Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (3 612)
Strana 50 z 73
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RP Radek ProvazníkBez politické příslušnosti |
47 | výpravčí SŽ, s.o., zastupitel | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
1. STAN+NK | 279 14,3 % listiny |
mandát 1. |
VP Vratislav PrůchaBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Opočno okr. Louny |
5. SNK | 42 18,9 % listiny |
mandát 4. |
ZP Zdeněk PrůchaBez politické příslušnosti |
49 | místostarosta obce, dělník, manažer pro zemědělskou činnost | Líšťany okr. Louny |
2. SNK | 175 16,1 % listiny |
mandát 1. |
TP Tomáš PrůšaBez politické příslušnosti |
44 | mistr výroby | Lukavec okr. Litoměřice |
1. SNK | 70 26,6 % listiny |
mandát 1. |
TP Ing. Tomáš PrůšaBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Vlastislav okr. Litoměřice |
3. SNK | 41 10,4 % listiny |
mandát 4. |
VP Vít PrůšaBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí příjmu skladu | Horní Podluží okr. Děčín |
6. SNK | 212 10,1 % listiny |
mandát 6. |
VP Vojtěch PrůšaBez politické příslušnosti |
39 | stavební údržba budov | Horní Podluží okr. Děčín |
5. SNK | 255 12,2 % listiny |
mandát 5. |
ŠP Šárka PrůšováBez politické příslušnosti |
49 | pracovnice v sociálních službách | Prackovice nad Labem okr. Litoměřice |
5. SNK | 116 10,4 % listiny |
mandát 6. |
PP Pavel PružinaBez politické příslušnosti |
58 | zemědělec | Ctiněves okr. Litoměřice |
4. SNK | 87 9,1 % listiny |
mandát 5. |
LP Lenka PřenosilováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Domoušice okr. Louny |
2. ODS+NK | 167 12,0 % listiny |
mandát 2. |
MP Miroslav PřibíkBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Račetice okr. Chomutov |
3. SNK | 150 10,7 % listiny |
mandát 3. |
DP Daniel PřibylBez politické příslušnosti |
36 | provozní elektrikář na Dolech Bílina | Braňany okr. Most |
3. SNK | 146 7,3 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. Jakub PřibylČeská pirátská strana |
44 | hydroprognostik ČHMÚ, zastupitel MO Střekov za PRO!Ústí, šachový trenér mládeže | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
4. ZSTAPTOPUFONČNK | 1 589 6,8 % listiny |
mandát 4. |
JP Ing. Jakub PřibylČeská pirátská strana |
44 | hydroprognostik ČHMÚ, zastupitel MO Střekov za PRO!Ústí, šachový trenér mládeže | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
22. ZSTAPTOPUFONČNK | 11 010 2,7 % listiny |
mandát 22. |
PP Pavel PřibylBez politické příslušnosti |
41 | obchodně-technický manažer a autor charitativního projektu Góly pro děti | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
7. ZSTAPTOPUFONČNK | 1 892 6,7 % listiny |
mandát 7. |
RP Radek PřikrylBez politické příslušnosti |
51 | jednatel | Vilémov okr. Chomutov |
1. SNK | 67 22,5 % listiny |
mandát 1. |
SP PhDr. Mgr. Sylva PřikrylováBez politické příslušnosti |
53 | speciální pedagog, vysokoškolský pedagog | Chabařovice okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 191 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JP Jakub PřivřelBez politické příslušnosti |
38 | oblastní manažer | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
5. SNK ED | 277 7,4 % listiny |
mandát 4. |
OP Ondřej PšeničkaBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Lovosice okr. Litoměřice |
11. STAN+NK | 420 6,1 % listiny |
mandát 3. |
HP JUDr. Helena PšeničkováBez politické příslušnosti |
59 | starostka | Děčany okr. Litoměřice |
2. SNK | 118 12,5 % listiny |
mandát 3. |
MP Milan PtáčekBez politické příslušnosti |
48 | elektrikář | Ledvice okr. Teplice |
3. SNK | 140 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PtákBez politické příslušnosti |
64 | zaměstnanec obce Petrohrad | Petrohrad okr. Louny |
1. SNK | 104 17,0 % listiny |
mandát 1. |
TP Mgr. Tomáš Pták, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | ředitel věznice, zastupitel | Kryry okr. Louny |
1. TOP 09+NK | 261 17,9 % listiny |
mandát 1. |
GP Gabriela PucováBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí servisní výroby | Podsedice okr. Litoměřice |
6. SNK | 214 7,5 % listiny |
mandát 6. |
PP Ing. Petr PultarBez politické příslušnosti |
41 | projektový manažer | Nezabylice okr. Chomutov |
3. SNK | 42 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Jitka PuravcováBez politické příslušnosti |
50 | zástupce ředitele ZŠ | Malé Žernoseky okr. Litoměřice |
2. SNK | 119 15,7 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel PuravecSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
48 | podnikový hasič | Liběšice okr. Litoměřice |
1. STAN+NK | 125 8,2 % listiny |
mandát 2. |
EP Eva PurchartováBez politické příslušnosti |
44 | poštovní doručovatelka | Toužetín okr. Louny |
5. SNK | 82 23,0 % listiny |
mandát 2. |
TP Bc. Tomáš PýchaBez politické příslušnosti |
57 | státní zaměstnanec | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 203 9,1 % listiny |
mandát 2. |
IP Ivana PytlíkováBez politické příslušnosti |
49 | finanční úřednice | Místo okr. Chomutov |
2. ODS | 48 16,8 % listiny |
mandát 1. |
JQ Ing. Jakub QuaiserBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel | Brozany nad Ohří okr. Litoměřice |
4. SNK ED | 196 7,4 % listiny |
mandát 4. |
TQ Tomáš QuirsfeldBez politické příslušnosti |
42 | hasič | Bohušovice nad Ohří okr. Litoměřice |
2. SNK | 247 7,2 % listiny |
mandát 4. |
IR Iveta Rabasová HoufováBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Blatno okr. Chomutov |
1. SNK | 197 13,4 % listiny |
mandát 1. |
JR Jana RábováBez politické příslušnosti |
47 | technický pracovník obce Čeradice | Čeradice okr. Louny |
2. SNK | 80 14,9 % listiny |
mandát 2. |
MR Martin RacekBez politické příslušnosti |
39 | elektromechanik | Úpohlavy okr. Litoměřice |
1. SNK | 77 17,0 % listiny |
mandát 1. |
AR Aleš RadaBez politické příslušnosti |
60 | traktorista | Levín okr. Litoměřice |
2. SNK | 70 21,9 % listiny |
mandát 2. |
TR Ing. Tereza RadičováBez politické příslušnosti |
41 | ekonom | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
2. SNK | 105 14,8 % listiny |
mandát 4. |
MR Michal RadošBez politické příslušnosti |
50 | technik | Louka u Litvínova okr. Most |
4. SNK | 196 10,2 % listiny |
mandát 4. |
RR Radek RaichlBez politické příslušnosti |
20 | truhlář | Mariánské Radčice okr. Most |
1. SNK | 41 17,4 % listiny |
mandát 1. |
VR Vlastimil RajnišBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Velemín okr. Litoměřice |
3. SNK | 368 7,6 % listiny |
mandát 4. |
RR Roman RajnyšBez politické příslušnosti |
53 | pracovník údržby | Vinařice okr. Louny |
6. SNK | 52 10,6 % listiny |
mandát 6. |
MR Martin RajterBez politické příslušnosti |
42 | zemědělec | Havraň okr. Most |
7. SNK | 175 11,6 % listiny |
mandát 7. |
FR František RakušanBez politické příslušnosti |
52 | technik | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 116 8,1 % listiny |
mandát 3. |
TR Mgr. Tereza RambouskováObčanská demokratická strana |
34 | jednatelka účetní kanceláře | Děčín okr. Děčín |
3. ODS | 1 749 4,7 % listiny |
mandát 3. |
RR Roman RampasBez politické příslušnosti |
63 | technik | Libořice okr. Louny |
6. SNK | 50 8,3 % listiny |
mandát 7. |
DR Dagmar RandákováBez politické příslušnosti |
58 | účetní | Zabrušany okr. Teplice |
12. SNK | 206 6,6 % listiny |
mandát 12. |
VR Václav RansdorfBez politické příslušnosti |
53 | dispečer | Smolnice okr. Louny |
6. JsmePRO! | 118 14,7 % listiny |
mandát 6. |
ZR Zuzana Ransdorfová, BBus (Hons)Bez politické příslušnosti |
40 | dokumentační specialista | Račice okr. Litoměřice |
5. SNK | 120 11,8 % listiny |
mandát 5. |
VR Vlastimil RanušaBez politické příslušnosti |
56 | řídící pracovník | Obora okr. Louny |
3. SNK | 104 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JR Jaromír RathouskýBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí farmy | Krásný Dvůr okr. Louny |
3. SNK | 96 11,8 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 2 451–2 500 z 3 612