Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 63 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JP Jiřina PrůšováBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Chříč okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 77 18,7 % listiny |
mandát 2. |
JP Jaroslav PřerostBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Hnačov okr. Klatovy |
3. SNK | 34 11,9 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel PřerostBez politické příslušnosti |
59 | invalidní důchodce | Zavlekov okr. Klatovy |
8. SNK | 88 10,4 % listiny |
mandát 9. |
SP Stanislav PřerostBez politické příslušnosti |
35 | traktorista | Hradešice okr. Klatovy |
6. SNK | 140 12,5 % listiny |
mandát 2. |
VP Veronika PřerostováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - bankovní poradce | Plánice okr. Klatovy |
4. SNK | 311 8,1 % listiny |
mandát 2. |
FP František PřibáňBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Předenice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 80 15,3 % listiny |
mandát 2. |
RP Radek PřibáňBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí logistiky | Skašov okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 38 8,9 % listiny |
mandát 5. |
JP Jan PříbekBez politické příslušnosti |
45 | IP technik | Kanice okr. Domažlice |
2. SNK | 64 16,5 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PřibylBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Soběšice okr. Klatovy |
1. SNK | 138 22,9 % listiny |
mandát 1. |
MP Michal PřibylBez politické příslušnosti |
39 | elektrikář | Hlince okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 35 21,2 % listiny |
mandát 1. |
OP Ondřej PřibylBez politické příslušnosti |
30 | seřizovač CNC | Močerady okr. Domažlice |
7. SNK | 14 13,6 % listiny |
mandát 7. |
PP Ing. Petr PřibylBez politické příslušnosti |
57 | programátor | Močerady okr. Domažlice |
2. SNK | 16 15,5 % listiny |
mandát 3. |
DP Dagmar PřibylováBez politické příslušnosti |
54 | starostka | Kozojedy okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 216 12,1 % listiny |
mandát 4. |
LP Lenka PřibylováBez politické příslušnosti |
53 | manipulační dělnice | Domoraz okr. Klatovy |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PřindaBez politické příslušnosti |
56 | živnostník | Nezdice na Šumavě okr. Klatovy |
3. SNK | 129 13,8 % listiny |
mandát 4. |
RP Rudolf PsutkaBez politické příslušnosti |
65 | soukromý podnikatel | Trhanov okr. Domažlice |
1. SNK | 70 26,1 % listiny |
mandát 1. |
LP Lenka PsutkováBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí výroby | Pec okr. Domažlice |
6. SNK | 40 6,8 % listiny |
mandát 7. |
PP Petr PšeničkaBez politické příslušnosti |
45 | agronom | Lhotka u Radnic okr. Rokycany |
6. SNK | 38 14,3 % listiny |
mandát 1. |
RP Radek PtáčekBez politické příslušnosti |
57 | obsluha strojů a zařízení | Nehodiv okr. Klatovy |
1. NK | 17 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Marta PtáčkováBez politické příslušnosti |
50 | všeobecná zdravotní sestra, Ústřední vojenská nemocnice Praha | Kařízek okr. Rokycany |
3. SNK | 23 15,3 % listiny |
mandát 3. |
FP František PtáčníkBez politické příslušnosti |
64 | instruktor sportu | Pňovany okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 96 10,9 % listiny |
mandát 3. |
MP Bc. Milan PtákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - instruktor fitness | Smědčice okr. Rokycany |
1. SNK | 86 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JP Jaroslav PučilBez politické příslušnosti |
37 | dělník obce Svéradice | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 110 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Michal PudilBez politické příslušnosti |
55 | technický manažer | Černošín okr. Tachov |
2. SNK | 140 7,1 % listiny |
mandát 5. |
MP Milan PulchartBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí střediska SÚS PK | Manětín okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 211 7,2 % listiny |
mandát 6. |
MP Michal PůtaBez politické příslušnosti |
54 | řidič - strojník | Líté okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 63 17,8 % listiny |
mandát 5. |
JP Ing. Jan Pytlík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
35 | referent ve státní správě | Bušovice okr. Rokycany |
1. SNK | 200 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Martin PytlíkObčanská demokratická strana |
42 | ředitel, šéfredaktor zpravodaje | Holýšov okr. Plzeň-jih |
2. ODS+NK | 859 7,9 % listiny |
mandát 2. |
VP Václav PytlíkBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Klabava okr. Rokycany |
3. SNK | 164 15,9 % listiny |
mandát 1. |
KP Mgr. Kateřina PytlíkováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka ZŠ Holýšov | Holýšov okr. Plzeň-jih |
6. ODS+NK | 712 6,5 % listiny |
mandát 7. |
SP Bc. Stanislava Pytlíková DvořákováBez politické příslušnosti |
39 | produkční v médiích | Klabava okr. Rokycany |
3. SNK | 127 15,1 % listiny |
mandát 2. |
VR Václav RabaBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Chodský Újezd okr. Tachov |
1. SNK | 230 14,7 % listiny |
mandát 1. |
PR Pavel RacekBez politické příslušnosti |
54 | technický manažer | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
4. SNK | 153 7,0 % listiny |
mandát 4. |
JR Jitka RackováBez politické příslušnosti |
50 | referent | Příšov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 89 16,2 % listiny |
mandát 2. |
HR Hynek RačákBez politické příslušnosti |
52 | ledař-strojník | Milíře okr. Tachov |
1. SNK | 30 14,9 % listiny |
mandát 2. |
DR David RadaBez politické příslušnosti |
27 | hasič | Újezd okr. Domažlice |
5. SNK | 146 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JR Jakub RadaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Kotovice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 70 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JR Jiří RadaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Kaničky okr. Domažlice |
1. SNK | 17 16,3 % listiny |
mandát 1. |
JR Josef RadaBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce, strážce NPŠ | Prášily okr. Klatovy |
1. SNK | 51 12,5 % listiny |
mandát 4. |
KR Karel RadaBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ, předseda SVJ, zastupitel MO5 | Plzeň 5-Křimice okr. Plzeň-město |
7. STAN+NK | 558 9,1 % listiny |
mandát 7. |
LR Mgr. Lukáš RadaANO 2011 |
39 | ředitel ZŠ | Rokycany okr. Rokycany |
2. ANO+NK | 1 057 6,7 % listiny |
mandát 1. |
RR Richard RadaBez politické příslušnosti |
56 | konstruktér | Zdemyslice okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 111 10,9 % listiny |
mandát 5. |
SR Stanislav RadaBez politické příslušnosti |
59 | traktorista | Nehodiv okr. Klatovy |
1. NK | 20 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TR Ing. Tomáš RadaBez politické příslušnosti |
60 | starosta města | Rokycany okr. Rokycany |
1. Nestraníci+NK | 1 621 6,2 % listiny |
mandát 1. |
VR Ing. Václav RadaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti, ekonom | Sušice okr. Klatovy |
1. Generace | 1 509 6,2 % listiny |
mandát 1. |
PR Ing. Pavel RádlBez politické příslušnosti |
70 | předseda finančního výboru ZO | Tlučná okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 572 5,1 % listiny |
mandát 6. |
JR Jan RaisSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
40 | obchodní referent, velitel JSDH Malesice, instruktor lezení a potápění | Plzeň 9-Malesice okr. Plzeň-město |
2. STAN | 311 11,0 % listiny |
mandát 2. |
TR Tomáš RaiserBez politické příslušnosti |
42 | obchodní zástupce | Chodská Lhota okr. Domažlice |
1. NK | 128 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZR Ing. Zdeňka Raiserová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | projektant, pedagog | Poběžovice okr. Domažlice |
6. SNK | 242 6,8 % listiny |
mandát 6. |
PR Pavel RajchlBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí autoservisu | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
11. SNK | 294 6,6 % listiny |
mandát 11. |
Zobrazeno 3 101–3 150 z 4 656