Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 47 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JL Jiří LöwyBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Kunějovice okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 75 24,0 % listiny |
mandát 1. |
DL Mgr. Dagmar LöwyováBez politické příslušnosti |
46 | referentka zpracování dotací | Všeruby okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 421 6,8 % listiny |
mandát 4. |
DL Ing. Daniel LucákBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí technických oddělení | Šťáhlavy okr. Plzeň-město |
1. SNK | 426 8,5 % listiny |
mandát 1. |
HL JUDr. Helena LucákováBez politické příslušnosti |
52 | právnička | Šťáhlavy okr. Plzeň-město |
3. SNK | 407 8,2 % listiny |
mandát 3. |
IL Mgr. Irena LudvarováBez politické příslušnosti |
41 | sociální pracovník | Plánice okr. Klatovy |
2. SNK | 199 9,3 % listiny |
mandát 2. |
EL MUDr. Eliška LudvíkováBez politické příslušnosti |
46 | lékařka | Klatovy okr. Klatovy |
7. KDU+Piráti+NK | 1 997 4,2 % listiny |
mandát 4. |
JL MUDr. Jan LudvíkovskýBez politické příslušnosti |
46 | stomatolog | Koloveč okr. Domažlice |
5. STAN | 260 12,2 % listiny |
mandát 1. |
RL Radek LukáčSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
60 | starosta | Heřmanova Huť okr. Plzeň-sever |
1. STAN+NK | 438 8,5 % listiny |
mandát 1. |
KL Bc. Kamil LukášBez politické příslušnosti |
52 | úředník | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 233 9,5 % listiny |
mandát 1. |
PL Pavel LukášBez politické příslušnosti |
54 | asistent | Blížejov okr. Domažlice |
1. SNK | 158 10,2 % listiny |
mandát 3. |
JL Ing. Jitka LukášováBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Dolany okr. Klatovy |
4. SNK | 249 13,2 % listiny |
mandát 4. |
JL Jiří LukešBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Horažďovice okr. Klatovy |
11. SNK | 1 036 5,8 % listiny |
mandát 11. |
KL Karel LukešBez politické příslušnosti |
50 | THP SÚS PK | Horažďovice okr. Klatovy |
1. SNK | 748 12,0 % listiny |
mandát 1. |
KL Bc. Karel LukešSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
46 | místostarosta města, učitel Gymnázium Stříbro | Stříbro okr. Tachov |
1. STAN+NK | 829 8,2 % listiny |
mandát 1. |
VL Mgr. Veronika LukešováANO 2011 |
39 | místostarostka Litic | Plzeň 6-Litice okr. Plzeň-město |
2. ANO+NK | 586 10,2 % listiny |
mandát 2. |
VL Mgr. Veronika LukešováANO 2011 |
39 | místostarostka MO Plzeň 6, učitelka 1. stupně ZŠ | Plzeň okr. Plzeň-město |
18. ANO+NK | 14 670 2,1 % listiny |
mandát 18. |
RL Mgr. Roman LupíšekBez politické příslušnosti |
44 | učitel základní školy | Rabí okr. Klatovy |
5. SNK | 129 11,0 % listiny |
mandát 5. |
TĽ Tereza ĽuptákováBez politické příslušnosti |
40 | kuchařka | Újezd u Svatého Kříže okr. Rokycany |
4. SNK | 57 12,6 % listiny |
mandát 4. |
PL Petr LyalikoffBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ zednictví | Staré Sedliště okr. Tachov |
7. ANO+NK | 120 14,0 % listiny |
mandát 2. |
AL Aneta LysáčkováBez politické příslušnosti |
19 | student | Bukovník okr. Klatovy |
1. NK | 13 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IL Iveta LysáčkováBez politické příslušnosti |
49 | práce v zahraničí | Bukovník okr. Klatovy |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Martina MacákováBez politické příslušnosti |
39 | provozní a projektová manažerka dětských skupin | Zbůch okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 469 6,7 % listiny |
mandát 5. |
TM Ing. Tomáš MacánBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Chudenice okr. Klatovy |
5. SNK | 113 10,6 % listiny |
mandát 5. |
RM Roman MacasBez politické příslušnosti |
30 | řidič | Skašov okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 61 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MacekBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Česká Bříza okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 211 14,8 % listiny |
mandát 2. |
VM Vladislav MacourekBez politické příslušnosti |
57 | automechanik | Nezbavětice okr. Plzeň-město |
3. SNK | 85 10,7 % listiny |
mandát 4. |
JM Ing. Jaroslava MačlováBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Soběšice okr. Klatovy |
3. SNK | 65 14,3 % listiny |
mandát 3. |
LM Lumír MačuraBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí stavebnin | Prostiboř okr. Tachov |
3. SNK | 30 17,0 % listiny |
mandát 3. |
VM Bc. Vlasta MadayováBez politické příslušnosti |
30 | radiologický asistent | Vstiš okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 100 11,9 % listiny |
mandát 3. |
DM David MaděraBez politické příslušnosti |
29 | zootechnik | Zavlekov okr. Klatovy |
2. SNK | 97 11,5 % listiny |
mandát 3. |
ZM Ing. Zdeněk MádrObčanská demokratická strana |
69 | místostarosta Městského obvodu Plzeň 4 | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
4. ODS | 1 374 4,7 % listiny |
mandát 1. |
OM Mgr. Ondřej MaglićBez politické příslušnosti |
48 | starosta obce | Šťáhlavy okr. Plzeň-město |
1. SNK | 532 8,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jakub MaglovskýObčanská demokratická strana |
42 | jednatel | Nýrsko okr. Klatovy |
2. KDU-ČSL+ODS+NK | 354 6,8 % listiny |
mandát 4. |
JM Jan MahovskýBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Vlčí okr. Plzeň-jih |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Michal MachBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí servisu | Běšiny okr. Klatovy |
12. SNK | 92 6,5 % listiny |
mandát 12. |
MM Ing. Martin MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | ekonom | Dobříč okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 119 14,2 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeněk MacháčekBez politické příslušnosti |
42 | truhlář | Radkovice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Mgr. Petra MachníkováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka ZŠ | Žichovice okr. Klatovy |
4. STAN | 233 11,7 % listiny |
mandát 4. |
KM Ing. Kristýna Machová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
33 | ekonom | Horažďovice okr. Klatovy |
4. SNK | 710 11,3 % listiny |
mandát 2. |
SM Simona MachováBez politické příslušnosti |
38 | pracovnice ve školství | Bujesily okr. Rokycany |
7. SNK | 38 14,0 % listiny |
mandát 7. |
VM Mgr. Vendula MachováBez politické příslušnosti |
39 | místostarostka | Tachov okr. Tachov |
2. SNK | 1 886 5,5 % listiny |
mandát 5. |
VM Vlastimil MachovecBez politické příslušnosti |
48 | technik - komunální služby | Chodová Planá okr. Tachov |
6. ANO+NK | 285 7,6 % listiny |
mandát 4. |
VM Bc. Veronika MachůBez politické příslušnosti |
40 | Junior IT Security Analyst | Myslinka okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 50 13,8 % listiny |
mandát 7. |
VM Ing. Věra Majdlová RozsypalováBez politické příslušnosti |
55 | starostka | Bolešiny okr. Klatovy |
1. SNK | 194 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MajerBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Vřeskovice okr. Klatovy |
1. NK | 123 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Milan MajerBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Hnačov okr. Klatovy |
8. SNK | 30 10,5 % listiny |
mandát 8. |
RM JUDr. Robert MajerBez politické příslušnosti |
49 | Policie ČR | Chlumčany okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 375 7,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Miroslava MajerováBez politické příslušnosti |
39 | ředitelka MŠ Chotěšov | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 711 6,9 % listiny |
mandát 9. |
MM Marian MajorošBez politické příslušnosti |
47 | revizní technik | Únehle okr. Tachov |
4. SNK | 43 13,2 % listiny |
mandát 4. |
JM Jan MajorszkýBez politické příslušnosti |
41 | projektant | Nekvasovy okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 56 14,4 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 301–2 350 z 4 656