Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 48 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Petr MakovecBez politické příslušnosti |
39 | předseda představenstva | Velký Bor okr. Klatovy |
1. SNK | 72 14,0 % listiny |
mandát 2. |
VM Vlasta MaláBez politické příslušnosti |
66 | předseda představenstva | Dnešice okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 208 6,6 % listiny |
mandát 4. |
ZM Zdeněk MalákBez politické příslušnosti |
48 | výrobní ředitel | Zbůch okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 491 7,0 % listiny |
mandát 3. |
LM Luděk MalánBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Kbel okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 91 18,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Jitka MalátováBez politické příslušnosti |
52 | pracovník v sociálních službách | Červené Poříčí okr. Klatovy |
1. SNK | 64 15,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Mgr. Jitka MalátováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka MŠ | Mýto okr. Rokycany |
7. NEZ | 294 7,0 % listiny |
mandát 8. |
VM Bc. Vladimír MalečekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Bujesily okr. Rokycany |
1. SNK | 41 15,1 % listiny |
mandát 1. |
VM Vojtěch MálekBez politické příslušnosti |
54 | šéfmontér | Klášter okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 47 13,3 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MalinaBez politické příslušnosti |
48 | místostarosta | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 756 7,3 % listiny |
mandát 4. |
LM Lenka MálkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovnice poštovní přepážky | Třemešné okr. Tachov |
2. SNK | 67 18,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Miluše Málková, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovnice | Javor okr. Klatovy |
3. SNK | 27 13,8 % listiny |
mandát 3. |
SM Stanislava MálkováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí pošty | Ošelín okr. Tachov |
3. SNK | 54 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MalotaBez politické příslušnosti |
59 | prodavač | Skašov okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 19 4,5 % listiny |
mandát 6. |
VM Václav MalýBez politické příslušnosti |
65 | senior | Štichov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 30 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Věra MaňasováBez politické příslušnosti |
50 | asistentka ředitele | Týnec okr. Klatovy |
4. SNK | 48 8,0 % listiny |
mandát 4. |
MM Bc. Michal MandákBez politické příslušnosti |
36 | zdravotní laborant | Ždánov okr. Domažlice |
6. SNK | 81 18,5 % listiny |
mandát 1. |
AM Aleš MandausObčanská demokratická strana |
43 | řidič | Kralovice okr. Plzeň-sever |
2. ODS | 433 13,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MandíkBez politické příslušnosti |
71 | senior | Štichov okr. Plzeň-jih |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav MandousBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 127 17,3 % listiny |
mandát 2. |
AM Alena MankováBez politické příslušnosti |
63 | zástupkyně ředitelky pro mateřskou školu | Újezd u Svatého Kříže okr. Rokycany |
1. SNK | 59 13,0 % listiny |
mandát 3. |
LM Lenka MannováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Mokrouše okr. Plzeň-město |
7. SNK | 107 14,0 % listiny |
mandát 2. |
EM Erik MáraBez politické příslušnosti |
65 | mistr expedice | Brod nad Tichou okr. Tachov |
1. SNK | 95 15,0 % listiny |
mandát 2. |
TM Tomáš MarcinObčanská demokratická strana |
33 | místostarosta | Chodová Planá okr. Tachov |
2. ODS+NK | 379 7,2 % listiny |
mandát 4. |
LM Bc. Luboš Marek, DiS.Bez politické příslušnosti |
32 | ředitel základní umělecké školy | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 374 7,3 % listiny |
mandát 4. |
MM Mgr. Michal MarekANO 2011 |
61 | starosta obce Horní Bělá a zastupitel Plzeňského kraje | Horní Bělá okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 205 10,7 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MarekBez politické příslušnosti |
28 | automechanik | Rabí okr. Klatovy |
8. SNK | 118 10,1 % listiny |
mandát 8. |
PM Pavel MarekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ v oboru stavebnictví | Kašperské Hory okr. Klatovy |
4. SNK | 289 6,2 % listiny |
mandát 5. |
ŠM Štěpán MarekBez politické příslušnosti |
25 | jednatel společnosti | Stříbro okr. Tachov |
2. TOP 09+NK | 509 7,6 % listiny |
mandát 3. |
TM Mgr. Tomáš MarekBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí oddělení ministerstva | Přestavlky okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 66 14,4 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MarekBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Trpísty okr. Tachov |
2. SNK | 85 20,7 % listiny |
mandát 3. |
JM MUDr. Jaromil MarešBez politické příslušnosti |
66 | lékař | Planá okr. Tachov |
3. STAN+NK | 554 7,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Jaroslav MarešBez politické příslušnosti |
55 | elektromontér | Trokavec okr. Rokycany |
1. SNK | 34 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MarešBez politické příslušnosti |
51 | dělník | Železná Ruda okr. Klatovy |
2. SNK | 460 8,2 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MarešBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Semněvice okr. Domažlice |
4. SNK | 50 17,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Mgr. Michal MarešBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti | Vrhaveč okr. Klatovy |
3. SNK | 414 13,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Milan MarešBez politické příslušnosti |
39 | elektrotechnik | Malý Bor okr. Klatovy |
3. SNK | 120 10,8 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MarešBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
13. SNK | 143 6,5 % listiny |
mandát 13. |
KM Mgr. Květa MarešováBez politické příslušnosti |
25 | korporátní zaměstnanec | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 157 16,8 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MarešováBez politické příslušnosti |
53 | dělnice na komisaci | Lom u Tachova okr. Tachov |
7. SNK | 116 11,6 % listiny |
mandát 7. |
MM Marcela MarešováBez politické příslušnosti |
41 | dělnice v keramické výrobě | Čečovice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 26 17,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Michaela MarešováBez politické příslušnosti |
29 | akademický pracovník | Třemošná okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 991 6,4 % listiny |
mandát 6. |
MM Monika MarešováBez politické příslušnosti |
45 | obchodní manažer | Vřeskovice okr. Klatovy |
1. NK | 136 100,0 % listiny |
mandát 1. |
NM Bc. Naďa Marešová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | všeobecná sestra | Trokavec okr. Rokycany |
7. SNK | 25 10,3 % listiny |
mandát 7. |
VM Václav MarianBez politické příslušnosti |
63 | kvalitář | Křenovy okr. Domažlice |
6. SNK | 25 8,1 % listiny |
mandát 7. |
BM Ing. Blanka MarkováBez politické příslušnosti |
46 | personalistka | Brod nad Tichou okr. Tachov |
3. SNK | 60 18,6 % listiny |
mandát 1. |
HM Bc. Helena MarkováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka v mateřské škole | Holýšov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 351 12,8 % listiny |
mandát 1. |
LM Lenka MarkováBez politické příslušnosti |
55 | administrativní pracovník SMT | Němčice okr. Domažlice |
4. SNK | 42 12,5 % listiny |
mandát 4. |
LM Lenka MarkovičováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Dlouhá Ves okr. Klatovy |
7. SNK | 125 10,1 % listiny |
mandát 7. |
EM Mgr. Eva MarkvartováBez politické příslušnosti |
63 | zastupitelka MO Plzeň 4, učitelka | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
3. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 162 5,3 % listiny |
mandát 1. |
VM Vladimír MaroszBez politické příslušnosti |
64 | úředník | Chodský Újezd okr. Tachov |
6. SNK | 62 16,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 2 351–2 400 z 4 656