Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (4 656)
Strana 73 z 94
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS Jan SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | kuchař | Modrava okr. Klatovy |
7. SNK | 38 15,3 % listiny |
mandát 2. |
JS JUDr. Jaroslav SvobodaBez politické příslušnosti |
30 | advokát | Železná Ruda okr. Klatovy |
8. SNK | 446 7,9 % listiny |
mandát 8. |
JS Jaroslav SvobodaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
63 | podnikatel v pohostinství, místostarosta městského obvodu Plzeň 9 | Plzeň 9-Malesice okr. Plzeň-město |
3. STAN | 318 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
64 | technik | Hlince okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 27 14,8 % listiny |
mandát 3. |
LS Ing. Libor SvobodaBez politické příslušnosti |
58 | úředník | Hamry okr. Klatovy |
5. SNK | 30 16,3 % listiny |
mandát 5. |
LS Ludvík SvobodaBez politické příslušnosti |
56 | strážný | Zbiroh okr. Rokycany |
1. SNK | 180 12,0 % listiny |
mandát 1. |
LS Ing. Lukáš SvobodaBez politické příslušnosti |
45 | manažer | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 500 9,4 % listiny |
mandát 5. |
MS Milan SvobodaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Svojkovice okr. Rokycany |
3. SNK | 177 14,7 % listiny |
mandát 2. |
RS Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
36 | manažer Sdružení místních samospráv ČR | Merklín okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 142 5,9 % listiny |
mandát 6. |
RS Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ - zámečnictví | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 79 10,8 % listiny |
mandát 3. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
35 | projektový manažer | Obora okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 157 15,4 % listiny |
mandát 4. |
VS Václav SvobodaBez politické příslušnosti |
27 | hasič | Zbiroh okr. Rokycany |
5. SNK | 143 9,5 % listiny |
mandát 2. |
VS Václav SvobodaBez politické příslušnosti |
39 | svářeč | Dešenice okr. Klatovy |
6. SNK | 96 7,0 % listiny |
mandát 6. |
VS Ing. Vladimír SvobodaBez politické příslušnosti |
62 | starosta obce | Lestkov okr. Tachov |
1. SNK | 162 11,2 % listiny |
mandát 1. |
ZS Ing. Zbyněk SvobodaBez politické příslušnosti |
50 | soukromý zemědělec | Bezděkov okr. Klatovy |
12. SNK | 158 6,6 % listiny |
mandát 12. |
ZS Mgr. Zdeněk SvobodaBez politické příslušnosti |
55 | projektový manažer | Kašperské Hory okr. Klatovy |
3. SNK | 329 7,1 % listiny |
mandát 4. |
JS Bc. Jana SvobodováBez politické příslušnosti |
38 | ředitelka úseku marketingu | Cheznovice okr. Rokycany |
3. SNK | 171 14,2 % listiny |
mandát 4. |
JS Jana SvobodováBez politické příslušnosti |
55 | starostka obce | Staré Sedlo okr. Tachov |
1. SNK | 134 17,7 % listiny |
mandát 1. |
LS Ing. Lenka SvobodováBez politické příslušnosti |
42 | projektant SW řídících systémů | Mrtník okr. Plzeň-sever |
1. NK | 136 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. Marie SvobodováBez politické příslušnosti |
60 | úřednice | Pasečnice okr. Domažlice |
1. SNK | 52 15,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SvojanovskýBez politické příslušnosti |
50 | manažer prodejny | Horšovský Týn okr. Domažlice |
2. STAN+NK | 412 9,4 % listiny |
mandát 1. |
VS Václava SvozilováBez politické příslušnosti |
57 | zdravotní laborantka | Hradec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 129 10,8 % listiny |
mandát 1. |
DS David SýkoraBez politické příslušnosti |
43 | dělník | Hamry okr. Klatovy |
6. SNK | 25 13,6 % listiny |
mandát 6. |
JS Bc. Jan SýkoraBez politické příslušnosti |
43 | IT pracovník | Čmelíny okr. Plzeň-jih |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslav SýkoraBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí oddělení | Ctiboř okr. Tachov |
1. SNK | 83 13,8 % listiny |
mandát 3. |
JS Bc. Jiří SýkoraANO 2011 |
39 | místostarosta Rokycan | Rokycany okr. Rokycany |
1. ANO+NK | 1 051 6,7 % listiny |
mandát 2. |
VS Vlastimil SýkoraBez politické příslušnosti |
60 | starosta města | Mirošov okr. Rokycany |
1. SNK | 566 9,3 % listiny |
mandát 1. |
BS Mgr. Barbora SýkorováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
46 | projektová konzultantka, RRA PK | Dobřany okr. Plzeň-jih |
2. ODS+STAN | 466 7,7 % listiny |
mandát 1. |
KS Ing. Kateřina SýkorováBez politické příslušnosti |
31 | podpora laboratoří (nyní na RD) | Veselá okr. Rokycany |
5. SNK | 81 15,3 % listiny |
mandát 5. |
LS PhDr. Lenka SýkorováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Dešenice okr. Klatovy |
1. SNK | 160 11,6 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Magda SýkorováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka CRR Plzeň | Krašovice okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 154 24,3 % listiny |
mandát 1. |
ZS MUDr. Zdeňka Sýkorová BartákováBez politické příslušnosti |
76 | dětská lékařka, bývalá primářka novorozeneckého oddělení | Zruč-Senec okr. Plzeň-sever |
6. DSZ+NK | 363 7,5 % listiny |
mandát 2. |
KS Karel SynáčKomunistická str.Čech a Moravy |
88 | důchodce | Lochousice okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 16 4,4 % listiny |
mandát 6. |
JS Jaroslav SynekBez politické příslušnosti |
48 | manažer logistiky | Dlouhý Újezd okr. Tachov |
2. SNK | 85 13,7 % listiny |
mandát 4. |
BS Ing. Bc. Bohumil SyrovátkaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 46 16,4 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jana SzczurkováBez politické příslušnosti |
45 | koordinátorka ve vzdělávání | Plzeň 3 okr. Plzeň-město |
2. Zelení+TOP09+NK | 1 543 3,3 % listiny |
mandát 3. |
RS Radim SzewczykBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Ptenín okr. Plzeň-jih |
1. NK | 65 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LS Lucie SzüllöováBez politické příslušnosti |
33 | přepážková pracovnice pošty | Svojkovice okr. Rokycany |
4. SNK | 163 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jan ŠabackýBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Kunějovice okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 51 16,3 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠabatkaBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Bezděkov okr. Klatovy |
13. SNK | 164 6,8 % listiny |
mandát 13. |
MŠ Marek ŠafarčíkBez politické příslušnosti |
57 | technik | Mýto okr. Rokycany |
5. SNK | 249 8,2 % listiny |
mandát 5. |
TŠ Ing. Tomáš ŠafaříkBez politické příslušnosti |
61 | učitel ZŠ | Dešenice okr. Klatovy |
4. SNK | 134 9,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jaromír ŠafrBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Dolní Bělá okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 105 12,3 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Antonín ŠafránekBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Obytce okr. Klatovy |
5. SNK | 78 10,9 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Ing. Josef ŠafránekBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Slatina okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 31 14,2 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠafránekBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer v IT | Všeruby okr. Domažlice |
1. SNK | 175 6,5 % listiny |
mandát 4. |
SŠ Stanislav ŠafránekANO 2011 |
58 | OSVČ | Klatovy okr. Klatovy |
4. ANO | 1 410 4,1 % listiny |
mandát 4. |
IŠ Ivan ŠalomBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Hlohovčice okr. Domažlice |
3. SNK | 48 11,1 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vít ŠalomBez politické příslušnosti |
35 | technolog | Chocomyšl okr. Domažlice |
3. SNK | 36 15,3 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Václava ŠalounováBez politické příslušnosti |
58 | účetní | Štichovice okr. Plzeň-sever |
1. KDU-ČSL | 56 18,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 3 601–3 650 z 4 656