Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 612)
Strana 39 z 73
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jan MasopustBez politické příslušnosti |
46 | starosta, učitel | Sulejovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 151 13,8 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MasopustBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel | Rybniště okr. Děčín |
6. SNK | 181 13,2 % listiny |
mandát 4. |
VM Vít Masopust, MBABez politické příslušnosti |
49 | místostarosta | Bohušovice nad Ohří okr. Litoměřice |
2. STAN+NK | 433 7,6 % listiny |
mandát 2. |
IM Mgr. Ivana MastíkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Dolní Habartice okr. Děčín |
3. SNK | 113 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MašátBez politické příslušnosti |
34 | pracovník údržby zeleně obce | Počedělice okr. Louny |
4. SNK | 117 15,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Ing. Jiří MašekANO 2011 |
55 | podnikatel ve stavebnictví | Duchcov okr. Teplice |
4. ANO | 481 5,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr.Ed.D Ladislav MašekANO 2011 |
33 | zást. řed. výchovného ústavu | Žatec okr. Louny |
8. ANO | 1 910 4,8 % listiny |
mandát 8. |
MM Martin MašekBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ - masér, IT technik | Žiželice okr. Louny |
5. SNK | 106 11,3 % listiny |
mandát 5. |
MM Miroslav MašekBez politické příslušnosti |
61 | revizní technik | Vrbno nad Lesy okr. Louny |
5. STAN+NK | 64 14,7 % listiny |
mandát 5. |
OM Oldřich MašekBez politické příslušnosti |
66 | pracující starobní důchodce OSVČ | Žiželice okr. Louny |
2. SNK | 52 19,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MašitaBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Povrly okr. Ústí nad Labem |
12. SNK | 417 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MaškaBez politické příslušnosti |
48 | hasič | Tisá okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 211 12,3 % listiny |
mandát 3. |
IM Bc. Ivana Mašková, DiS.Severočeši.cz |
53 | managerka domácnosti | Lom okr. Most |
3. S.cz | 357 4,9 % listiny |
mandát 3. |
KM Květoslav MaštalířBez politické příslušnosti |
52 | řidič MKD | Radovesice okr. Litoměřice |
6. SNK | 166 13,4 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jaromír MatějíčekBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Růžová okr. Děčín |
2. SNK | 72 21,8 % listiny |
mandát 1. |
ZM Bc. Zdeněk MatějíčkaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Podbořany okr. Louny |
5. ANO | 518 5,7 % listiny |
mandát 1. |
DM Mgr. David Matějka, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
49 | podnikový právník | Bystřany okr. Teplice |
5. SNK | 527 9,0 % listiny |
mandát 5. |
JM Jan MatějkaBez politické příslušnosti |
53 | dispečer výrobního provozu | Bynovec okr. Děčín |
6. SNK | 129 14,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Miroslav MatějkaANO 2011 |
50 | asistent poslance, zastupitel města | Louny okr. Louny |
2. ANO | 1 340 3,7 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr. Lucie MatějovicováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka a metodička | Želenice okr. Most |
1. ProMOST+NK | 64 9,5 % listiny |
mandát 2. |
KM Bc Karel MatějovskýSvoboda a př. demokracie (SPD) |
48 | strážník městské policie | Duchcov okr. Teplice |
3. SPD | 421 7,0 % listiny |
mandát 2. |
LM Ing. Luboš MatekBez politické příslušnosti |
60 | podnikatel | Hrobce okr. Litoměřice |
1. SNK | 127 11,2 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Milan MaternaBez politické příslušnosti |
46 | místostarosta | Velemín okr. Litoměřice |
1. SNK | 456 9,5 % listiny |
mandát 1. |
RM Radek Materna, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | zemědělec | Kostomlaty pod Řípem okr. Litoměřice |
3. SNK | 43 9,5 % listiny |
mandát 4. |
VM Ing. Václav MaternaBez politické příslušnosti |
71 | soukromý podnikatel | Kostomlaty pod Řípem okr. Litoměřice |
4. SNK | 41 9,0 % listiny |
mandát 5. |
AM Alena MaternováBez politické příslušnosti |
41 | zaměstnanec | Raná okr. Louny |
2. SNK | 72 15,3 % listiny |
mandát 2. |
TM Bc. Tereza MatlochováBez politické příslušnosti |
36 | zdravotnický záchranář | Všestudy okr. Chomutov |
6. NS | 55 13,8 % listiny |
mandát 2. |
ZM PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D., MBASociální demokracie |
62 | ředitel Domova seniorů, VŠ pedagog | Krupka okr. Teplice |
1. SOCDEM+NK | 450 6,2 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MatoušekBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí prodeje | Doksany okr. Litoměřice |
6. SNK | 86 11,6 % listiny |
mandát 6. |
AM Mgr. Anna MatouškováBez politické příslušnosti |
25 | učitelka ekonomických předmětů | Dušníky okr. Litoměřice |
6. SNK | 74 11,7 % listiny |
mandát 6. |
LM Lenka MatouškováBez politické příslušnosti |
53 | farmaceutický asistent | Hostomice okr. Teplice |
9. SNK | 175 12,9 % listiny |
mandát 1. |
EM Ing. Eva Matoušková MeisnerováBez politické příslušnosti |
54 | starostka obce, ekonom | Dušníky okr. Litoměřice |
1. SNK | 89 14,1 % listiny |
mandát 2. |
DM Dagmar MatušíkováBez politické příslušnosti |
47 | odborný referent | Místo okr. Chomutov |
4. SNK | 122 14,1 % listiny |
mandát 4. |
KM Ing. Karel MatuškaBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Bílina okr. Teplice |
2. ANO | 1 140 3,7 % listiny |
mandát 3. |
IM Ivana MatuškováBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Jílové okr. Děčín |
3. SNK | 808 4,8 % listiny |
mandát 4. |
PM Pavel MatyášBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vrutice okr. Litoměřice |
4. SNK | 75 12,2 % listiny |
mandát 5. |
PM Petr MatzkeBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 232 7,3 % listiny |
mandát 3. |
KM Karel MauleBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Srbice okr. Teplice |
2. SNK | 184 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MayerBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí provozu | Polerady okr. Most |
1. SNK | 125 17,2 % listiny |
mandát 1. |
AM Andrea MayerhoferováBez politické příslušnosti |
51 | asistent pedagoga | Novosedlice okr. Teplice |
5. SNK | 480 6,7 % listiny |
mandát 5. |
VM Věra MayerováBez politické příslušnosti |
60 | mzdová účetní | Otvice okr. Chomutov |
4. SNK | 252 10,8 % listiny |
mandát 4. |
JM Mgr. Jitka MayováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka ZŠ | Přestavlky okr. Litoměřice |
6. SNK | 61 13,6 % listiny |
mandát 6. |
MM Miloš MazochBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí výroby | Slavětín okr. Louny |
2. SNK ED | 219 14,1 % listiny |
mandát 2. |
EM Ing. Emilie MazourováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí ekonomického oddělení | Kryry okr. Louny |
3. PRO+NK | 239 8,6 % listiny |
mandát 3. |
JM Jitka MedáčkováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka v MŠ | Krabčice okr. Litoměřice |
1. SNK | 107 15,9 % listiny |
mandát 1. |
KM Kateřina Medáčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | koordinátorka IVF | Račiněves okr. Litoměřice |
5. SNK | 107 17,8 % listiny |
mandát 1. |
KM Kamil MedekBez politické příslušnosti |
52 | stavební technik | Nové Dvory okr. Litoměřice |
7. SNK | 84 17,2 % listiny |
mandát 2. |
LM Ladislav MedunaBez politické příslušnosti |
58 | údržbář | Sulejovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 209 19,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM BcA. Zdeněk MedunaBez politické příslušnosti |
41 | filmový produkční | Jílové okr. Děčín |
13. SNK | 779 4,6 % listiny |
mandát 13. |
ZM Zdeněk MedunaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Radovesice okr. Litoměřice |
4. SNK | 74 32,7 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 1 901–1 950 z 3 612