Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 69 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZS Zdeněk SladkýBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby | Draženov okr. Domažlice |
2. SNK | 133 11,4 % listiny |
mandát 3. |
JS Jaroslav SlámaBez politické příslušnosti |
61 | místostarosta obce | Třemešné okr. Tachov |
1. SNK | 82 22,7 % listiny |
mandát 1. |
LS Lukáš SlámaBez politické příslušnosti |
41 | konstruktér | Výrov okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 76 7,0 % listiny |
mandát 4. |
ZS Bc. Zdeněk SlámaBez politické příslušnosti |
39 | jednatel | Klabava okr. Rokycany |
4. SNK | 122 14,5 % listiny |
mandát 3. |
MS Michaela SlámováBez politické příslušnosti |
32 | starostka | Černovice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 71 17,0 % listiny |
mandát 1. |
ES Eva SlatkovskáBez politické příslušnosti |
62 | účetní - ekonomka | Klabava okr. Rokycany |
2. SNK | 146 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří SlavíčekBez politické příslušnosti |
55 | technik | Kasejovice okr. Plzeň-jih |
8. SNK | 179 10,7 % listiny |
mandát 1. |
HS Hana SlavíčkováBez politické příslušnosti |
29 | zástupce vedoucího autoservisu | Běšiny okr. Klatovy |
10. SNK | 88 6,2 % listiny |
mandát 10. |
JS Jaroslav SlavíkBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí oddělení správy a rozvoje města, člen komise vesnic | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
3. STAN+NK | 623 7,9 % listiny |
mandát 2. |
JS Jaroslav SlavíkBez politické příslušnosti |
53 | elektromechanik | Srby okr. Domažlice |
3. SNK | 69 14,1 % listiny |
mandát 3. |
MS Martin SlemenskýBez politické příslušnosti |
45 | nákupní specialista | Kralovice okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 702 7,8 % listiny |
mandát 5. |
RS Radek SlivoněBez politické příslušnosti |
56 | technik/IT | Chodský Újezd okr. Tachov |
2. SNK | 137 8,8 % listiny |
mandát 3. |
PS Petra Slívová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | OSVČ, auditorka, bezpečnostní technička | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
9. SNK | 285 6,4 % listiny |
mandát 9. |
JS Ing. Jakub SloupBez politické příslušnosti |
39 | IT manažer | Osek okr. Rokycany |
5. SNK | 404 10,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SloupBez politické příslušnosti |
55 | profesionální hasič, člen: SDH Dobřany, TJ Dobřany-kuželky | Dobřany okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 1 222 6,3 % listiny |
mandát 4. |
VS Václav SloupBez politické příslušnosti |
41 | strojník, Elron cz | Zemětice okr. Plzeň-jih |
1. NK | 70 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VS Ing. Vladislav SloupBez politické příslušnosti |
68 | starosta MO Plzeň 8 - Černice | Plzeň 8-Černice okr. Plzeň-město |
1. SNK | 472 12,9 % listiny |
mandát 1. |
ZS Zdeněk SloupBez politické příslušnosti |
64 | správce obory | Přimda okr. Tachov |
4. SNK | 253 7,5 % listiny |
mandát 3. |
KS Kateřina Sloupová, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | vedoucí výroby | Obora okr. Tachov |
2. STAN | 66 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MS Martin SložilANO 2011 |
46 | uvolněný zastupitel | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
3. ANO+NK | 2 121 3,3 % listiny |
mandát 3. |
MS Martin SložilANO 2011 |
46 | uvolněný zastupitel | Plzeň okr. Plzeň-město |
15. ANO+NK | 14 593 2,1 % listiny |
mandát 15. |
RS Radek SmahaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Dýšina okr. Plzeň-město |
4. SNK | 463 7,0 % listiny |
mandát 5. |
RS Renáta SmahaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí prodejny | Černíkovice okr. Plzeň-sever |
1. NK | 30 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SmazalBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí výroby | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
4. SNK | 234 9,3 % listiny |
mandát 3. |
ŠS Šárka SmazalováBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Čečovice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 23 15,8 % listiny |
mandát 3. |
AS Ing. Aneta SmetákováBez politické příslušnosti |
35 | státní zaměstnanec | Osek okr. Rokycany |
1. SNK | 379 10,2 % listiny |
mandát 3. |
JS Jan SmetanaBez politické příslušnosti |
37 | automechanik | Velké Hydčice okr. Klatovy |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří SmetanaBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Dražovice okr. Klatovy |
5. SNK | 58 12,9 % listiny |
mandát 3. |
JS Jiří SmetanaBez politické příslušnosti |
23 | řidič | Dražovice okr. Klatovy |
7. SNK | 51 11,4 % listiny |
mandát 7. |
RS Radek SmetanaBez politické příslušnosti |
50 | truhlář | Kejnice okr. Klatovy |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AS Anna SmetanováBez politické příslušnosti |
44 | dělnice v automobilovém průmyslu | Kokašice okr. Tachov |
6. SNK | 73 11,8 % listiny |
mandát 6. |
BS Barbora SmíškováBez politické příslušnosti |
36 | podnikatelka | Mlečice okr. Rokycany |
3. SNK | 71 12,5 % listiny |
mandát 4. |
IS Ivo SmitkaBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FS Ing. Filip SmolaBez politické příslušnosti |
35 | starosta města Železná Ruda | Železná Ruda okr. Klatovy |
1. SNK | 524 9,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Jan SmolaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ, elektrikář | Dobřany okr. Plzeň-jih |
3. ODS+STAN | 458 7,6 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SmolaBez politické příslušnosti |
56 | traktorista | Mlečice okr. Rokycany |
4. SNK | 81 14,2 % listiny |
mandát 2. |
KS Karel SmolíkBez politické příslušnosti |
55 | technik | Chudenín okr. Klatovy |
2. SNK | 90 9,2 % listiny |
mandát 4. |
BS Barbora SmolíkováBez politické příslušnosti |
30 | mateřská dovolená | Všehrdy okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 34 15,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jan SmolkaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Čečovice okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 29 16,9 % listiny |
mandát 2. |
VS Veronika SmolkováBez politické příslušnosti |
51 | mistrová | Lisov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 37 19,0 % listiny |
mandát 3. |
TS Ing. Taťána Smutná, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | projektant | Chrást okr. Plzeň-město |
4. SNK | 705 9,1 % listiny |
mandát 4. |
DS David SniegoňBez politické příslušnosti |
58 | elektrotechnik | Letkov okr. Plzeň-město |
5. SNK | 193 10,7 % listiny |
mandát 5. |
MS Michal SobíšekBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Černovice okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 61 14,6 % listiny |
mandát 2. |
MS Bc. Martin SobotkaBez politické příslušnosti |
53 | starosta, předseda mikroregionu, člen: SDH, DOS Rozmarýn | Dobřany okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 1 227 6,3 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SobotkaBez politické příslušnosti |
69 | OSVČ | Hrádek okr. Rokycany |
6. ODS+NK | 473 7,2 % listiny |
mandát 6. |
PS Petr SobotkaBez politické příslušnosti |
38 | instalatér | Hejná okr. Klatovy |
6. SNK | 47 13,2 % listiny |
mandát 6. |
MS Mgr. Marcela SobotkováObčanská demokratická strana |
64 | starostka města Hrádek | Hrádek okr. Rokycany |
1. ODS+NK | 543 8,3 % listiny |
mandát 2. |
FS Ing. František Sokol, MBAANO 2011 |
71 | zastupitel, předseda KV | Plzeň 2-Slovany okr. Plzeň-město |
2. ANO+NK | 2 095 3,3 % listiny |
mandát 2. |
JS Bc. Jaroslav SokolBez politické příslušnosti |
41 | komisař požární ochrany | Zahořany okr. Domažlice |
3. ODS | 172 7,8 % listiny |
mandát 3. |
AS Mgr. Andrea SokolováBez politické příslušnosti |
28 | učitelka | Poběžovice okr. Domažlice |
11. SNK | 242 6,8 % listiny |
mandát 11. |
Zobrazeno 3 401–3 450 z 4 656