Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 612)
Strana 41 z 73
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Mgr. Josef Mládek, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | středoškolský učitel | Černovice okr. Chomutov |
5. SNK | 242 11,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Ing. Jiří MlejnekBez politické příslušnosti |
56 | ředitel | Valkeřice okr. Děčín |
2. SNK | 156 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Michal MlejnekBez politické příslušnosti |
43 | mistr výroby | Verneřice okr. Děčín |
4. SNK | 151 12,4 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MocBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Horní Habartice okr. Děčín |
3. SNK | 94 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaromír MocíkBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí správy SčS a.s. | Chřibská okr. Děčín |
4. SNK | 162 10,3 % listiny |
mandát 4. |
DM Dana ModrákováBez politické příslušnosti |
52 | švadlena | Kleneč okr. Litoměřice |
4. SNK | 216 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal Mohr, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
54 | náměstek primátora, zastupitel Ústí nad Labem-město | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
1. SPD+AUTO | 1 395 3,1 % listiny |
mandát 1. |
KM Karel MojžíšBez politické příslušnosti |
51 | hutní lisař | Valkeřice okr. Děčín |
7. SNK | 151 14,0 % listiny |
mandát 5. |
FM Filip MolčanBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Doubice okr. Děčín |
2. SNK | 39 11,7 % listiny |
mandát 5. |
ZM Zdeňka MolčanováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Ludvíkovice okr. Děčín |
8. SNK | 247 6,3 % listiny |
mandát 9. |
SM Stanislav MolnárBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Újezdeček okr. Teplice |
1. SNK | 357 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MončekBez politické příslušnosti |
66 | mechanik kolej. vozidel | Dlažkovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 38 13,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MoozBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Brandov okr. Most |
1. SNK | 110 17,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MoozBez politické příslušnosti |
37 | velitel centrální hasičské stanice HZS | Brandov okr. Most |
3. SNK | 103 16,4 % listiny |
mandát 2. |
BM Ing. Bohumila MoravcováVaše Ústí |
42 | environmentální manažer | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
7. VÚ+ZLS | 1 596 6,6 % listiny |
mandát 7. |
JM Jana MoravcováBez politické příslušnosti |
56 | mzdová účetní | Bystřany okr. Teplice |
6. SNK | 559 9,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jana MoravcováBez politické příslušnosti |
49 | krajinářka, drobná farmářka | Petrovice okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 101 10,1 % listiny |
mandát 2. |
KM Karolína MoravcováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovník | Žabovřesky nad Ohří okr. Litoměřice |
4. SNK | 122 13,5 % listiny |
mandát 5. |
KM Kateřina MoravcováBez politické příslušnosti |
51 | zdravotní sestra | Osek okr. Teplice |
7. SNK | 573 4,8 % listiny |
mandát 7. |
VM Ing. Věra MoravcováBez politické příslušnosti |
59 | účetní | Nové Dvory okr. Litoměřice |
1. SNK | 59 12,1 % listiny |
mandát 3. |
BM Bc. Blanka MoravcsíkBez politické příslušnosti |
40 | voják z povolání | Okounov okr. Chomutov |
3. SNK | 42 16,9 % listiny |
mandát 1. |
FM František MoravecPŘÍSAHA občanské hnutí |
63 | starosta obce | Staré Křečany okr. Děčín |
1. ML | 168 11,5 % listiny |
mandát 2. |
FM Ing. František MoravecBez politické příslušnosti |
62 | elektronik, sš. pedagog | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
1. Svobodní+NK | 151 11,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jindřich MoravecBez politické příslušnosti |
46 | klempíř | Žim okr. Teplice |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM PhDr. PaedDr. Leoš Moravec, Ed.D.Bez politické příslušnosti |
47 | ředitel dětského domova, psycholog | Rumburk okr. Děčín |
1. Patrioti ČR+NK | 425 7,3 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MoravecBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Jenčice okr. Litoměřice |
7. SNK | 133 12,9 % listiny |
mandát 7. |
VM Ing. Václav MoravecBez politické příslušnosti |
68 | stavební inženýr | Varnsdorf okr. Děčín |
3. KDU-ČSL+NK | 959 5,8 % listiny |
mandát 4. |
RM Ing. Rafael MorenoBez politické příslušnosti |
51 | ředitel stavební společnosti | Kytlice okr. Děčín |
1. SNK | 85 16,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Bc. Mili MorevBez politické příslušnosti |
49 | specialista inženýrských činností | Srbice okr. Teplice |
2. SNK | 103 15,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MošnerBez politické příslušnosti |
55 | velitel JSDH | Jílové okr. Děčín |
9. SNK | 912 5,4 % listiny |
mandát 2. |
FM František MotlBez politické příslušnosti |
67 | zámečník | Lukov okr. Teplice |
1. SNK | 39 15,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MotlBez politické příslušnosti |
42 | místostarosta města Lovosice | Lovosice okr. Litoměřice |
1. STAN+NK | 599 8,7 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivan MottlBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec obce Velké Březno | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 217 15,3 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MoučkaANO 2011 |
42 | procesní technik | Lovosice okr. Litoměřice |
6. ANO | 848 4,8 % listiny |
mandát 6. |
MM Milan MoučkaBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel | Velké Žernoseky okr. Litoměřice |
7. SNK | 129 12,2 % listiny |
mandát 7. |
JM Jaroslav MoudrýBez politické příslušnosti |
49 | soukromý zemědělec | Kunratice okr. Děčín |
3. SNK | 115 14,0 % listiny |
mandát 3. |
AM Antonín MoukaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí skladu | Žalany okr. Teplice |
3. SNK | 151 17,8 % listiny |
mandát 1. |
JM Jindřich MoukaBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Žalany okr. Teplice |
4. SNK | 103 12,1 % listiny |
mandát 4. |
PM Mgr. Petr MouleBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Dobroměřice okr. Louny |
2. SNK | 412 12,9 % listiny |
mandát 3. |
ŽM Žaneta MožnáBez politické příslušnosti |
54 | sociální pracovnice | Janov okr. Děčín |
3. SNK | 85 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jakub MráčekKDU-ČSL |
41 | zástupce ředitelky Gymnázia Teplice, člen rady města | Teplice okr. Teplice |
5. KDU+Zel+Pir+NK | 2 736 4,0 % listiny |
mandát 5. |
MM Bc. Martina MračkováBez politické příslušnosti |
43 | sociální pracovnice | Vršovice okr. Louny |
5. SNK | 69 16,7 % listiny |
mandát 5. |
MM Michal MrázekBez politické příslušnosti |
36 | manažer výroby | Chotěšov okr. Litoměřice |
7. SNK | 113 12,5 % listiny |
mandát 7. |
MM Mgr. Michal MrázekBez politické příslušnosti |
46 | analytik | Jiříkov okr. Děčín |
3. STAN+NK | 394 7,1 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MrázekBez politické příslušnosti |
58 | soukromý podnikatel | Straškov-Vodochody okr. Litoměřice |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 323 8,0 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiřina Mrázková, DiS.Bez politické příslušnosti |
60 | dentální hygienistka | Vlastislav okr. Litoměřice |
2. SNK | 48 12,2 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Šárka MrázkováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Dobříň okr. Litoměřice |
1. NK | 209 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AM Alice Mrázová, DiS.Bez politické příslušnosti |
33 | zdravotní sestra | Oleško okr. Litoměřice |
5. SNK | 39 14,8 % listiny |
mandát 5. |
SM Bc. Stanislav MrkáčekBez politické příslušnosti |
44 | trenér | Spořice okr. Chomutov |
5. SNK | 506 8,0 % listiny |
mandát 5. |
JM Jan MrkvičkaBez politické příslušnosti |
44 | jednatel | Dolní Poustevna okr. Děčín |
6. SNK | 312 10,6 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 2 001–2 050 z 3 612