Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 37 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VK Václav KonstantinovičBez politické příslušnosti |
64 | starosta města | Úterý okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 98 14,5 % listiny |
mandát 1. |
RK Robert KonvalinaBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Vysoká Libyně okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 79 13,0 % listiny |
mandát 2. |
JK Ing. Jaroslava KonvalinkováBez politické příslušnosti |
42 | specialista na rozvojové dotační projekty | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
6. ODS+NK | 1 109 4,8 % listiny |
mandát 6. |
FK František KonvářANO 2011 |
51 | starosta, předseda výboru pro regionální rozvoj PK | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 222 17,6 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří KopBez politické příslušnosti |
49 | skladník | Týček okr. Rokycany |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LK Ladislav KopáčekBez politické příslušnosti |
28 | zámečník | Brod nad Tichou okr. Tachov |
2. SNK | 74 11,7 % listiny |
mandát 4. |
LK Ing. Lukáš KopačkaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Petrovice u Sušice okr. Klatovy |
1. NK | 156 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Michal KopačkaBez politické příslušnosti |
49 | starosta obce, stavař, projektant | Velhartice okr. Klatovy |
1. SNK | 193 17,2 % listiny |
mandát 1. |
VK Ing. Viktor KopačkaKDU-ČSL |
71 | důchodce | Velhartice okr. Klatovy |
1. SNK | 56 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MK Miroslava KopáčkováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Brod nad Tichou okr. Tachov |
5. SNK | 81 12,8 % listiny |
mandát 5. |
PK Petr KopčaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Obora okr. Tachov |
5. STAN | 87 17,9 % listiny |
mandát 1. |
BK Ing. Bohumír KopeckýBez politické příslušnosti |
42 | ředitel střední školy | Klatovy okr. Klatovy |
11. STAN+NK | 1 604 5,2 % listiny |
mandát 2. |
JK Josef KopeckýBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Pernarec okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 173 12,4 % listiny |
mandát 1. |
LK Lubomír KopeckýBez politické příslušnosti |
46 | obchodní zástupce | Chrást okr. Plzeň-město |
3. SNK | 712 9,2 % listiny |
mandát 3. |
LK Luboš KopeckýBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí prodeje | Losiná okr. Plzeň-město |
1. SNK | 248 16,9 % listiny |
mandát 1. |
LK Mgr. Lukáš KopeckýObčanská demokratická strana |
40 | učitel, historik | Klatovy okr. Klatovy |
7. ODS | 2 249 4,6 % listiny |
mandát 5. |
MK Bc. Martin KopeckýBez politické příslušnosti |
41 | starosta | Poběžovice okr. Domažlice |
1. SNK | 291 8,1 % listiny |
mandát 1. |
LK Lukáš KoppBez politické příslušnosti |
32 | dělník | Chudenín okr. Klatovy |
3. SNK | 62 8,3 % listiny |
mandát 3. |
ŠK Štěpánka KopperbergováBez politické příslušnosti |
56 | kontrolorka | Mířkov okr. Domažlice |
6. SNK | 106 13,8 % listiny |
mandát 6. |
DK Bc. Daniela KopřivováBez politické příslušnosti |
47 | tajemnice | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
2. Piráti+NK | 341 5,3 % listiny |
mandát 2. |
DK Daniela Koptová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Útušice okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 105 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MK Milan KorandaBez politické příslušnosti |
64 | technický pracovník | Mutěnín okr. Domažlice |
3. SNK | 80 14,4 % listiny |
mandát 3. |
VK Václav KorbaBez politické příslušnosti |
69 | soukromý zemědělec | Hlohová okr. Domažlice |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Jakub KorbelBez politické příslušnosti |
30 | stavbyvedoucí | Kvášňovice okr. Klatovy |
1. SNK | 53 14,6 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslav KorbelBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 125 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VK Václav KorčíkBez politické příslušnosti |
49 | automechanik | Měčín okr. Klatovy |
8. STAN+NK | 214 6,5 % listiny |
mandát 8. |
PK Pavel KordaBez politické příslušnosti |
43 | strojvedoucí | Kramolín okr. Plzeň-jih |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavel KordíkBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Blatnice okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 243 14,6 % listiny |
mandát 2. |
MK Michaela KordíkováBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí | Vidice okr. Domažlice |
3. SNK | 41 13,3 % listiny |
mandát 3. |
IK Ing. Ivana KorelusováBez politické příslušnosti |
65 | bioanalytik | Nadryby okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 34 15,2 % listiny |
mandát 4. |
MK Martin KoriťákBez politické příslušnosti |
51 | hasič, záchranář | Staňkov okr. Domažlice |
3. SNK | 595 7,8 % listiny |
mandát 3. |
PK Patrik KoriťákBez politické příslušnosti |
30 | podnikatel | Ošelín okr. Tachov |
6. SNK | 50 13,7 % listiny |
mandát 5. |
IK Ing. Ivo KornatovskýBez politické příslušnosti |
63 | ředitel CSD NTM Plasy | Plasy okr. Plzeň-sever |
3. ODS | 205 10,9 % listiny |
mandát 2. |
SK Bc. Silvie KörnerováBez politické příslušnosti |
42 | účetní ZŠ Dýšina | Dýšina okr. Plzeň-město |
7. SNK | 429 6,5 % listiny |
mandát 8. |
PK Mgr. Pavla KorousováBez politické příslušnosti |
37 | středoškolská učitelka, předsedkyně kontrolní komise obce | Kozolupy okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 221 12,3 % listiny |
mandát 2. |
RK Ing. Bc. Robert KorsaBez politické příslušnosti |
54 | ekonom | Nevřeň okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 85 16,8 % listiny |
mandát 2. |
HK Mgr. Ing. Helena KorsováBez politické příslušnosti |
29 | HR specialista | Nevřeň okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 44 8,7 % listiny |
mandát 4. |
GK Ing. Galina Marianna KortanováBez politické příslušnosti |
48 | kastelánka | Bor okr. Tachov |
3. PRO PLZEŇ+NK | 365 11,8 % listiny |
mandát 2. |
LK Lucie Koryťáková NovákováBez politické příslušnosti |
42 | kvalitářka | Třemešné okr. Tachov |
6. SNK | 95 16,8 % listiny |
mandát 2. |
MK Ing. Matěj KořánBez politické příslušnosti |
32 | zemědělec | Železná Ruda okr. Klatovy |
9. SNK | 440 7,8 % listiny |
mandát 9. |
VK Ing. Václav KořánBez politické příslušnosti |
39 | ekonom | Holoubkov okr. Rokycany |
2. SNK | 216 15,2 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavel KořenBez politické příslušnosti |
57 | místostarosta | Mýto okr. Rokycany |
2. NEZ | 338 8,0 % listiny |
mandát 2. |
BK Bohumil KořínekBez politické příslušnosti |
47 | F and B manager, odborná pečující osoba | Otov okr. Domažlice |
1. SNK | 25 33,3 % listiny |
mandát 1. |
MK Mgr. Martin Kořínek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
56 | jednatel společnosti | Tachov okr. Tachov |
3. MY+NK | 1 048 6,0 % listiny |
mandát 4. |
MK Miroslav KořínekBez politické příslušnosti |
42 | servisní technik | Kozolupy okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 199 10,9 % listiny |
mandát 4. |
MK Bc. Markéta KořínkováBez politické příslušnosti |
35 | PPM | Bujesily okr. Rokycany |
2. SNK | 39 14,4 % listiny |
mandát 2. |
MK Martina KořínkováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka v mateřské škole | Myslinka okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 47 13,0 % listiny |
mandát 5. |
TK Mgr. Tereza KořínskáBez politické příslušnosti |
37 | tisková mluvčí | Tachov okr. Tachov |
7. SNK | 1 743 5,1 % listiny |
mandát 9. |
LK Ing. Lukáš KosinaBez politické příslušnosti |
40 | ředitel sportoviště Tachov | Tachov okr. Tachov |
8. SNK | 1 827 5,3 % listiny |
mandát 7. |
VK Ing. arch. Václav KosnarBez politické příslušnosti |
42 | stavební architekt, projektant | Řenče okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 119 10,4 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 1 801–1 850 z 4 656