Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 68 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS Miroslava Schneck-SteinováBez politické příslušnosti |
46 | manager operativy | Benešovice okr. Tachov |
4. SNK | 70 11,8 % listiny |
mandát 6. |
RS Radek SchreinerBez politické příslušnosti |
55 | jednatel | Zahořany okr. Domažlice |
2. ODS | 181 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MS Ing. Miroslav SchubertBez politické příslušnosti |
68 | IT technik | Nadryby okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 31 13,8 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin SchwarzBez politické příslušnosti |
52 | manažer prodejny | Úlice okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 87 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MS Martina SchwarzováBez politické příslušnosti |
53 | starostka obce | Tymákov okr. Plzeň-město |
1. SNK | 143 7,3 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SidorjakBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Horní Bělá okr. Plzeň-sever |
1. KDU-ČSL | 126 24,3 % listiny |
mandát 2. |
DS Dana SidorjakováBez politické příslušnosti |
60 | kuchařka | Nečtiny okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 129 8,5 % listiny |
mandát 8. |
VS Ing. Věra SihelskáBez politické příslušnosti |
50 | místostarostka obce | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
2. ODS+NK | 1 163 5,1 % listiny |
mandát 2. |
VS Václav SíkoraBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Úboč okr. Domažlice |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IS Irena SikováBez politické příslušnosti |
47 | chůva v dětské skupině | Loučim okr. Domažlice |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LS Lucie SikováBez politické příslušnosti |
37 | koordinátorka stacionáře pro osoby s mentálním postižením | Milíře okr. Tachov |
2. SNK | 31 15,3 % listiny |
mandát 1. |
FS František SikytaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Ježovy okr. Klatovy |
7. SNK | 43 13,7 % listiny |
mandát 7. |
RS Mgr. Roman SiladiBez politické příslušnosti |
56 | státní zaměstnanec | Broumov okr. Tachov |
1. SNK | 50 16,6 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří SilovskýBez politické příslušnosti |
33 | řidič | Neurazy okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 119 5,4 % listiny |
mandát 6. |
MS Ing. Miroslav Silvar, MBABez politické příslušnosti |
43 | energetik | Letkov okr. Plzeň-město |
9. SNK | 184 10,2 % listiny |
mandát 9. |
LS Lukáš SimákBez politické příslušnosti |
44 | voják z povolání | Mezholezy okr. Domažlice |
2. SNK | 27 10,2 % listiny |
mandát 4. |
ZS Zdeněk SimandlBez politické příslušnosti |
59 | technik | Zbiroh okr. Rokycany |
7. SNK | 434 5,6 % listiny |
mandát 8. |
JS Jan SimlerBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Hlohovice okr. Rokycany |
6. SNK | 98 13,3 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Martin SineckýBez politické příslušnosti |
63 | provozní náměstek | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 81 11,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Michael SinkulePRO PLZEŇ |
41 | předseda Výboru pro sport Plzeňského kraje, zastupitel MO Plzeň 3 | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
2. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 939 3,7 % listiny |
mandát 1. |
JS Josef SitayBez politické příslušnosti |
58 | policista | Zadní Chodov okr. Tachov |
1. SNK | 41 43,2 % listiny |
mandát 1. |
AS Anna SivčákováKDU-ČSL |
60 | vedoucí prodejny | Nové Mitrovice okr. Plzeň-jih |
5. TOP 09+STAN+NK | 155 13,9 % listiny |
mandát 3. |
DS MgA. Dušan SkalaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Čížkov okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 215 14,2 % listiny |
mandát 2. |
FS František SkálaBez politické příslušnosti |
71 | podnikatel | Lomec okr. Klatovy |
1. SNK | 55 15,9 % listiny |
mandát 1. |
MS Miroslav SkálaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí údržby | Žinkovy okr. Plzeň-jih |
8. SNK | 185 7,5 % listiny |
mandát 8. |
PS Bc. Petr SkalaANO 2011 |
56 | bývalý vedoucí městské policie | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
7. ANO+NK | 2 088 3,3 % listiny |
mandát 7. |
SS Stanislav SkalaBez politické příslušnosti |
68 | starosta | Měčín okr. Klatovy |
1. STAN+NK | 234 7,1 % listiny |
mandát 1. |
VS Václav SkálaBez politické příslušnosti |
67 | řidič | Lomec okr. Klatovy |
4. SNK | 49 14,2 % listiny |
mandát 4. |
LS Lukáš SklenářBez politické příslušnosti |
39 | procesní inženýr | Střelice okr. Plzeň-jih |
5. ANO+NK | 33 14,0 % listiny |
mandát 5. |
VS Ing. Veronika SklenářováBez politické příslušnosti |
44 | dotační management města, projektová manažerka Místní akční skupiny | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
7. STAN+NK | 545 6,9 % listiny |
mandát 7. |
JS Ing. Josef Sklenička, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | vědeckovýzkumný pracovník | Obora okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 141 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MS Miloslav SkleničkaBez politické příslušnosti |
44 | softwarový architekt | Štěnovický Borek okr. Plzeň-město |
7. SNK | 167 10,8 % listiny |
mandát 7. |
TS Ing. Tomáš Skopeček, Ph.D.Občanská demokratická strana |
47 | ředitel výrobní společnosti | Vejprnice okr. Plzeň-sever |
9. ODS+NK | 1 094 4,8 % listiny |
mandát 9. |
JS Jana SkotákováBez politické příslušnosti |
36 | rodičovská dovolená | Mnichov okr. Domažlice |
3. SNK | 45 10,5 % listiny |
mandát 3. |
MS Monika SkřičkováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí školní jídelny | Lestkov okr. Tachov |
2. SNK | 166 11,5 % listiny |
mandát 2. |
LS Ing. Luboš SkřivanBez politické příslušnosti |
30 | strojní inženýr | Louňová okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 42 11,8 % listiny |
mandát 5. |
LS Luboš SkřivanBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Louňová okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 55 15,4 % listiny |
mandát 1. |
LS Lucie SkypalaBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Nezamyslice okr. Klatovy |
1. NK | 69 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DS Dušan SládekBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí provozu | Čížkov okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 131 8,7 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří SládekANO 2011 |
49 | obchodní manažer | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
5. ANO | 3 630 3,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří SládekANO 2011 |
49 | obchodní manažer | Plzeň okr. Plzeň-město |
16. ANO+NK | 14 567 2,1 % listiny |
mandát 16. |
PS Petr SládekBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ - stavební práce | Plánice okr. Klatovy |
1. SNK | 341 8,9 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SládekBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ - truhlář | Sedliště okr. Plzeň-jih |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VS Ing. Václav SládekBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Čižice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 139 9,8 % listiny |
mandát 6. |
JS Jana SladkáBez politické příslušnosti |
38 | cukrářka | Pastuchovice okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 26 13,3 % listiny |
mandát 6. |
AS Mgr. Alena SládkováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka II. st. | Sytno okr. Tachov |
3. SNK | 48 12,5 % listiny |
mandát 3. |
AS Ing. Alena SládkováBez politické příslušnosti |
65 | konzultant | Šťáhlavy okr. Plzeň-město |
7. SNK | 349 7,3 % listiny |
mandát 4. |
MS PhDr. Marie SládkováBez politické příslušnosti |
62 | školní inspektorka | Velký Bor okr. Klatovy |
3. SNK | 76 15,4 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Petra SládkováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí a garant Domácí péče | Stříbro okr. Tachov |
3. STAN+NK | 760 7,5 % listiny |
mandát 4. |
VS Václav SladkýBez politické příslušnosti |
56 | jednatel s.r.o. | Tlumačov okr. Domažlice |
1. SNK | 64 13,7 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 3 351–3 400 z 4 656