Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 57 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KP Kamil PangrácBez politické příslušnosti |
45 | elektrikář, údržbář | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
6. STAN+NK | 254 6,1 % listiny |
mandát 6. |
PP Pavel PanuškaBez politické příslušnosti |
34 | údržbář | Olšany okr. Klatovy |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PanuškaBez politické příslušnosti |
54 | servisní technik | Myslív okr. Klatovy |
3. SNK | 144 12,2 % listiny |
mandát 3. |
RP Ing. Roman PanuškaBez politické příslušnosti |
29 | ekonom, manažer investičního fondu | Plzeň 4 okr. Plzeň-město |
4. STAN | 1 128 4,0 % listiny |
mandát 4. |
VP Václav PanuškaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Oselce okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 66 11,0 % listiny |
mandát 7. |
ZP Zdeněk PanuškaBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Maňovice okr. Klatovy |
4. SNK | 17 17,3 % listiny |
mandát 4. |
JP Jan PapežBez politické příslušnosti |
52 | zahradník, lektor odborných kurzů | Klatovy okr. Klatovy |
14. KDU+Piráti+NK | 1 958 4,1 % listiny |
mandát 6. |
PP Mgr. Petr PapoušekBez politické příslušnosti |
56 | hasič-velitel stanice | Bezděkov okr. Klatovy |
9. SNK | 166 6,9 % listiny |
mandát 9. |
JP Jan PardovskýBez politické příslušnosti |
40 | řezník | Svojkovice okr. Rokycany |
7. SNK | 150 12,5 % listiny |
mandát 6. |
VP Václav ParlásekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Loza okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 91 13,9 % listiny |
mandát 7. |
TP Tomáš PastejříkBez politické příslušnosti |
33 | IT technik | Slatina okr. Klatovy |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Ing. Jiří PašekBez politické příslušnosti |
55 | ředitel Dnešická zemědělská a.s. | Dnešice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 248 7,9 % listiny |
mandát 2. |
SP Stanislav PašekBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí výroby | Všeruby okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 404 6,5 % listiny |
mandát 3. |
AP Aleš PatejdlBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Hvozd okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 88 12,0 % listiny |
mandát 6. |
JP Jiří PateraBez politické příslušnosti |
51 | živnostník | Rochlov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 70 23,9 % listiny |
mandát 1. |
AP Aneta PaterováBez politické příslušnosti |
20 | studentka právnické fakulty | Skomelno okr. Rokycany |
5. SNK | 67 13,1 % listiny |
mandát 5. |
JP Jitka PaterováBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí prodejny COOP | Chotíkov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 142 10,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Marta PaterováBez politické příslušnosti |
44 | správce KD | Honezovice okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 55 10,1 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavlína PaterováBez politické příslušnosti |
46 | hlavní účetní, ekonomka | Skomelno okr. Rokycany |
2. SNK | 78 15,3 % listiny |
mandát 2. |
VP Bc. Vendula PátkováBez politické příslušnosti |
51 | všeobecná sestra | Hrádek okr. Rokycany |
3. SNK | 356 7,7 % listiny |
mandát 5. |
MP Miloš PaulBez politické příslušnosti |
44 | výrobní ředitel | Myslinka okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 51 14,1 % listiny |
mandát 6. |
DP Mgr. David PaulerANO 2011 |
45 | pedagog, podnikatel | Domažlice okr. Domažlice |
2. ANO+NK | 877 5,3 % listiny |
mandát 2. |
RP Mgr. Robert PaumBez politické příslušnosti |
46 | referent státní správy | Tlučná okr. Plzeň-sever |
12. SNK | 566 5,1 % listiny |
mandát 12. |
OP Ondřej PaurBez politické příslušnosti |
35 | obchodní zástupce | Přívětice okr. Rokycany |
3. SNK | 47 15,1 % listiny |
mandát 3. |
JP Mgr. Jaroslav PavelecBez politické příslušnosti |
54 | místostarosta, zástupce ředitele SŠ | Hrádek okr. Klatovy |
1. SNK | 391 13,2 % listiny |
mandát 1. |
KP Karel PavelecBez politické příslušnosti |
62 | řidič | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
5. SNK | 146 6,7 % listiny |
mandát 5. |
OP Ondřej PavelekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Olbramov okr. Tachov |
6. SNK | 18 10,8 % listiny |
mandát 7. |
JP Jiří PavelkaBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Plešnice okr. Plzeň-sever |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DP Danuše PavelkováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Němčovice okr. Rokycany |
4. SNK | 84 14,3 % listiny |
mandát 3. |
PP Pavel PavlíčekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Podmokly okr. Klatovy |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PavlíčekBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce | Podmokly okr. Klatovy |
1. NK | 63 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TP Ing. Tomáš PavlíčekBez politické příslušnosti |
54 | výrobní ředitel | Úherce okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 54 8,7 % listiny |
mandát 7. |
ZP Zdeněk PavlíčekBez politické příslušnosti |
68 | starosta města | Plánice okr. Klatovy |
1. SNK | 318 8,5 % listiny |
mandát 1. |
VP MUDr. Věra PavlíčkováPRO PLZEŇ |
69 | zastupitelka MO Plzeň 2 - Slovany, chirurg | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
2. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 419 4,0 % listiny |
mandát 1. |
IP Mgr. Ivan PavlíkBez politické příslušnosti |
59 | ředitel ZŠ | Nýrsko okr. Klatovy |
2. STAN+NK | 915 8,0 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PavlíkBez politické příslušnosti |
53 | svářeč | Žichovice okr. Klatovy |
5. STAN | 230 11,5 % listiny |
mandát 5. |
MP Martin PavlíkBez politické příslušnosti |
37 | provozní pracovník ve službách | Modrava okr. Klatovy |
3. SNK | 35 14,1 % listiny |
mandát 4. |
TP Tomáš PavlíkBez politické příslušnosti |
43 | elektrotechnik | Horní Kamenice okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 70 15,8 % listiny |
mandát 3. |
VP Václav PavlíkBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Bezděkov okr. Klatovy |
10. SNK | 167 6,9 % listiny |
mandát 10. |
LP Lucie PavlíkováBez politické příslušnosti |
35 | osoba pečující | Čečovice okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 30 17,4 % listiny |
mandát 1. |
DP Bc. David PavlisKDU-ČSL |
52 | řidič trolejbusu | Plzeň 5-Křimice okr. Plzeň-město |
2. KDUČSL+PROPLZEŇ | 190 10,0 % listiny |
mandát 2. |
MP Martina PavlováBez politické příslušnosti |
45 | operátorka výroby | Záchlumí okr. Tachov |
3. SNK | 52 8,5 % listiny |
mandát 5. |
FP Ing. František PavlovskýBez politické příslušnosti |
76 | OSVČ | Chanovice okr. Klatovy |
1. SNK | 163 35,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Jana PeclováBez politické příslušnosti |
65 | vedoucí obchodního oddělení firmy Podlahy Hais | Koloveč okr. Domažlice |
6. SNK | 122 17,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jana PeclováBez politické příslušnosti |
48 | účetní | Oplot okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 117 14,3 % listiny |
mandát 2. |
PP Ing. Petr PěčBez politické příslušnosti |
61 | technik | Dýšina okr. Plzeň-město |
9. SNK | 428 6,5 % listiny |
mandát 9. |
LP Lubomíra Pečená, DiS.Bez politické příslušnosti |
53 | zubní technik | Srbice okr. Domažlice |
1. NK | 114 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaromír PechBez politické příslušnosti |
61 | zedník | Hvožďany okr. Domažlice |
2. SNK | 14 14,9 % listiny |
mandát 4. |
JP Jiří PechBez politické příslušnosti |
31 | mistr výroby | Honezovice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 72 13,2 % listiny |
mandát 7. |
KP Karel PechBez politické příslušnosti |
37 | pracovník v reklamní společnosti | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
4. SNK | 224 7,0 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 2 801–2 850 z 4 656