bc. Jindra HronováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
5. ANO+NK | 175 6,4 % listiny |
mandát 5. |
ZH Bc. Zdenka HronováBez politické příslušnosti |
56 | všeobecná sestra | Líšťany okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 200 6,8 % listiny |
mandát 4. |
PH Ing. Pavel HroudaTrikolora |
51 | jednatel společnosti | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
1. Trikolora+NK | 170 7,5 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jana HrubáBez politické příslušnosti |
62 | důchodkyně | Heřmanova Huť okr. Plzeň-sever |
11. STAN+NK | 311 6,0 % listiny |
mandát 12. |
VH Vojtěch HrubantANO 2011 |
23 | manažer, učitel, starosta Sboru dobrovolných hasičů Holýšov | Holýšov okr. Plzeň-jih |
2. ANO+NK | 461 8,2 % listiny |
mandát 1. |
MH Miroslav HrubecBez politické příslušnosti |
61 | dispečer SSUD ČR | Svojkovice okr. Rokycany |
2. SNK | 164 13,6 % listiny |
mandát 3. |
AH Adam HrubýBez politické příslušnosti |
31 | programátor CNC | Srby okr. Domažlice |
4. SNK | 119 19,5 % listiny |
mandát 2. |
FH Bc. Filip HrubýBez politické příslušnosti |
51 | ředitel neziskové organizace | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 807 7,8 % listiny |
mandát 1. |
FH Mgr. František HrubýBez politické příslušnosti |
31 | pedagog ZŠ | Střížovice okr. Plzeň-jih |
3. ČSNS | 151 15,5 % listiny |
mandát 2. |
MH Miloš HrubýBez politické příslušnosti |
37 | servisní technik | Neurazy okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 105 9,0 % listiny |
mandát 2. |
PH Bc. Pavel HrubýBez politické příslušnosti |
41 | hasič - vedoucí služeb a IZS | Příkosice okr. Rokycany |
1. SNK | 107 14,3 % listiny |
mandát 2. |
LH Ing. et Bc. Lubomír HrudičkaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
62 | technický pracovník | Nýřany okr. Plzeň-sever |
1. SPD+NK | 303 6,0 % listiny |
mandát 2. |
PH Mgr. Pavel HrůšaBez politické příslušnosti |
53 | předseda klubu HC Tachov | Tachov okr. Tachov |
6. SNK | 1 821 5,3 % listiny |
mandát 8. |
JH Josef HruškaBez politické příslušnosti |
66 | technik | Tlumačov okr. Domažlice |
1. KDU-ČSL | 119 51,1 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Martin HruškaBez politické příslušnosti |
29 | zástupce vedoucího farmy | Stráž okr. Domažlice |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HruškaBez politické příslušnosti |
47 | údržbář | Stráž okr. Tachov |
4. SOCDEM | 313 15,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Václav HruškaBez politické příslušnosti |
47 | provozní elektromontér | Myslovice okr. Klatovy |
3. SNK | 49 18,6 % listiny |
mandát 4. |
ZH Zdeněk HruškaBez politické příslušnosti |
42 | výrobní ředitel, starosta obce | Týček okr. Rokycany |
1. NK | 129 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AH Anna HruškováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovník | Mrákov okr. Domažlice |
5. SNK | 283 13,2 % listiny |
mandát 2. |
MH Miroslava HruškováBez politické příslušnosti |
48 | policistka | Manětín okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 277 9,6 % listiny |
mandát 2. |
NH Nikola HruškováBez politické příslušnosti |
33 | zaměstnanec - účetní | Plískov okr. Rokycany |
4. STAN+NK | 54 20,6 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HrůzaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Stráž okr. Tachov |
5. SOCDEM | 202 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PH Pavel HrůzaBez politické příslušnosti |
53 | místostarosta | Přimda okr. Tachov |
2. SNK | 200 9,1 % listiny |
mandát 2. |
VH Vendulka HrůzováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovník | Přimda okr. Tachov |
4. SNK | 159 7,3 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 1 201–1 250 z 4 656