Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 60 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Martin PivoňkaANO 2011 |
45 | technik výroby | Janovice nad Úhlavou okr. Klatovy |
7. STAN+NK | 352 10,3 % listiny |
mandát 7. |
MP Marta PivoňkováBez politické příslušnosti |
54 | obsluha čerpací stanice | Cebiv okr. Tachov |
2. SNK | 68 14,7 % listiny |
mandát 2. |
TP Tomáš PlačekBez politické příslušnosti |
23 | obkladač | Bohy okr. Plzeň-sever |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Bc. Markéta PlačkováBez politické příslušnosti |
49 | sociální pracovnice | Konstantinovy Lázně okr. Tachov |
9. KDU-ČSL | 283 7,0 % listiny |
mandát 9. |
RP Rostislav PlachýBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Radnice okr. Rokycany |
5. SNK | 459 7,2 % listiny |
mandát 5. |
ZP Zdeněk PlachýBez politické příslušnosti |
49 | technolog | Draženov okr. Domažlice |
6. SNK | 129 11,0 % listiny |
mandát 6. |
KP Karel PláničkaBez politické příslušnosti |
71 | OSVČ | Zavlekov okr. Klatovy |
4. SNK | 91 10,8 % listiny |
mandát 5. |
JP Jan PlášilBez politické příslušnosti |
54 | technik | Obora okr. Tachov |
3. STAN | 69 14,2 % listiny |
mandát 3. |
OP MUDr. Ondřej PlášilBez politické příslušnosti |
43 | stomatolog | Horšovský Týn okr. Domažlice |
2. PRO PLZEŇ+NK | 465 10,7 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr PlášilBez politické příslušnosti |
47 | zubní technik | Horšovský Týn okr. Domažlice |
3. SNK | 305 11,4 % listiny |
mandát 2. |
MP Ing. Monika PláškováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Číhaň okr. Klatovy |
4. SNK | 78 14,7 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin PlatzerBez politické příslušnosti |
25 | operační technik 112 | Dnešice okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 123 10,0 % listiny |
mandát 1. |
TP Ing. Tereza Plecitá, BBABez politické příslušnosti |
33 | vedoucí finančního odboru | Kařízek okr. Rokycany |
3. SNK | 26 16,0 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PlecitýBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ, důchodce | Kařízek okr. Rokycany |
4. SNK | 24 14,7 % listiny |
mandát 4. |
RP Radka PlecháčováBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí školní jídelny | Ctiboř okr. Tachov |
6. SNK | 86 14,3 % listiny |
mandát 6. |
LP Lukáš PleningerBez politické příslušnosti |
34 | agronom | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 100 11,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Mgr. Jaroslav PletichaBez politické příslušnosti |
40 | ředitel základní umělecké školy, zastupitel města | Klatovy okr. Klatovy |
9. STAN+NK | 1 466 4,7 % listiny |
mandát 3. |
LP Lucie PlevkováBez politické příslušnosti |
45 | asistentka pedagoga | Tisová okr. Tachov |
1. SNK | 96 16,3 % listiny |
mandát 2. |
VP Vladimír PlicBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce | Střížovice okr. Plzeň-jih |
1. ČSNS | 152 15,6 % listiny |
mandát 1. |
BP Barbora Plincelner, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | moderátorka, redaktorka | Chlumčany okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 562 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MP Miroslav PlincelnerBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Černošín okr. Tachov |
9. SNK | 211 10,7 % listiny |
mandát 2. |
VP Václav PlocarBez politické příslušnosti |
47 | operátor | Vranov okr. Tachov |
4. SNK | 55 15,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PlosBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Kopidlo okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 36 13,0 % listiny |
mandát 5. |
HP Ing. Hana PluhařováBez politické příslušnosti |
59 | daňový poradce | Srbice okr. Domažlice |
1. NK | 136 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jindřich Plzák, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
43 | archeolog, expert digitalizace | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
4. ANO+NK | 310 5,5 % listiny |
mandát 2. |
LP Lenka PodanáBez politické příslušnosti |
44 | skladnice | Přehýšov okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 69 9,8 % listiny |
mandát 6. |
MP Matěj PoddanýBez politické příslušnosti |
24 | OSVČ | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
11. ODS+NK | 1 086 4,7 % listiny |
mandát 11. |
MP Michal PodestátBez politické příslušnosti |
48 | učitel | Draženov okr. Domažlice |
3. SNK | 152 13,0 % listiny |
mandát 1. |
RP Radek PodlešákBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí výroby | Tužice okr. Klatovy |
3. SNK | 26 12,2 % listiny |
mandát 5. |
JP Ing. Jiří PohankaBez politické příslušnosti |
57 | přípravář staveb | Klatovy okr. Klatovy |
6. ANO | 1 474 4,3 % listiny |
mandát 3. |
MP Martin PohankaBez politické příslušnosti |
34 | servisní technik | Tymákov okr. Plzeň-město |
4. SNK | 135 6,9 % listiny |
mandát 4. |
MP Martina PohankováBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí knihovny | Kralovice okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 697 7,8 % listiny |
mandát 6. |
PP Pavel PohorskýBez politické příslušnosti |
49 | tesař | Tisová okr. Tachov |
3. SNK | 115 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PP Patrik PochBez politické příslušnosti |
52 | technik | Křelovice okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 92 17,2 % listiny |
mandát 1. |
SP Stanislav PojarBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Bolešiny okr. Klatovy |
8. SNK | 168 11,0 % listiny |
mandát 8. |
MP Bc. Michal PokornýBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí Technických služeb, člen TJ Dobřany-hokejbal | Dobřany okr. Plzeň-jih |
8. SNK | 1 178 6,1 % listiny |
mandát 8. |
MP Miloš PokornýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Pňovany okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 89 10,1 % listiny |
mandát 8. |
RP Ing. Radek PokornýBez politické příslušnosti |
34 | manager | Lestkov okr. Tachov |
2. SNK | 58 12,8 % listiny |
mandát 2. |
VP Václav PokornýBez politické příslušnosti |
53 | technik | Líně okr. Plzeň-sever |
10. SNK | 685 6,8 % listiny |
mandát 10. |
ZP Zdeněk PokornýBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Chodský Újezd okr. Tachov |
1. SNK | 60 15,0 % listiny |
mandát 1. |
FP František PokšteflBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Osek okr. Rokycany |
5. SNK | 346 10,1 % listiny |
mandát 2. |
JP Jan PolákBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Němčice okr. Domažlice |
3. SNK | 43 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JP Jaroslav PolákBez politické příslušnosti |
63 | řidič | Hněvnice okr. Plzeň-sever |
7. STAN | 26 12,0 % listiny |
mandát 7. |
JP Jaroslav PolákBez politické příslušnosti |
48 | provozní hotelu | Brodeslavy okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 39 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JP Josef PolákBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Nová Ves okr. Domažlice |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KP Karel PolákBez politické příslušnosti |
60 | údržbář | Úsilov okr. Domažlice |
7. SNK | 34 12,8 % listiny |
mandát 7. |
MP Bc. Milan PolákBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce, OSVČ | Tlumačov okr. Domažlice |
1. SNK | 103 22,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Miloslav PolákBez politické příslušnosti |
33 | podnikatel | Všeruby okr. Domažlice |
13. STAN+NK | 233 7,8 % listiny |
mandát 4. |
OP Ondřej PolákBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ stavebnictví | Předenice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 39 19,5 % listiny |
mandát 1. |
PP Bc. Pavel PolákBez politické příslušnosti |
44 | IT konzultant | Nebílovy okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 112 14,2 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 2 951–3 000 z 4 656