Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 56 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JO Jiří OdcházelBez politické příslušnosti |
39 | strojní mechanik | Čermná okr. Domažlice |
5. SNK | 65 9,4 % listiny |
mandát 5. |
VO Václav OchotnýBez politické příslušnosti |
39 | servisní mechanik | Kasejovice okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 150 9,0 % listiny |
mandát 2. |
MO Ing. Miroslav OlšaníkBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Kašperské Hory okr. Klatovy |
3. SNK | 136 9,2 % listiny |
mandát 1. |
RO Rudolf OndičBez politické příslušnosti |
62 | nezaměstnaný | Ošelín okr. Tachov |
6. SNK | 25 17,1 % listiny |
mandát 1. |
LO Lenka OndrejíčkováBez politické příslušnosti |
51 | prodavačka | Horažďovice okr. Klatovy |
8. SNK | 1 019 5,7 % listiny |
mandát 8. |
LO Lubomír OndrušBez politické příslušnosti |
64 | technik | Milavče okr. Domažlice |
1. SNK | 159 12,3 % listiny |
mandát 2. |
JO Jiří OndřejíčekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Dobřív okr. Rokycany |
1. SNK | 397 13,1 % listiny |
mandát 1. |
VO Vítězslav OpálkoBez politické příslušnosti |
68 | dosavadní místostarosta obce, důchodce | Dolní Lukavice okr. Plzeň-jih |
2. STAN+NK | 134 10,9 % listiny |
mandát 2. |
MO Milan OpavaBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí pracovník | Čeminy okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 72 12,0 % listiny |
mandát 4. |
LO Lucie OpavováBez politické příslušnosti |
46 | starostka | Lochousice okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 54 15,0 % listiny |
mandát 2. |
JO Mgr. Jan OplBez politické příslušnosti |
42 | starosta | Tlučná okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 696 6,2 % listiny |
mandát 1. |
JO Jiří OpplBez politické příslušnosti |
40 | CNC programátor | Zahrádka okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 54 16,3 % listiny |
mandát 2. |
KO Kateřina OprenčákováBez politické příslušnosti |
58 | projektová manažerka | Dolní Hradiště okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 27 12,6 % listiny |
mandát 6. |
JO Jakub OrabinecBez politické příslušnosti |
41 | řidič - strojník | Líté okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 68 19,3 % listiny |
mandát 2. |
JO Jan OroszBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Krsy okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 94 20,4 % listiny |
mandát 1. |
VO Vladimír OsičkaBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Milavče okr. Domažlice |
4. SNK | 167 8,4 % listiny |
mandát 6. |
FO František OstádalBez politické příslušnosti |
23 | servisní technik | Rejštejn okr. Klatovy |
6. SNK | 63 14,3 % listiny |
mandát 2. |
PO Pavel OsvaldBez politické příslušnosti |
45 | příslušník Policie České republiky | Únějovice okr. Domažlice |
3. SNK | 47 13,9 % listiny |
mandát 1. |
VO Václav OsvaldBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Němčice okr. Domažlice |
5. SNK | 30 9,0 % listiny |
mandát 5. |
JO Josef OtecBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Jarov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 66 8,4 % listiny |
mandát 5. |
MO Martin OtecBez politické příslušnosti |
46 | technik PDI | Jarov okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 110 14,0 % listiny |
mandát 2. |
MO Miloslav OtecBez politické příslušnosti |
39 | dělník | Prádlo okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 68 12,5 % listiny |
mandát 6. |
PO Petra Otec HanzlovskáBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Kamenný Újezd okr. Rokycany |
5. SNK | 117 12,2 % listiny |
mandát 2. |
KO Mgr. Karel OtrubaBez politické příslušnosti |
45 | soukromý podnikatel | Plzeň 8-Černice okr. Plzeň-město |
4. SNK | 411 11,2 % listiny |
mandát 4. |
KO Karel OttBez politické příslušnosti |
58 | strojní technolog | Lesná okr. Tachov |
3. SNK | 61 11,6 % listiny |
mandát 3. |
PO Ing. Pavel OttoBez politické příslušnosti |
33 | stavební inženýr | Tymákov okr. Plzeň-město |
2. SNK | 148 7,5 % listiny |
mandát 1. |
JO Mgr. Jitka OttováBez politické příslušnosti |
54 | místostarostka obce Kostelec | Kostelec okr. Tachov |
1. SNK | 253 11,6 % listiny |
mandát 2. |
DO Daniel OudaBez politické příslušnosti |
49 | mistr výroby | Velký Bor okr. Klatovy |
3. SNK | 152 10,8 % listiny |
mandát 3. |
MO Mgr. Martin OudaBez politické příslušnosti |
42 | advokát | Úlice okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 86 12,8 % listiny |
mandát 1. |
PO Petra OuhrabkováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí školní jídelny | Kozojedy okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 192 10,8 % listiny |
mandát 5. |
LO Ladislav OulíkBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Jarov okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 81 10,3 % listiny |
mandát 7. |
PO Ing. Petr OulíkBez politické příslušnosti |
38 | vývojový manažer kvality | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 273 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JO Josef OuřadaBez politické příslušnosti |
35 | produktový manažer | Zahořany okr. Domažlice |
7. ODS | 167 7,6 % listiny |
mandát 7. |
MO Martin OuřadaBez politické příslušnosti |
35 | kontrolor výroby | Spáňov okr. Domažlice |
6. SNK | 79 11,2 % listiny |
mandát 6. |
JO Ing. Jana OuřadováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Pasečnice okr. Domažlice |
6. SNK | 44 12,8 % listiny |
mandát 6. |
FO František OuředníkBez politické příslušnosti |
58 | příslušník HZS ČR | Plánice okr. Klatovy |
1. SNK | 220 10,2 % listiny |
mandát 1. |
KP Mgr. Klára PacákováBez politické příslušnosti |
31 | učitelka | Těškov okr. Rokycany |
3. SNK | 142 13,8 % listiny |
mandát 2. |
TP Ing. Tereza PacákováBez politické příslušnosti |
27 | účetní, mzdová účetní | Těškov okr. Rokycany |
4. SNK | 141 13,7 % listiny |
mandát 3. |
VP Bc. Václav PackanBez politické příslušnosti |
51 | energetik, zastupitel města | Planá okr. Tachov |
1. SPD+NK | 296 9,5 % listiny |
mandát 1. |
HP Helena PacovskáBez politické příslušnosti |
78 | zastupitelka obce, předsedkyně kontrolního výboru a předsedkyně svazu žen, důchodkyně | Bdeněves okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 235 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VP Ing. Václav PacholíkBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí logistiky | Číhaň okr. Klatovy |
1. SNK | 68 12,8 % listiny |
mandát 6. |
RP Roman PaidarBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Ždánov okr. Domažlice |
5. SNK | 75 17,2 % listiny |
mandát 2. |
MP Martina PaidarováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovnice | Ždánov okr. Domažlice |
1. SNK | 61 28,5 % listiny |
mandát 2. |
PP Petra PakandlováBez politické příslušnosti |
37 | policistka | Blatnice okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 208 12,5 % listiny |
mandát 4. |
JP Jan PalackýBez politické příslušnosti |
49 | hlavní stavbyvedoucí | Nepomuk okr. Plzeň-jih |
2. PRO NÁŠ KRAJ+NK | 304 11,8 % listiny |
mandát 2. |
LP Lukáš PalečekBez politické příslušnosti |
32 | podnikatel | Radnice okr. Rokycany |
3. SNK | 446 6,9 % listiny |
mandát 3. |
RP Robert PalečkoBez politické příslušnosti |
55 | stavbyvedoucí | Velký Bor okr. Klatovy |
2. SNK | 162 11,5 % listiny |
mandát 2. |
MP Bc. Michal PalekBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Ledce okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 357 15,1 % listiny |
mandát 2. |
JP Jana PalenčárováBez politické příslušnosti |
48 | účetní | Blížejov okr. Domažlice |
3. SNK | 180 11,6 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PalíšekKDU-ČSL |
48 | konstruktér | Planá okr. Tachov |
5. STAN+NK | 534 7,2 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 2 751–2 800 z 4 656