Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 36 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PK Pavel KojzarBez politické příslušnosti |
52 | lesník | Hartmanice okr. Klatovy |
2. SNK | 293 8,1 % listiny |
mandát 1. |
SK Stanislav KojzarBez politické příslušnosti |
50 | bezpečnostní pracovník VLS ČR, s.p. | Zbůch okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 464 6,6 % listiny |
mandát 9. |
ŠK Mgr. et Mgr. Šimon KokoškaObčanská demokratická strana |
40 | učitel na základní škole | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
4. ODS | 1 711 3,2 % listiny |
mandát 4. |
DK Daniel KoláčekBez politické příslušnosti |
50 | starosta | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 777 7,5 % listiny |
mandát 3. |
ZK Bc. Zbyněk KoláčekBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Buková okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 78 11,4 % listiny |
mandát 7. |
AK Mgr. Adriana Koláčková, MPAObčanská demokratická strana |
32 | tisková mluvčí | Radnice okr. Rokycany |
4. ODS+NK | 164 8,2 % listiny |
mandát 3. |
AK Antonín KolářBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Neuměř okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 61 12,7 % listiny |
mandát 3. |
AK Mgr. Antonín KolářBez politické příslušnosti |
53 | učitel | Semněvice okr. Domažlice |
1. SNK | 40 16,0 % listiny |
mandát 2. |
FK František KolářBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Soběšice okr. Klatovy |
2. SNK | 78 17,1 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KolářBez politické příslušnosti |
55 | technik | Nýrsko okr. Klatovy |
4. STAN+NK | 809 7,1 % listiny |
mandát 4. |
JK Jaroslav KolářBez politické příslušnosti |
63 | příslušník bezpečnostního sboru | Jarov okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 122 15,5 % listiny |
mandát 1. |
MK Michal KolářBez politické příslušnosti |
47 | dozorčí metra | Mlečice okr. Rokycany |
1. SNK | 66 11,6 % listiny |
mandát 3. |
PK Pavel KolářBez politické příslušnosti |
60 | specialista IT | Plasy okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 365 6,5 % listiny |
mandát 6. |
ZK Zdeněk KolářBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí provozu | Strážov okr. Klatovy |
4. SNK | 224 6,4 % listiny |
mandát 5. |
ZK Ing. Zdeněk KolářBez politické příslušnosti |
48 | jednatel ZS | Soběšice okr. Klatovy |
2. SNK | 88 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JK Jaroslava KolářováBez politické příslušnosti |
61 | daňová poradkyně | Sušice okr. Klatovy |
6. Generace | 1 162 4,7 % listiny |
mandát 7. |
JK MUDr. Jaroslav KolesaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Konstantinovy Lázně okr. Tachov |
2. SNK | 186 7,3 % listiny |
mandát 3. |
JK Josef KollárBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Bolkov okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 18 15,7 % listiny |
mandát 2. |
MK Michal KollárBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Žinkovy okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 217 8,8 % listiny |
mandát 6. |
ZK Zdeněk KollerBez politické příslušnosti |
47 | elektrotechnik | Pernarec okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 86 9,5 % listiny |
mandát 3. |
PK Ing. Petr KollrossBez politické příslušnosti |
39 | projektant | Myslinka okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 54 14,9 % listiny |
mandát 2. |
LK Lukáš KolmačkaBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Dobřív okr. Rokycany |
5. SNK | 356 11,8 % listiny |
mandát 5. |
JK Bc. Jiří KolomazníkBez politické příslušnosti |
40 | jednatel společnosti | Předslav okr. Klatovy |
6. SNK | 246 9,0 % listiny |
mandát 6. |
PK Petr KomanecBez politické příslušnosti |
32 | člen rady města, obchodní zástupce | Město Touškov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 695 6,8 % listiny |
mandát 3. |
JK Josef KomárekBez politické příslušnosti |
28 | řidič VZV | Kočov okr. Tachov |
1. SNK | 77 19,3 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiřina KomárkováBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Staré Sedlo okr. Tachov |
3. SNK | 86 11,3 % listiny |
mandát 5. |
LK Lucie KomárkováBez politické příslušnosti |
49 | technik zkušební laboratoře | Mířkov okr. Domažlice |
1. SNK | 118 15,3 % listiny |
mandát 1. |
VK Vendulka KomárkováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Třebčice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 44 12,1 % listiny |
mandát 6. |
KK Bc. Kateřina KomárováBez politické příslušnosti |
38 | asistent pedagoga | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 110 11,8 % listiny |
mandát 2. |
KK Kateřina KomorousováBez politické příslušnosti |
26 | studentka | Nebílovy okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 124 15,7 % listiny |
mandát 7. |
JK PharmDr. Josef KomrskaKDU-ČSL |
43 | lékárník | Sušice okr. Klatovy |
1. KDU-ČSL | 479 9,7 % listiny |
mandát 1. |
ZK Mgr. Zdeněk KoňaříkBez politické příslušnosti |
54 | učitel, pracovník MŠMT | Zruč-Senec okr. Plzeň-sever |
1. DSZ+NK | 356 7,4 % listiny |
mandát 3. |
LK Lubor Koňas, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | obchodní konzultant | Rejštejn okr. Klatovy |
2. SNK | 56 12,7 % listiny |
mandát 4. |
MK Marie KonášováBez politické příslušnosti |
64 | bankéř | Nevolice okr. Domažlice |
1. NK | 73 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Jan KončalBez politické příslušnosti |
51 | manažer | Blížejov okr. Domažlice |
5. SNK | 166 10,7 % listiny |
mandát 2. |
FK František KončelBez politické příslušnosti |
72 | starosta | Mýto okr. Rokycany |
1. NEZ | 339 8,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Petra KončelováBez politické příslušnosti |
60 | podnikatelka | Mýto okr. Rokycany |
3. NEZ | 287 6,8 % listiny |
mandát 5. |
PK Pavel KončickýBez politické příslušnosti |
47 | mistr výroby | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 79 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JK Jaroslav KondelíkBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Holovousy okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 32 14,2 % listiny |
mandát 2. |
PK Pavel KondrátBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, instalatér | Milínov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
BK Blanka Kondrysová, DiS.Bez politické příslušnosti |
57 | dětská sestra | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
4. ANO+NK | 199 7,3 % listiny |
mandát 4. |
VK Bc. Václav KoníčekBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí hospodářsko-správního odboru | Mirošov okr. Rokycany |
5. SNK | 390 6,4 % listiny |
mandát 6. |
BK Bohuslava Königová, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovnice | Rochlov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 36 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JK Mgr. Jaroslava KönigováBez politické příslušnosti |
65 | knihovnice | Město Touškov okr. Plzeň-sever |
10. SNK | 662 6,5 % listiny |
mandát 10. |
JK Bc. Josef KonopBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Luženičky okr. Domažlice |
1. SNK | 110 13,8 % listiny |
mandát 3. |
PK Pavel KonopBez politické příslušnosti |
53 | stavební technik | Pařezov okr. Domažlice |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZK Zdeněk KonopBez politické příslušnosti |
39 | vychovatel | Vidice okr. Domažlice |
6. SNK | 61 16,1 % listiny |
mandát 2. |
MK Martin KonopásekBez politické příslušnosti |
41 | číšník | Slatina okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 33 15,1 % listiny |
mandát 5. |
VK Ing. Václav KonopíkBez politické příslušnosti |
56 | soukromý zemědělec | Hostouň okr. Domažlice |
2. STAN+NK | 206 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MK Bc. Martina KonopíkováBez politické příslušnosti |
55 | učitelka mateřské školy | Staňkov okr. Domažlice |
6. SNK | 523 6,4 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 1 751–1 800 z 4 656