Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 38 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZK Zdeněk KošákBez politické příslušnosti |
66 | OSVČ | Hromnice okr. Plzeň-sever |
4. STAN+NK | 202 6,2 % listiny |
mandát 5. |
LK Ladislav KošátkoBez politické příslušnosti |
49 | mistr | Bezdružice okr. Tachov |
7. SNK | 174 6,6 % listiny |
mandát 7. |
KK Mgr. Kristýna KošatkováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka ZŠ | Ledce okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 114 18,3 % listiny |
mandát 1. |
FK František KoštaBez politické příslušnosti |
56 | softwarový vývojář | Drahkov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 46 22,2 % listiny |
mandát 1. |
MK Martin KošťálBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí obchodního oddělení | Milíře okr. Tachov |
6. SNK | 78 14,3 % listiny |
mandát 2. |
NK Bc. Nina Košťálová, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | zástupkyně ředitelky | Krsy okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 67 14,5 % listiny |
mandát 3. |
KK Kamil KotBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Týniště okr. Plzeň-jih |
1. NK | 31 100,0 % listiny |
mandát 1. |
HK Hana KotalováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka | Kolinec okr. Klatovy |
8. STAN+NK | 289 6,7 % listiny |
mandát 8. |
ŠK Šárka KotěšovcováBez politické příslušnosti |
52 | finanční referent pošty Partner | Úněšov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 191 11,0 % listiny |
mandát 2. |
FK František KotěšovecBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Kožlany okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 284 7,1 % listiny |
mandát 5. |
JK Mgr. Jan KotěšovecBez politické příslušnosti |
50 | učitel | Kožlany okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 278 6,9 % listiny |
mandát 4. |
JK Josef KotlabaBez politické příslušnosti |
70 | důchodce, OSVČ | Velké Hydčice okr. Klatovy |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VK Ing. Václav Kotlaba, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | mechanizátor | Krsy okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 74 29,0 % listiny |
mandát 1. |
PK Patrik KotlanBez politické příslušnosti |
32 | mistr | Lesná okr. Tachov |
1. SNK | 72 18,8 % listiny |
mandát 1. |
LK Mgr. Lada KotlanováBez politické příslušnosti |
44 | ředitelka gymnázia | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
7. SNK | 295 6,6 % listiny |
mandát 7. |
AK Ing. Adéla KotlářováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Zvíkovec okr. Rokycany |
5. SNK | 45 12,6 % listiny |
mandát 5. |
LK Lenka KotlářováBez politické příslušnosti |
50 | manažer laboratoří | Maňovice okr. Klatovy |
1. SNK | 21 21,4 % listiny |
mandát 1. |
JK Ing. Jan KotoraBez politické příslušnosti |
46 | místostarosta města, investiční technik, projektant | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
2. SNK | 891 7,1 % listiny |
mandát 1. |
JK Jindřich KotoraBez politické příslušnosti |
45 | obsluha stavebních strojů | Zdemyslice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 126 12,4 % listiny |
mandát 2. |
JK Jan KotvaBez politické příslušnosti |
34 | truhlář | Medový Újezd okr. Rokycany |
6. SNK | 66 13,8 % listiny |
mandát 6. |
VK Vendula KotvanováBez politické příslušnosti |
50 | referentka přezkoumání hospodaření obcí KÚPK | Rochlov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 56 19,1 % listiny |
mandát 2. |
DK Ing. Dana KotyzováBez politické příslušnosti |
61 | stavební inženýrka | Hrádek okr. Rokycany |
7. ODS+NK | 440 6,7 % listiny |
mandát 7. |
PK Pavel KoubaBez politické příslušnosti |
39 | řidič | Pačejov okr. Klatovy |
10. STAN+NK | 144 6,5 % listiny |
mandát 10. |
TK Bc. Tomáš Kouba, MBABez politické příslušnosti |
45 | velitel čety - HS Plasy | Plasy okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 286 15,1 % listiny |
mandát 1. |
JK Mgr. Jan KoubekBez politické příslušnosti |
49 | softwarový specialista | Všekary okr. Plzeň-jih |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Miroslav KoubekBez politické příslušnosti |
40 | řidič z povolání | Chválenice okr. Plzeň-město |
3. SNK | 236 10,7 % listiny |
mandát 3. |
OK Ing. Ondřej KoubekBez politické příslušnosti |
46 | učitel | Kašperské Hory okr. Klatovy |
2. SNK | 299 6,4 % listiny |
mandát 3. |
JK Jiří KoudelaBez politické příslušnosti |
40 | provozní ředitel | Dolní Bělá okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 112 13,1 % listiny |
mandát 2. |
LK Ing. Lukáš Koudela, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | vývojový pracovník | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 127 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavel KoudeleBez politické příslušnosti |
44 | údržbář | Mladotice okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 80 32,1 % listiny |
mandát 1. |
VK Ing. Václav KoudeleBez politické příslušnosti |
38 | technik posklizňové a skladovací linky | Štichovice okr. Plzeň-sever |
3. KDU-ČSL | 45 15,1 % listiny |
mandát 4. |
VK Václava KoukolíkováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Lužany okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 118 10,7 % listiny |
mandát 6. |
PK Mgr. Petr KounovskýBez politické příslušnosti |
62 | ředitel DSS Liblín | Břasy okr. Rokycany |
10. SNK | 624 6,4 % listiny |
mandát 10. |
PK Petr Koura, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | investiční a bezpečnostní technik, správce budov | Smědčice okr. Rokycany |
3. SNK | 137 14,4 % listiny |
mandát 3. |
PK Pavel KouříkBez politické příslušnosti |
33 | profesionální hasič | Díly okr. Domažlice |
3. SNK | 164 11,7 % listiny |
mandát 4. |
JK Jan KoutníkObčanská demokratická strana |
46 | technik správy budov | Kdyně okr. Domažlice |
2. ODS+NK | 352 6,7 % listiny |
mandát 3. |
JK Jiří KoutníkBez politické příslušnosti |
48 | obsluha CNC strojů | Mezholezy okr. Domažlice |
3. SNK | 20 7,6 % listiny |
mandát 5. |
IK Irena KoutníkováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Rabí okr. Klatovy |
4. SNK | 119 10,1 % listiny |
mandát 4. |
ZK Zdeňka KoutskáBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí oddělení backoffice | Úterý okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 98 21,5 % listiny |
mandát 1. |
AK Attila KovácsBez politické příslušnosti |
55 | IT správce | Dražovice okr. Klatovy |
3. SNK | 44 9,8 % listiny |
mandát 5. |
GK Gabriel KováčBez politické příslušnosti |
34 | IT technik | Přeštice okr. Plzeň-jih |
7. KDU-ČSL+STAN | 1 307 6,6 % listiny |
mandát 7. |
PK Petr KovandaBez politické příslušnosti |
56 | manažer prodeje | Týnec okr. Klatovy |
3. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 3. |
RK Radek Kovanda, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | spolumajitel společnosti, starosta obce | Líšná okr. Rokycany |
1. SNK | 76 14,1 % listiny |
mandát 3. |
VK Václav KovandaBez politické příslušnosti |
48 | řezník | Bolešiny okr. Klatovy |
2. SNK | 171 11,2 % listiny |
mandát 2. |
VK Václav KovandaBez politické příslušnosti |
39 | zámečník | Bolešiny okr. Klatovy |
6. SNK | 171 11,2 % listiny |
mandát 6. |
MK Markéta KovandováBez politické příslušnosti |
39 | zdravotní sestra | Olbramov okr. Tachov |
7. SNK | 21 12,6 % listiny |
mandát 2. |
KK Karel KovářBez politické příslušnosti |
68 | automechanik | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
3. STAN+NK | 296 7,1 % listiny |
mandát 5. |
MK Michal KovářBez politické příslušnosti |
47 | automechanik | Nezbavětice okr. Plzeň-město |
8. SNK | 88 11,1 % listiny |
mandát 8. |
PK Petr KovářBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Žinkovy okr. Plzeň-jih |
5. MÍSTNÍ HNHRM | 103 10,0 % listiny |
mandát 3. |
PK Mgr. Petr KovářBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec | Střížovice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 86 13,2 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 1 851–1 900 z 4 656